FinExpert.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Telefonní tarif (neomezený) - kde nejvýhodněji?

Offline - Diskutér Profil 
23. 11. 2020 12:41 Odeslat příspěvek
Aktuálně po roce řeším prodloužení smlouvy u Vodafone. Mám tam za nějakých výhodnějších podmínek 4 neomezené tarify a několik benefitů k tomu (přenosný internet zdarma, sleva na zařízení, apod.). Reálně by mi stačily teoreticky i 2 neomezené tarify + 2x výhodný tarif např. do 200-300 min..

Nedělali jste si někdo průzkum u kterého operátora se dá nejlevněji dostat k neomezenému tarifu za výhodných neveřejných "podpultových" podmínek?

Pokud ano, tak máte kontakt přímo na nějakého obchodníka (přímo/virtuální operátor), nebo je nutné si projít celým martýriem včetně "retenčního oddělení"?

Pokud vím jsou i takoví, kteří pod sebe naberou více menších a pak vyjednají hromadně lepší podmínky (viz různé aukce energií), ale neměl jsem časový prostor to zkoumat.
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
23. 11. 2020 14:30 Odeslat příspěvek
https://www.t-mobile.cz/prejdete/
jinak vice k tomu debata tu:
https://forum.mobilmania.cz/viewtopic.p ... ead#unread


Offline - Diskutér Profil 
23. 11. 2020 14:47 Odeslat příspěvek
Díky za odkaz. Vyžádal jsem si tu nabídku a jde o slevu z veřejných nabídek ve výši 50% na pouhé 3 měsíce.

V diskuzi pod druhým odkazem jsem zahlédl zmínku o 538 Kč za neomezenku - to je ale hrozně moc. Zřejmě to tam navyšují ty neomezené data. Snad půjde pouze o jednu z těch klasických veřejných "ne příliš zajímavých" nabídek. Pro srovnání teď mám 4 neomezenky za cca 1.500 Kč vč. DPH a hromadů benefitů k tomu.

Bude záviset hodně na tom z jaké částky se počítá ta 50% sleva a také jaké bonusy k tomu dále nabízí.

Někde ve vlákně jsem navíc viděl lepší částku, ale jde tam o závazek na 5 let, což je celkem šílené.

Počkám s čím se ozve T-Mobile a retence Vodafone. Od nejhoršího operátora O2 toho moc nečekám, ale taky jsem je zkusil oslovit.


Offline - Nadšenec Profil 
23. 11. 2020 15:53 Odeslat příspěvek
ještě zkus ČEZ, já tím postrašil Vodafone a dali mi z retence před rokem a půl lepší nabídku. Konkrétně neomezené volání, sms a 500 MB, což mi stačí za něco méně pod 300,- Kč.


Offline - Diskutér Profil 
23. 11. 2020 16:04 Odeslat příspěvek
Upřímně, rozdíl mezi neomezeným tarifem a tarifem s 200-300 minutami bude minimální, pokud za neomezený platíš 375 Kč. Například náš firemní tarif má shodně drahý neomezený a 200 minut + 200 sms.


Offline - Diskutér Profil 
23. 11. 2020 16:06 Odeslat příspěvek
ta sleva je sice na první 3 měsíce ale pak dyž by si znova vygeneroval OKU tak uz Ti pravděpodobně zůstatne, někdo dostal 40, nekdo 50 a někdo dokonce 60% z ceníkových cen.
5 let není závazek ale garance ceny po dobu 5 let. Od 1.4.2020 není pro FO a podnikající FO závazek, s výjímkou dotovaného HW. Reálně se tak dá dostat na neomezený tarif vč. neomezených dat M na 430 Kč.
Začal bych tím, že si vygeneruješ číslo pro přenos OKU a počkal na reakci retenčního někdy je nutné přenos zahájit. Ovšem když si přečteš celé vlákno tak VDF ani O2 nedorovnal nikdy nabídku T-Mobile.


Offline - Diskutér Profil 
23. 11. 2020 18:00 Odeslat příspěvek
tmx643: Rozdíl mezi těmi limitovanými tarify je skutečně minimální a mně by stačil třeba i 300 min, ale problém přichází do rovnice pokud do ní přidáš ženskou, která je schopná prokecat i 19-26 hod. měsíčně (náhodně vybrané čísla z vyúčtování). Pak už je lepší neomezenka a nemusí člověk řešit kolik mu zbývá minut. Jinak tohle jsou taky "firemní" tarify.

filas81: Zkusím, díky.

retron:
Já mám takovou praxi, že T-Mobile a O2 nikdy nedorovnal to co mi nabídl Vodafone (jsem u nich skoro 15 let zprvu na FO, FOP a teď na PO). Chtěl bych to změnit, snažil jsem se pár let nazpět vždy získat "přímý kontakt" na obchodníka i retenci, resp. člověka se kterým se dá bavit a nikdy jsem neuspěl. Nebyl jsem tehdy pro ně dostatečně zajímavý ani s těmi 4 neomezenými tarify. Zkusil jsem jim napsat, vygeneroval OKU a podle toho co nabídnou bych pak zvážil ty další kroky. Jinak mimo toho co jsem psal výše mám k tomu zdarma ještě SledovaniTV přes Vodafone galerii, což je taky docela výhoda. Jsem teď na 374,75 Kč vč. DPH/ neomezený tarif (*4) s 10 Gb sdílených dat (v ceně pevný internet 60 Gb zdarma + SledovaniTV + 3 tis. Kč sleva na zařízení).


Offline - Diskutér Profil 
26. 11. 2020 11:23 Odeslat příspěvek
Tak z T-Mobile mi nabídli 1.021 Kč za 1 neomezený tarif. Velmi "lákavá nabídka". Mám pocit jako kdybych komunikoval s podporou ČEZu. Z O2 se pro jistotu ani neozvali.

Vypadá to, že zůstávám u Vodafone. Nabídli ještě výhodnější podmínky než jsem měl doteď. Dokázal bych si představit trošku větší počet bodů z Vodafone Galerie, ale holt to tak mají nastaveno.


Offline - Návštěvník Profil 
3. 12. 2020 15:39 Odeslat příspěvek
V retenci mám od T-m za 752,- vše neomezené.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 12. 2020 19:01 Odeslat příspěvek
A to se chlubíš nebo si stěžuješ?


Offline - Trvalý BAN Profil 
3. 12. 2020 20:51 Odeslat příspěvek
No na chlubení to není.


Offline - Diskutér Profil 
4. 12. 2020 22:50 Odeslat příspěvek
T mobile.ma neomezenku co stojí 1075 Kč za 430 Kč, 60 procent sleva, já mám za 484 Kc což je 55 procent sleva.
První jdou sdílená data 15 GB a pak 20 GB a po nich klesne rychlost na 3 mbits.v zahraničí tam je fup 30 GB, což je tak na 14 dní dovolený.


Offline - Diskutér Profil 
4. 12. 2020 22:58 Odeslat příspěvek
Škoda, že to je stále nekonkurující retenci Vodafone.


Offline - Nadšenec Profil 
2. 3. 2021 14:39 Odeslat příspěvek
Český telekomunikační úřad (ČTÚ) spustil na webu srovnávací nástroj cen a kvality telekomunikačních služeb - něco jako ERU
https://srovnavac.ctu.cz/
zatím jen testují


Offline - Diskutér Profil 
2. 3. 2021 16:18 Odeslat příspěvek
A Emtéčko tam vůbec nemají .. takže na nic, paskvil, neúplné , jako např. DATA 3 GB = 160 Kč/měsíc
https://www.emtecko.cz/trz/
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 17 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies