FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Zkušenosti s nákupem z aliexpress.com

Offline - Poslední varování Profil 
19. 10. 2020 23:12 Odeslat příspěvek
ROlda78:
Každý snad může reagovat na co a na koho chce. Od toho je diskuze. Proč ale někteří musí neslušně trollovat, že ROlda78.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 10. 2020 07:27 Odeslat příspěvek
jen se zeptám na takovou věc, když dám někomu kód zásilky, může ji vyzvednout na výdejním místě Zásilkovny za mě? anebo chtějí OP?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 10. 2020 07:42 Odeslat příspěvek
Nikdy po mě jméno ani občanku nechtěli. Ani u balíků z Ali, pouze kód.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 10. 2020 08:31 Odeslat příspěvek
Nick Cave píše
jen se zeptám na takovou věc, když dám někomu kód zásilky, může ji vyzvednout na výdejním místě Zásilkovny za mě? anebo chtějí OP?


zásilkovna funguje právě na tomto principu, že ji může vyzvednou kdokoliv, kdo má ten kod na vyzvednutí.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 10. 2020 20:34 Odeslat příspěvek
Tak nakonec jsem vyzvedl osobně, zásilka z Ali opět v naprostém pořádku.
Všechny zásilky za poslední rok přišly v termínu a odpovídaly popisu a vyobrazení, kromě jedné, co nepřišla, ale vrátili mi peníze a nedávno odešla po 2 týdnech věc, která stála cca 50kč, tak jsem ani nereklamoval


Offline - Přeborník Profil 
25. 10. 2020 07:49 Odeslat příspěvek
ski1961 píše
Nick Cave píše
jen se zeptám na takovou věc, když dám někomu kód zásilky, může ji vyzvednout na výdejním místě Zásilkovny za mě? anebo chtějí OP?


zásilkovna funguje právě na tomto principu, že ji může vyzvednou kdokoliv, kdo má ten kod na vyzvednutí.


Ne vzdy to plati, pri odeslani muzu odskrtnout vydej jenom na jmeno dle obcanskeho prukazu


Offline - Trvalý BAN Profil 
29. 10. 2020 09:44 Odeslat příspěvek
Poprvé mi doručují z aliexpressu na zásilkovnu a vybrali tu nejbližší. Takže OK.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 11. 2020 21:37 Odeslat příspěvek
Co říkáte na tohle ?

https://www.ceskyali.cz/nezarazene/zasi ... liexpress/

https://www.ceskaposta.cz/-/ceska-posta ... liexpressu


Offline - Návštěvník Profil 
9. 11. 2020 23:58 Odeslat příspěvek
Že si 11.11. zkusím něco drahého koupit a jestli mi vyměří clo a DPH, tak jim to omlátím o hlavu.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 11. 2020 06:05 Odeslat příspěvek
Mi už týden leží balík v Lutychu v Belgii, takže pokud to už je ono tak ta rychlost se jim nedaří.


Offline - Návštěvník Profil 
10. 11. 2020 08:13 Odeslat příspěvek
Přes Belgii mi to teď přišlo zásilkovnou.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 11. 2020 08:27 Odeslat příspěvek
Nějak, ale neřekli jak poznám, že zrovna mnou vybraného zboží se to bude týkat.


Offline - Návštěvník Profil 
10. 11. 2020 09:15 Odeslat příspěvek
Beru to jako veřejný příslib, že zásilky teď nebudou předkládat k proclení.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 11. 2020 09:26 Odeslat příspěvek
Já si to pořád nějak nedovedu představit v praxi, to zas někdo rozhodl něco od stolu, který neví, jak to prakticky probíhá. Vždyt to ani není možné,aby od objednání jsem to obdržel do 10 dnů..když koukám na zásilku, tak jí někdy trvá i týden, než vůbec z Číny odjede.
A jak to vlastně bude v praxi, to jako každá věc, kterou si na Ali objednávám půjde automaticky touhle cestou ? Tomu taky nějak nevěřím..vždyt to ted chodí i přes zásilkovnu apod..


Offline - Diskutér Profil 
10. 11. 2020 09:28 Odeslat příspěvek
no hlavně je blbost, že když to půjde přes Belgii tak to najednou bude bez cla a DPH, tipuju, že se v takovém případě bude platit DPH již přímo při nákupu, jako tomu je u některých tipů přepravy už teď
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 54  Další stránka
Stránka 20 z 54 [ Příspěvků: 804 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies