FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Slevy, výhody, kupóny

Online - Diskutér Profil 
28. 3. 2024 21:36 Odeslat příspěvek
Jar ale nejsou tablety, ale kapsle - to je trošku něco jiného.
Poslední příspěvek

Offline - Nadšenec Profil 
29. 3. 2024 01:32 Odeslat příspěvek
Jaký je rozdíl mezi mycími kapslemi a mycími tabletami?

Offline - Nadšenec Profil 
29. 3. 2024 01:46 Odeslat příspěvek
Pravděpodobně je myšleno
- kapsle: přípravky s tekutým prostředkem, gelové
- tablety: suchý tvrdý přípravek vytvořený lisovanou sypkou složkou

Přiznám se, že jsem v životě nepoužil ani jedno z toho. Do myčky vždy před mycím cyklem dám trochu gelu, vedle toho pravidelně doplňuju sůl a leštidlo, myčka si vezme kolik potřebuje.

Offline - Přeborník Profil 
4. 4. 2024 18:25 Odeslat příspěvek
Prcek píše
Ten cashback od Procter & Gamble platí i na Jar a Ariel, jenom je to na jiném odkazu a lze získat jen 100 Kč při nákupu alespoň za 400 Kč. Odkaz přímo na cashback: https://mujsvet-pg.cz/hokej-cashbackcz

Nebo pokud máte zájem o soutěž o vstupenky na mistrovství světa v hokeji, tak je možné nejdřív poslat účtenku do soutěže a pak ještě do cashbacku: https://mujsvet-pg.cz/hokej

Měl jsem problémy s nahráním účtenky, nejdřív mi to nebralo PDF fakturu z Mall.cz, pak jsem zkoušel nahrát obrázek té faktury, ale musel jsem to několikrát opakovat, kvůli neznámé chybě. Nakonec jsem místo Chromu zkusil Firefox a tam už registrace účtenky prošla v pořádku.

uctenka v pdf formatu se nahrala bez problemu (soutez o vstupenky)
k registraci k 100Kc CB pdf format nebralo, bylo jedno jestli na mobilu/pc, prohlizec, musela se nejprve skonvertovat na jpeg a pote ji vzalo napoprve(chrome, pc)

Offline - Diskutér Profil 
5. 4. 2024 18:26 Odeslat příspěvek
Na oficiálním eshopu Philips (philips.cz) jsou slevy na (mimo jiné) čističky vzduchu. Plus navrch i na akční ceny jsou kupony na 20% slevu, třeba AF-MONETA20
Vychází to pak velmi dobře.

5. 4. 2024 21:35 Odeslat příspěvek
Mně tedy ten cashback portal PG nebere žádný formát, přestože zmiňuje u faktur pouze PNG/JPG. A to jsem to pdf z Tety ještě konvertoval do PNG a mergoval, protože je na 2 stránky.

6. 4. 2024 07:20 Odeslat příspěvek
nebere ti to ani na tom odkazu na listky?
https://mujsvet-pg.cz/hokej

jinak ty stranky a obecne forma zadosti o CB musel vymyslet naprosty de..nt, a naporgramovat jeste vetsi, nj korporat

6. 4. 2024 08:01 Odeslat příspěvek
Po odsouhlasení uložení IP adresy a stisknu tlačítka pro odeslání vyskočí pod tímto tlačítkem akorát "Try again later". Taky po přihlášení mi na celém portálu svítí vpravo nahoře tlačítko "Přihlášení", byť jsem přihlášen. Strašnej web.

6. 4. 2024 08:40 Odeslat příspěvek
tohle mi psalo pri odeslani pdf uctenky na CB nebo "neplatna uctenka", taky jsem byl prihlaseny neprihlaseny

zadost o vstupenky probehl normalne?

skus jpeg, to je format, ktery byl akceptovany(jiny-PNG/JPG jsem ani nezkousel)

Offline - Návštěvník Profil 
6. 4. 2024 10:06 Odeslat příspěvek
Koukám, že dny Marianne klepu na dveře... Nemáte někdo, prosím, kupony? Já bych konkrétně poprosil o kód na "velké spotřebiče Haier". Předem moc díky!

Offline - Návštěvník Profil 
6. 4. 2024 10:18 Odeslat příspěvek
Ještě asi nejsou aktivní, pak se klidně mrknu.

Je nám líto, ale tuto nabídku nemůžete využít. Buď ještě není aktivní, nebo už vypršela.
Platnost slevového kódu
12. 4. – 15. 4.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 4. 2024 18:22 Odeslat příspěvek
Třeba taky někdo využije,
Tesco slevový kód 150 Kč při první online objednávce alespoň 700 Kč. S tou jejich clubcard se dá najít pár zajímavých věcí v akci. Já využil s vyzvednutím za 19 Kč.

Obrázek
upload image

7. 4. 2024 08:37 Odeslat příspěvek
a lze uplatnit stejnou fintu jako pri nakupu primo v prodejne, ze si vyberu veci za zakladnich 700Kc, ktere s CC budou mit hodnotu napr. 450.- a pote po uplatneni kuponu 150kc ve vysledku zaplatim 300kc?

Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 4. 2024 19:26 Odeslat příspěvek
Slávku, na onlinu ten trik fungovat nebude, do košíku to hází rovnou tu akční clubcard cenu, ale dá se to ještě zkombinovat s měsíčním předplatným na Tesco online clubu na dopravu za 1Kč, který na zkoušku propagujou.

Online - Mírně pokročilý Profil 
8. 4. 2024 21:09 Odeslat příspěvek
Nemáte někdo prosím kupon do Datartu? Jakýkoli (10k+). Díky moc. :)

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214  Další stránka
Stránka 211 z 214 [ Příspěvků: 3201 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies