FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Věrnostní program CREEDO

Offline - Nadšenec Profil 
12. 9. 2018 08:45 Odeslat příspěvek
ZUdravím, nákup jízdenek Flixibus tak to připsane okamžitě
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
4. 10. 2018 22:17 Odeslat příspěvek
No poslední dva nákupy Flixibus se vůbec nezaznamenali. Po kontaktování Creeda se vymlouvají na Cookies, že je asi nemam v prohlizeci povolené . Což není pravda. Dost mě to štve, púrotože jízdenky na Flixbus kupuju tak jakoé tak. no a žádný jiný system Flixibus nemá. Máte také podobné zkušenosti. děkuji


Offline - Návštěvník Profil 
5. 10. 2018 05:45 Odeslat příspěvek
Ja mam v Creedo stale nepotvrzene odmeny za nakupy v aliexpress, uz je jich asi dvacet a nektere az z dubna 2018, nepripsali mi jeste ani jednu odmenu. Funguje to vubec nekomu?


Offline - Nadšenec Profil 
5. 10. 2018 08:28 Odeslat příspěvek
Nevim no me se zati u Flixibus ty nakupy zaznamenavali. A jednu po urgenci, a druhou hned po zaznamenani pripsane. Nakup Dr Max tak zazamenan v poradku, po te lhute takly urgence. Ale taky pripsano. Ty posledni nakupy u Flixbu ani nezaznamenany.Ma proklikem z creedo jeden naku u dr max. Ale jeste jsem se pro to nebyl v lekarne vyzvednou a zaplatit. A pak uvidime.Aliex nepouzivam. Potrenoval bych na odmenach dostat na tech 300kc a az je pripisou na ucet tak creedo zrusit. Tak takove jsou me zkusenosti
Je v creedo vyuzival jen odmeny z zaloh nejprve EEE dokud byly, pak v Yello, (kdyz to bylo z tech zaloh tak to bylo nejspolehlivejsi)
mam zkusenost ze jsem si chtel nechat neco vytisknout a svázat v reprocentru JAFA a ta obsluha to vubec neumela


Offline - Návštěvník Profil 
5. 10. 2018 10:24 Odeslat příspěvek
No mam tam cca 190 Kc a take potrebuji jen dostat se na 300 Kc, vybrat a zrusit.


Offline - Nadšenec Profil 
5. 10. 2018 14:12 Odeslat příspěvek
No nakonec mi creedo poslalo mail, kde chteou nejake dalsi udaje k nakupu Flixbus , aby to mohli u flixbus reklamovat. Dám vedet jak to nakonec dopadlo.


Offline - Nadšenec Profil 
14. 10. 2018 22:27 Odeslat příspěvek
no zatim od creeda zadna odpoved


Offline - Nadšenec Profil 
26. 11. 2018 21:54 Odeslat příspěvek
no od creedo odpoved a nakonec bylo pripsano


Offline - Nadšenec Profil 
15. 1. 2019 14:25 Odeslat příspěvek
porodarilo se nekomu zrusit ucet. A ziskat vyplaceni bonusu i kdyz nedosahlo 3OO dekuji.
mate nejake tipy jak dohradbat bonusy na 300. schazi 180 kc


Offline - Nadšenec Profil 
3. 2. 2019 12:24 Odeslat příspěvek
no tak to vypada ze se casem k tomu dohrabu cashbackem z zaloh


Offline - Nadšenec Profil 
11. 2. 2019 17:09 Odeslat příspěvek
ve foru venovane skautske energie bylo zverejneno. Ze Yello energy s Creedo konci. Na strankach Yelllo energy je stale vernostni program creedo zverejnen ze vraci procenta z zaloh. na webu Creedo je stale yello uvedeno mezi partnery. Osobne jeste zakaznik yello nejsem takze nemuzu osobne potvrdit ani vyvratit.zdrasvim
Pokud to bude tak ze yello odpadne tak nevim kde dozenu ty odmeny co mi schazi 300


Offline - Nadšenec Profil 
11. 2. 2019 18:55 Odeslat příspěvek
Ja to dohanim nakupy pres odkaz.


Offline - Nadšenec Profil 
11. 2. 2019 19:06 Odeslat příspěvek
no to je dobry tip ale krom flixbus ci dr max nejsou pro me ostatni partneri pres baner pouzitelneů. na limit mi chybi 180. Tak to bude dost dlouho trvat :-)


Offline - Nadšenec Profil 
11. 2. 2019 20:13 Odeslat příspěvek
Jo to se neda nic delat, ja hlavne Benu a aliexpress.


Offline - Nadšenec Profil 
19. 2. 2019 08:46 Odeslat příspěvek
No zaregistroval jsem ze bude koncit Yello teda s creedo
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, #  Další stránka
Stránka 4 z 5 [ Příspěvků: 67 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies