FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka 

LIDL Plus (věrnostní kartička)

Offline - Diskutér Profil 
13. 2. 2024 08:14 Odeslat příspěvek
Citace
no jo, ale to je spíš požadavek na operátora, ne? nevím, jestli může supermarket si dát do suterénu nějaký opakovač mobilního signálu bez koordinace s operátorem. zatímco wifinu si řeší ve své režii.

Zrovna firmy jako Lidl, Kaufland, Albert asi budou mít s operátory slušnou vyjednávací pozici pro indoor pokrytí.
Pracuji v podniku o cca 1500 zaměstnancích a máme indoor vysílače sdílené všemi operátory už spoustu let.
Poslední příspěvek

Offline - Nadšenec Profil 
15. 2. 2024 20:51 Odeslat příspěvek
By jsi se divil, kolik prodejen je nepokryto jedním, či více operátory.
A ještě dodám, že prodejny jsou často jen v nájmu a majitel má pocit, že vysílač operátora je zlatý důl a operátor pak na jeho podmínky nepřistoupí.

18. 2. 2024 09:50 Odeslat příspěvek
Já měl kdysi problém,že se mi bez dat nepustila ta apka s QR zakaznickym kodem...teď už to běží v pohodě?

18. 2. 2024 09:57 Odeslat příspěvek
Já mám navíc ten QR kód uložený v Google peněžence.

Offline - Trvalý BAN Profil 
18. 2. 2024 09:58 Odeslat příspěvek
Ja mam vsechny ty kody ze slevovych karet a appek vcetne Lidlu ulozeny v GooglePay, takze ty appky pri placeni vubec nepotrebuji otvirat. Do Lidlu uz nechodim, je tam draho, ale v Kauflandu je s jejich appkou take problem, kdyz nejsou mobilni data. Musim ji otevrit a aktivovat slevove kody nekde u unikoveho vychodu, kde signal na mobilni data je.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
14. 3. 2024 01:41 Odeslat příspěvek
octaviampi píše
Persbrandt: Dost se divim, že Lidl nějakou wifi vůbec zákazníkům zadarmo poskytuje. Já bych to ihned zrušil, ať si každej platí svoje data a neotravuje kvůli pár korunám. A už vůbec ne těsně před zavřením.

Proč by se měla rušit WiFi pro zákazníky v Lidlu? Nechápu. Free WiFi poskytuje dneska kdejaká kavárna, kde je hosté využívají čistě pro svou potřebu, tím spíš by měla být standardem v supermarketu, když ten po zákaznících vyžaduje používání appky, aktivaci různých kuponů v té appce apod.
nebo byste zrušil i ty WiFi v kavárnách?

-- 14. 3. 2024 00:44 --

... píše
Do Lidlu uz nechodim, je tam draho, ale v Kauflandu je s jejich appkou take problem, kdyz nejsou mobilni data. Musim ji otevrit a aktivovat slevove kody nekde u unikoveho vychodu, kde signal na mobilni data je.

Tím vlastně potvrzujete moje tvrzení, že není normální resp. je velký vopruz pro zákazníka, když je pro slevu v supermarketu vyžadována mobilní appka nebo dokonce její používání s připojením k internetu.
Jinak k té Google peněžence, pokud bude pro slevu na konkr. produkt vyžadována aktivace elektronického kupónu v appce, tak vám nějaká Google peněženka s uloženým kódem z appky stejně nepomůže...

14. 3. 2024 07:55 Odeslat příspěvek
Kdyz jdu do kavarny nebo hospody, jdu tam s nekym a jdu si odpocinout. Existence wifi je pro me nepodstatna.

Obdobne kdyz pristupuju na pomerne nedustojnou hru s kupony (coz u Kauflandu pristupuju, protoze nechcu platit vic), tak se nespoleham na to, ze se nekde mozna nejak pripojim. Jednak chodim se seznamem pripravenym dopredu, ale taky v obchode neresim na posledni chvilku kupon.

Mne cela kauza prisla srandovni, protoze nekteri problemum chodi vylozene naproti a pak se divi.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6
Stránka 6 z 6 [ Příspěvků: 82 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies