FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

LIDL Plus (věrnostní kartička)

Offline - Nadšenec Profil 
2. 10. 2020 13:13 Odeslat příspěvek
ale dá se uložit i např. do Stocard a pak nevadí, že je špatný signál
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
2. 10. 2020 14:03 Odeslat příspěvek
A do Google Pay by to nějak uložit šlo? Mám tam slevové karty ostatních obchodů.


Offline - Diskutér Profil 
2. 10. 2020 14:14 Odeslat příspěvek
třeba i do Curve


Offline - Diskutér Profil 
2. 10. 2020 19:37 Odeslat příspěvek
Stačí screenshot.
Já to chci dát do hodinek, mám tam takhle kartičku do Kauflandu, ale ten kód z Lidlu to nechce vzít.


Offline - Diskutér Profil 
2. 10. 2020 19:57 Odeslat příspěvek
Dobrý nápad, dík.


Offline - Diskutér Profil 
3. 10. 2020 20:13 Odeslat příspěvek
Ja to brzy odinstaluju, z 10 stíracích losů nic, kupóny a slevy v aplikaci jen na věci, co nekupuji. Vám to někomu něco přinese?

Kaufland i Glóbus věrnostní karty jsem taky zahodil. Jen Tesco vrací aspoň 1% v Club Card.


Offline - Nadšenec Profil 
3. 10. 2020 20:45 Odeslat příspěvek
Tak každej kupuje něco jinýho, já už pár slev využil, ale to by mě používat aplikaci asi nedonutilo. Pro mne je klíčová funkce archivace účtenek, kupuji tam i dražší věci a občas je potřeba něco reklamovat. A papírové účtenky jednak blednou a navíc mají tendenci se záhadně ztrácet :-)
A trochu OT: Globus aplikace zas boduje funkcí scan&go.


Offline - Diskutér Profil 
3. 10. 2020 20:47 Odeslat příspěvek
V Glóbusu jsem měl dnes 10 % na nákup, v Kauflandu občas na něčem ušetřím, v Lidlu taky něco málo. Tesco vede, akorát s těmi kupóny je to trochu opruz, všechno zobrazovat.


Offline - Diskutér Profil 
4. 10. 2020 20:47 Odeslat příspěvek
Od pondělí 5.10.2020 Lidl akceptuje i Sodexo stravenky

Stravenkáři získali v boji o přežití mocného hráče. Na pokladnách je začne brát Lidl
https://zpravy.aktualne.cz/finance/naku ... f6b220ee8/


Offline - Diskutér Profil 
4. 10. 2020 22:23 Odeslat příspěvek
Zaplaceno tím Sodexo nesmyslem už dnes.


Offline - Diskutér Profil 
5. 10. 2020 11:25 Odeslat příspěvek
Lidl aplikace v mobilu zobrazí QR kód, i když nejsou puštěná data nebo wifi. Takže není potřeba být online.

Ale pro jistotu mám uložený printscreen (stejně jako u Kaufland aplikace).


Offline - Nadšenec Profil 
5. 10. 2020 19:19 Odeslat příspěvek
no setřel jsem los za nakup ale nic


Offline - Diskutér Profil 
6. 10. 2020 09:36 Odeslat příspěvek
já asi až 6. sleva dvacka na kešu a další sleva dvacka na tatarak...trapnější start věrnostního programu jsem nezažil a to se všude psalo, jak rozválcuje konkurenci


Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 10. 2020 10:39 Odeslat příspěvek
DoubleSix píše
Lidl aplikace v mobilu zobrazí QR kód, i když nejsou puštěná data nebo wifi. Takže není potřeba být online.


Máš pravdu. Na telefonu, kde nejsou mobilní data nebo wifi, se zobrazí chybové hlášení a Kartu Lidl Plus je možné zobrazit. Na telefonu, kde jsou pomalá data se zobrazí bílá obrazovka s logem Lidlu a teprve až se stáhne aktuální nabídka, jde použít QR kód z Karty Lidl Plus.


Offline - Návštěvník Profil 
7. 10. 2020 21:08 Odeslat příspěvek
Dr.D píše
...Pro mne je klíčová funkce archivace účtenek, kupuji tam i dražší věci a občas je potřeba něco reklamovat. A papírové účtenky jednak blednou a navíc mají tendenci se záhadně ztrácet :-)...

To by ale chtělo nějaké vyhledávání, nebo aspoň třídění těch účtenek. Proklikávat desítky nebo stovky souborů bude vopruz.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další stránka
Stránka 2 z 6 [ Příspěvků: 82 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies