FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Zkušenosti s nákupem z aliexpress.com

Offline - Mírně pokročilý Profil 
31. 12. 2021 23:24 Odeslat příspěvek
Nejde mi dnes zaplatit zboží na AE, hlásí mi to chybu 7200022 při ověření platby - zkusil jsem 5 karet a stále to samé... Nevíte, kde je chyba?
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 1. 2022 11:00 Odeslat příspěvek
Mohu potvrdit, nejde to v aplikaci ani dnes a chyba na všech kartách je stejná.

EDIT: Podle https://alixblog.com/en/error-codes-aliexpress/ by to mohlo indikovat problém s vybranou měnou, nicméně zkoušel jsem CZK, USD i EUR a bez úspěchu.

EDIT2: Nefunguje ani oficiálně podporovaná VISA debetní karta, zkoušel jsem to eskalovat na "live" support, ale dostávám jen obecné fráze s tím, že se tím budou zabývat. Tak uvidíme.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 1. 2022 20:17 Odeslat příspěvek
Ano, také jsem zkoušel live support, ale jejich reakce byly, ať vyzkouším jinou kartu (zkusil jsme jich nakonec 7!) nebo ať se domluvím s obchodníkem na jiném způsobu úhrady (paypal)... také to prý budou eskalovat výš.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 1. 2022 20:33 Odeslat příspěvek
Napsali, že to může trvat 3-5 pracovních dnů tak uvidíme, jestli něco stihnou před Čínským novým rokem.

Hloupé je, že teď se docela snadno dají sehnat kupóny na slevu kdekoliv skrze Money Hop, ale k čemu, když se nedá platit.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
4. 1. 2022 22:07 Odeslat příspěvek
Předchozí příspěvek už nejde editovat, takže doplňující dotaz: daří se někomu aktuálně platit a pokud ano kartou jaké banky (někdo si stěžoval ve fóru mBank, že nefunguje, Creditas a Equa také nefungují, co zbytek)?


Offline - Návštěvník Profil 
5. 1. 2022 09:13 Odeslat příspěvek
Dostávám taky stejnou chybu:
We couldn't process this payment. Error code: CSC_7200022
Zkoušel jsem platit kartama od Fio a Transferwise. Taky jsem zkusil udělat objednávku v CZK (normálně mám nastaveno USD) ale ani to nepomohlo.


Offline - Nadšenec Profil 
5. 1. 2022 10:29 Odeslat příspěvek
Já už mám dnes platby funkční. Řešil jsem to na ali přes live chat ale třeba už to půjde všem, kdo ví.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 1. 2022 13:28 Odeslat příspěvek
Ano, potvrzuji, obě trvalé uložené karty mi fungují. Na live chatu jsem to řešil taky (nutili mi ověřit se v AliPay, nevím, zda to s tím má souvislost nebo ne), asi konečně opravili tu chybu.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 1. 2022 22:08 Odeslat příspěvek
Počítal někdo, zda je výhodnější platit přes Revolut nebo přes Českou spořitelnu (nebo Airbank), které nabízí 4% cashback?


Offline - Trvalý BAN Profil 
25. 1. 2022 08:48 Odeslat příspěvek
Ty 4% nevrací automaticky každý prodejce na AE, vlastní zkušenost. Většinou vrací při nákupu dražšího zboží za stovky dolarů přes AB.


Offline - Diskutér Profil 
25. 1. 2022 15:05 Odeslat příspěvek
vrací každá karta přes tipli.cz a podobné cashbackové portály


Offline - Trvalý BAN Profil 
25. 1. 2022 16:46 Odeslat příspěvek
Nevrací, nevrací pokaždé ani přes Tipli apod. Ani náhodou.


Offline - Trvalý BAN Profil 
26. 1. 2022 03:00 Odeslat příspěvek
Tu asi mícháte dohromady bonus z karty s bonusem z Tiply, přitom to spolu nijak nesouvisí.


Offline - Diskutér Profil 
26. 1. 2022 10:02 Odeslat příspěvek
dejme tomu, že částečně jo
je to obdoba toho, co dává zpět Spořka, AirBank či Twisto


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 54  Další stránka
Stránka 41 z 54 [ Příspěvků: 804 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies