FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Bonusy sázkových kanceláří "bez rizika"

Offline - Návštěvník Profil 
13. 7. 2018 16:24 Odeslat příspěvek
Dala Sazka jeste nekomu ten bonus 400 Kc dvakrat jako me? :shock:
Poslední příspěvek

Offline - Nadšenec Profil 
13. 7. 2018 16:43 Odeslat příspěvek
taylor729 píše
Provedl jsem dobiti 10Kc a az pak overeni osobnich údajů pres ČS (v dobe registrace overeni z nejakeho duvodu neproslo, tak jsem to zkusil znovu az druhy den), muze to byt duvod proc se nepripsalo 400Kc?

To tě ještě přijde, mne to přišlo v podstatě po 24hodinách od ověření.

13. 7. 2018 17:40 Odeslat příspěvek
U dvou uctu me asitak 13 hod. od overeni dali dvakrat 400 Kc, takze mam na kazdem z nich 910 Kc. V pondeli vyberu, sazet nebudu. U tretiho uctu zatim nic, ale tam neprobehlo overeni platebni metody automaticky, museli to overit manualne, snad jeste 400 Kc daji.
:tleskani

13. 7. 2018 19:08 Odeslat příspěvek
taky mi ted nejde ověřovat a platit přes monetu, jak účet tak kartu... mám dát ověřit manuálně?

Offline - Diskutér Profil 
13. 7. 2018 19:12 Odeslat příspěvek
Druhý účet máš na někoho z rodiny předpokládám :-), vsadil jsi něco nebo ti dali další 4 kila jen tak?

-- 13. 7. 2018 20:14 --

filas81 píše
taky mi ted nejde ověřovat a platit přes monetu, jak účet tak kartu... mám dát ověřit manuálně?

Nebude to Monetou? Po osmé jim vždycky IB dělá bordel a nefungují náhledy na platby kartou.

13. 7. 2018 19:23 Odeslat příspěvek
Koukám že účet na SAZKA by šel používat pro obrat na kartě airbank a i mbank. Dobít příslušné částky každý měsíc a pak vybrat na ověřený účet. Zkoušel to někdo?

Jo a které banky podporují pro online-ověření totožnosti, nikde to nemůžu najít.

13. 7. 2018 19:41 Odeslat příspěvek
dr._lukas píše
Druhý účet máš na někoho z rodiny předpokládám :-), vsadil jsi něco nebo ti dali další 4 kila jen tak?

Nic jsem nevsazel, proste chyba systemu asi.

13. 7. 2018 20:06 Odeslat příspěvek
dr._lukas píše

-- 13. 7. 2018 20:14 --

filas81 píše

Nebude to Monetou? Po osmé jim vždycky IB dělá bordel a nefungují náhledy na platby kartou.

možný to je, že Moneta dělá takhle psí kusy, nakonec sem to na podruhé prorval přes jejich kartu a ověření pak taky už šlo

13. 7. 2018 20:12 Odeslat příspěvek
Moneta mi v noci take nesla. Rano uz jo.

13. 7. 2018 22:11 Odeslat příspěvek
Sazka ti nabiti/vybiti bez vsazeni dovoli jen jednou, upozorni te na to, ze se to nema a podruhe blokuje ucet.

13. 7. 2018 22:38 Odeslat příspěvek
A co mezi tim vsadit nějakou minimálni sazku na něco s kurzem 1.01 :mrgreen:

14. 7. 2018 05:01 Odeslat příspěvek
Ten ucet blokne i s penezi?

14. 7. 2018 06:26 Odeslat příspěvek
peter: tak treba prohrajes.. podobny kurz byl na neprohru Nemecka :)

14. 7. 2018 06:41 Odeslat příspěvek
On ale chce vsadit jen minimalni castku, ne cely vklad.

14. 7. 2018 07:59 Odeslat příspěvek
Nejlepší je vsadit obecně ve všech SK (při nutnosti dodržení podmínek bonusu či účtu) proti sobě v kurzu nad 1,90, typicky na tenis Wimbledon atd. Snížit těm všem "Horáčkům" atp. amorální zisky aspon trošičku...

Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Další stránka
Stránka 3 z 19 [ Příspěvků: 279 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies