FinExpert.cz

Přihlásit se


 Další stránka

LIDL Plus (věrnostní kartička)

Offline - Diskutér Profil 
17. 9. 2020 13:51 Odeslat příspěvek
Zaciname: Lidl spousti vernostni program. Ke stazeni je v Google PLay a App Store jako QR code.


Naposledy upravil DrumSession dne 17. 9. 2020 16:07, celkově upraveno 1
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
17. 9. 2020 14:14 Odeslat příspěvek
Spíš Google Play ne?


Offline - Diskutér Profil 
17. 9. 2020 16:05 Odeslat příspěvek
Česká republika je už 13. zemí, kde řetězec svůj věrnostní program spustil. Lidl Plus funguje od letošního ledna na SK, dále také v PL, A, D, NL, B, LUX, DK, E, FIN, ve GB a IRL. Podobný model věrnostní karty v aplikaci v Česku provozuje od letošního února také sesterský Kaufland ze stejného německého koncernu Schwarz Gruppe.


Offline - Administrátor Profil 
17. 9. 2020 17:04 Odeslat příspěvek
Mě to píše Error. Nejde se přihlásit.


Offline - Diskutér Profil 
17. 9. 2020 18:29 Odeslat příspěvek
Mně se šlo do appky LIDL Plus přihlásit přes login a heslo do jejich eshopu.


Offline - Nadšenec Profil 
17. 9. 2020 20:49 Odeslat příspěvek
tak mam stazeno i ten lidl ucet. ale nedostanu se delsi dobu do lidlu. mate uz zkušenosti jak v praxi funguje dekuji


Offline - Administrátor Profil 
17. 9. 2020 21:07 Odeslat příspěvek
Do lidl-shopu se přihlásím. Do aplikace nikoliv.

Edit: ta jsem promazal data aplikace a ejhle už to funguje.


Offline - Diskutér Profil 
18. 9. 2020 00:33 Odeslat příspěvek
Plus (+) má dle info běžet až od pondělí 21.9., takže na platby to chce ještě chvilku posečkat...


Offline - Návštěvník Profil 
18. 9. 2020 04:09 Odeslat příspěvek
To mi včera prodavačka tvrdila taky, ale opak byl pravdou. U pokladny je skener na QR kód z aplikace, při markování se na displeji ukazují plně ceny, po součtu se však upraví. Vyzkoušena sleva s kupónem i ze sekce % a obě fungovaly. Zdržení jsem nepocítil, otravovali mě spíše tři zákazníci přede mnou, kteří platili hotově.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 10. 2020 14:31 Odeslat příspěvek
Funguje to i offline?


Offline - Nadšenec Profil 
2. 10. 2020 09:56 Odeslat příspěvek
V lidlu jsem od zavedení věrnostního programu ještě nenakupoval a zajímalo by mě, co se dá "setřít" v tom jejich losu za nákup..
Předpokládám, že se tak člověk dostane jen k nějaké další slevě.. Anebo stalo se třeba někomu, že dostal kupón na 100% slevu (výrobek zdarma) ?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 10. 2020 11:00 Odeslat příspěvek
Jednou nic a jednou slevu 20 korun na tatarský biftek, takže taky nic.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 10. 2020 11:26 Odeslat příspěvek
Ta výherní sleva bude pro všechny stejná v daném období. Taky mám tento týden 20,- Kč na tatarský biftek, stejně jako další 3 kolegové v práci. Minule bylo 35,- Kč na kešu ořechy. Opět stejná výhra i u kolegů. Některé slevy v aplikaci jsou dobré, ale zase nic extra to není. Většinou se v některé další letákové akci na ty ceny dostaneš taky. Uvidíme. Nejvíc oceňuji tu evidenci účtenek. Škoda, že stále musí tisknou i ty papírové.

Nevím jestli je to chyba nebo vlastnost aplikace, ale když mám v aplikaci nesetřený los, tak se další už v aplikaci nezobrazí. Takže teď los raději stírám, hned jak se zobrazí.

Pokud nakupujete v místech, kde je slabší signál, tak se aplikace nestihne načíst a nezobrazí se Vám ten QR kód pro placení. Takže je lepší si ten QR kód nakopírovat na kartičku a nosit někde v peněžence. Připravil jsem to pro starší rodiče, aby nemuseli vytahovat telefon, což byl pro ně problém.


Offline - Diskutér Profil 
2. 10. 2020 12:34 Odeslat příspěvek
Lidl k tomu nemá žádnou plastovou kartu?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 10. 2020 13:01 Odeslat příspěvek
Ne, jenom jako appku.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další stránka
Stránka 1 z 6 [ Příspěvků: 82 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies