FinExpert.cz

Přihlásit se
Balík s adresou v Polsku

Offline - Diskutér Profil 
6. 12. 2019 17:28 Odeslat příspěvek
Mám dotaz, zda-li lze nějakým způsobem obejít objednání zboží, které firma zasílá jen na polskou adresu. Lze ho nechat poslat např. na libovolnou poštu? Případně najde se někdo v okolí, kdo to umí v rámci MS kraje zařídit?
Poslední příspěvek


Offline - Administrátor Profil 
6. 12. 2019 17:43 Odeslat příspěvek
Služba poste restante funguje po celém světě, tedy i v Polsku. Jestli však bude prodejce ochoten zaslat je věc druhá


Offline - Návštěvník Profil 
6. 12. 2019 18:24 Odeslat příspěvek
Existuji preposilaci sluzby. Z Nemecka jich existuje hodne, nechal jsem si pres ne preposlat uz desitky baliku a vzdy bez problemu. Vetsi baliky (mycka, trouba, stresni box) jsem jezdil vyzvedavat osobne, protoze spedice vetsinou vychazela dost draho.

Na preposilani z Polska se asi zameruje vyrazne mene firem, mnou vyzkousena zNemecka.eu (ktera nabizela i Polskou adresu) momentalne pozastavila preposilani z Polska, Google nasel treba tuhle firmu, ale zkusenosti s nima nemam: https://www.nakupy-polsko.cz


Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 12. 2019 18:29 Odeslat příspěvek
Nakupoval jsem asi třikrát z PL a využil jsem právě výše zmíněné https://www.nakupy-polsko.cz. Vše bez problémů.


Offline - Poslední varování Profil 
29. 2. 2020 08:03 Odeslat příspěvek
Objednával jsem asi před 2 léty zboží z Polska a nechal jsem si to zaslat na poštu v Polsku v blízkosti hranice s Českem. Dostal jsem pak asi na e-mail číslo nebo kód (už si přesně nepamatuji) pro vyzvednutí té zásilky a informaci o tom, že je připravená k vyzvednutí. Musel jsem si pak pro to na tu poštu do Polska zajet kde mi byla zásilka na základě toho čísla nebo kódu bez problémů vydána. Pro ty co bydlí blízko polské hranice nebo nemají problém si do Polska zajet je to asi nejjednodušší a nejlevnější způsob jak si nechat zaslat balík z Polska. Nějak podobně by to asi šlo při zaslání prostřednictvím DPD nebo jiných kurýrních služeb které mají místa pro vyzvednutí zásilek po celém Polsku, ale to nemám přímo vyzkoušené. Odesílatel zásilky ale musí daný způsob dopravy podporovat.


Offline - Diskutér Profil 
3. 3. 2020 03:54 Odeslat příspěvek
A šlo to s českým tel číslem? Nakonec jsem měl možnost zboží objednat na pobočku Žabky, ale postrádal jsem polskou simku


Offline - Poslední varování Profil 
3. 3. 2020 11:36 Odeslat příspěvek
To si už nepamatuji jak to přesně bylo, ale předpokládám, že s českým tel. číslem to asi nešlo, ale nebyl problém si to číslo nebo kód pro vyzvednutí balíku nechat zaslat na e-mail. Také si už nepamatuji jestli to číslo nebo kód mi zaslal prodejce (odesílatel balíku) nebo přímo polská pošta, ale to je asi jedno. Původně jsem zvažoval si ten balík nechat zaslat kurýrní službou do balikomatu v Polsku nebo jak se to jmenuje, ale tam je třeba mít pro vyzvednutí polské tel. číslo které nemám a tak jsem si to nakonec nechal zaslat polskou poštou s vyzvednutím na poště v Polsku a s tím nebyl žádný problém.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 7 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies