FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka 

LIDL - osobni zkusenosti s konkretnimi vyrobky

Offline - Diskutér Profil 
7. 3. 2024 09:01 Odeslat příspěvek
Tak ještě můžeš do dmka :-D
Poslední příspěvek

Offline - Nadšenec Profil 
7. 3. 2024 09:44 Odeslat příspěvek
To je slabý čajík, nic pro masochisty ... hubu ti roztrhne jedině listerine a jeho lowendová náhrada z lidlu ... no dnes se chystám na lidlprůzkum bojem 8-P :D

Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 3. 2024 11:30 Odeslat příspěvek
tojejedno2 píše
Nechápu, proč ta bez alkoholu věčně není. Málo ji vyrábí nebo je po ní taková poptávka?

Ústní voda při dlouhodobém používání má být bez alkoholu.Ta s alkoholem může dlouhodobě vysušovat sliznice a bránit remineralizaci skloviny.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 3. 2024 12:01 Odeslat příspěvek
Lidl je žumpa, zjistíte v momentě jak s nimi začnete řešit jakoukoliv reklamaci....zjistíte, že jsou to podvodníci, totální žumpa....to co si dovolují v ČR si nedovolují k zákazníkům v Deutschlandu....

Offline - Diskutér Profil 
7. 3. 2024 13:17 Odeslat příspěvek
díky za hodnotný příspěvek, který nás inspiruje :-)

Online - Inventář Profil 
7. 3. 2024 13:35 Odeslat příspěvek
@k855: Co a jak jsi reklamoval? Mé reklamace Lidl vyřídil vždy bez problému a k mé spokojenosti.

7. 3. 2024 15:55 Odeslat příspěvek
Taky jsem reklamoval už několikrát a vždy bez problému.

Offline - osobne Profil 
7. 3. 2024 18:50 Odeslat příspěvek
Já reklamoval matraci z eshopu Lidlu, že byla o 5 cm nižší, dali slevu asi 20 %, byl jsem spokojen, vracet jsem ji nechtěl.

7. 3. 2024 19:11 Odeslat příspěvek
Já chtěl při reklamaci nový výrobek (pilu), vrátili mi penize. Tak jsem koupil podobnou. Takže, i když s malou komplikací, spokojenost.

Offline - Nadšenec Profil 
7. 3. 2024 21:40 Odeslat příspěvek
Tak jsem se vrátil z lidlvýletu ... bylo to boj, ale zásoby ústních vod doplněny :D ... trochu nedostatkovým zbožím je modrá, musel jsem zajet do druhé prodejny, kde pár kousků bylo ... zato tentokrát maj fialové ohne špiritus a zelené plné regály, minule měli jen modrou a zelenou a naopak fialovou jsem musel hledat ... ale stejně to střídám, tak se daj občasné výpadky barev vykrýt 8-P

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 156, 157, 158, 159, 160
Stránka 160 z 160 [ Příspěvků: 2395 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies