FinExpert.cz

Přihlásit se




Jaký byl váš nejvýhodnější nákup?

Offline - Návštěvník Profil 
28. 9. 2020 17:42 Odeslat příspěvek
Aktualne jsem vybiral spotrebice do kuchyne a diky kombinaci, kterou jsem vymyslel, jsem dosahl zajimave slevy a tak mne napadlo se zeptat mistnich odborniku na nasledujici dotaz: jaky byl vas nejvyhodnejsi nakup? Myslim to tak, ze se vam za konkretni vec povedlo usetrit, at samotnou akci nebo vyjednavanim s prodejcem.
:-)
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
28. 9. 2020 17:49 Odeslat příspěvek
Sleva 20 ℅ na novém autě. Ale musely se objet 4 autosalóny a kontaktovat přes internet další 3, a ještě to auto poprvé registrovat na příbuzného s prúkazem ZTP/P.


Offline - Diskutér Profil 
28. 9. 2020 18:07 Odeslat příspěvek
Záleží na jakém autě. Sleva 20 % může být fakt velká, nebo taky celkem běžná. Třeba na fabii good, na lexusu nic moc :).


Offline - Diskutér Profil 
28. 9. 2020 18:22 Odeslat příspěvek
20 % bylo na Yeti z ceníkových 390 000 Kč na 312 000 Kč.

A k tomu na Fabii slevu 18 %, objednány byly tedy 2 auta. Na tu Fábii pak ještě příspěvek 130 000 Kč od státu pro ZTP/P a vrácení DPH od FÚ, takže vyšla jen na cca 36 000 Kč.


Offline - Diskutér Profil 
28. 9. 2020 18:45 Odeslat příspěvek
Před 2 lety na Black friday IPhone 6S za 1790 Kč (reálná 80% sleva).


Offline - Diskutér Profil 
28. 9. 2020 18:46 Odeslat příspěvek
Takže podvod - fiktivní registrace na příbuzného?


Offline - Diskutér Profil 
28. 9. 2020 18:56 Odeslat příspěvek
Dealer řekl, že druhý den se to může přeregistrovat. Jim stačí pouze první registrace, tak jakýpak podvod? Podmínky smlouvy byly splněny.


Offline - Administrátor Profil 
28. 9. 2020 21:16 Odeslat příspěvek
A o zneužití práva jsi už slyšel? :lol:


Offline - Trvalý BAN Profil 
28. 9. 2020 21:34 Odeslat příspěvek
Myslíš z hlediska daní? https://www.dreport.cz/blog/zneuziti-prava-opet-u-nejvyssiho-spravniho-soudu/


Offline - Diskutér Profil 
29. 9. 2020 04:02 Odeslat příspěvek
Vrácení DPH bylo pouze na jedno auto, to na které byl čerpán státní příspěvek, vše v souladu se zákonem.
Co se týče slevy z ceníkových cen, šlo u obou aut o smluvní vztah, žádné právo nemohlo bÿt zneužito.


Offline - Diskutér Profil 
29. 9. 2020 11:16 Odeslat příspěvek
Edit, už nic.
Píšu z aplikace a ta neumí smazat příspěvek.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 1. 2021 15:48 Odeslat příspěvek
Mně se jednou podařilo v sekáči najít kabát hugo boss za velmi směšné peníze. Už si nepamatuje kolik přesně, ale bylo to fakt málo


Offline - Poslední varování Profil 
13. 1. 2021 15:54 Odeslat příspěvek
Musim zavzpominat... tou dobou jsem chtel sluchatka v hodnote 4000czk.
Nasel jsem eshop, kde byla podezrela cena jen asi 1350czk za stejny typ, usoudil jsem ze to muze byt chyba nebot se prodaval velmi podobny model, ktery tak podobne skutecne stal :)
Naklikal jsem je pote v normalnim store coz bylo tu dobu Audiotek Music Centre (sliboval tu dobu ze snizi cenu dle konkurence - proste staci odkaz a napsat cenu).

Prisel sam majitel prodejny, snizil me cenu az nekde na 1300czk a rikal ze nechape z ceho konkurencni prodejna zije? Kdyz videl prej nakupku, ze se mu protocili panenky, ale jelikoz je seriozni, tak mi predava sluchatka k vanocum :D

Po vanocich mi volola ta pochybna prodejna, kde jsem take umyslne naklikal sluchatka za tu podivnou cenu a omluvila se, ze prevzali eshop, ale ze za takovou cenu je to nerealne :D


Offline - Trvalý BAN Profil 
13. 1. 2021 17:09 Odeslat příspěvek
Pilulka měla kupón na 50%, který unikl na veřejnost. Povedlo se mi nakoupit za polovinu, než ho stihli stáhnout.


Offline - Návštěvník Profil 
23. 6. 2021 15:42 Odeslat příspěvek
Někdo další? Ať to trochu oživíme.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 15 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies