FinExpert.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Účtenková loterie EET

Offline - Návštěvník Profil 
26. 9. 2017 16:51 Odeslat příspěvek
Budete hrat? V nedeli zaciname.
http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/v-nedeli-zacne-uctenkova-loterie-mesicne-jde-o-21-000-cen/1531496
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 9. 2017 17:36 Odeslat příspěvek
Uvidíme, jak se mi bude chtít přepisovat ty kódy. Sice Babiše z duše nenávidím, ale hloupý kdo dává, hloupější kdo nebere. Spíš asi budu hrát příležitostně, odmítám své oblíbené hospůdky, večerky a kebabárny otravovat s žádostí o babišenku.


Offline - Návštěvník Profil 
26. 9. 2017 17:56 Odeslat příspěvek
Ja myslim, ze bude android aplikace, ktera ty EET uctenky dekoduje, ze nebude treba nic prepisovat.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 9. 2017 18:06 Odeslat příspěvek
Oficialni aplikace bude, ale pochybuji, ze bude mit OCR. To by predpokladalo, ze se nekdo na zacatku zamyslel :)


Offline - Diskutér Profil 
26. 9. 2017 18:25 Odeslat příspěvek
Pisou tam ze bude mit OCR


Offline - Návštěvník Profil 
26. 9. 2017 18:57 Odeslat příspěvek
Ja myslim, ze moc lidi to hrat nebude, jsou na to lini registrovat jednu uctenku na kazdy den, takze bude nejaka sance neco vyhrat.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 9. 2017 20:24 Odeslat příspěvek
No v to já doufám, že bude větší šance, než ve Sportce :)


Offline - Návštěvník Profil 
26. 9. 2017 20:49 Odeslat příspěvek
Navic je ticket zdarma.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
27. 9. 2017 01:41 Odeslat příspěvek
Zaujalo me ve FAQ:
Citace
Mohu účtenku přihlásit vícekrát? Mohu ji přihlásit já a pak ještě někdo jiný?

Ne. Každou účtenku lze přihlásit pouze jednou. První bere.

Takze novou funkci do EET pokladny bude automaticke prihlaseni uctenky do loterie ihned po vystaveni? :)


Offline - Návštěvník Profil 
27. 9. 2017 02:55 Odeslat příspěvek
Ale k cemu by to prodejci bylo, kdyz muze do loterie pouzit pouze jednu uctenku denne?


Offline - Inventář Profil 
27. 9. 2017 07:12 Odeslat příspěvek
Hanba by mne fackovala, kdybych se té estébácké kašpárkoviny zúčastnil.


Offline - Diskutér Profil 
27. 9. 2017 07:30 Odeslat příspěvek
Já se určitě zúčatním a doufám, že bude co nejvíc takových jako T.M., aby byla co největší pravděpodobnost na výhru. Takže za mne - ano a teď si budu opravdu brát účtenku i za to presso v bufetu, kde jsem jí nikdy nechtěl..

maru.s píše
Ja myslim, ze moc lidi to hrat nebude, jsou na to lini registrovat jednu uctenku na kazdy den, takze bude nejaka sance neco vyhrat.

S největší pravděpodobností tomu tak bude. Na SVK to hrají v rámci TV soutěže a jsou tam neustále ty samé obličeje soutěžících.


Offline - Přeborník Profil 
27. 9. 2017 08:04 Odeslat příspěvek
Je zajímavé, kolik Čechů s nadšením hrbí záda a kolik Heydrichových přisluhovačů mezi námi stále je. A ještě se smějete těm, kteří odmítají kolaborovat. Máte vůbec svědomí? Nijak jsme se z 20. století nepoučili a historie druhé republiky a normalizace se vrací.


Offline - Návštěvník Profil 
27. 9. 2017 08:36 Odeslat příspěvek
Co jste si tam zvolili, to tam mate. Ja k volbam nechodim, ja se jen prizpusobuji situaci.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
27. 9. 2017 09:12 Odeslat příspěvek
Přesně jak to napsal maru.s - radši bych toho estébáka viděl za mřížema, ale když chce rozdávat státní rozpočet (do kterého měsíčně posílám přes 50% svých peněz), nebudu blbej a o šanci dostat něco zpátky si zahraju.

Jen ať celej ten EET krám příští vláda zruší (a vezme k tomu i kontrolní hlášení) - já budu jedině rád.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Další stránka
Stránka 1 z 33 [ Příspěvků: 495 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies