FinExpert.cz

Přihlásit se




Datart

Offline - Diskutér Profil 
26. 12. 2022 13:02 Odeslat příspěvek
Datart je obecně drahý e-shop, ale občas se tam dá v akci koupit i něco výhodně.

Ale dotaz: vyplatí se mít v Datartu aktivovaný VIP program? Jaké jsou tam reálné slevy na zboží? Může někdo napsat? Nebo je výhodnější využívat spíše jejich slevové kupóny (např. sleva 400 Kč při nákupu nad 8000 Kč)? Tyto kupóny ovšem nelze používat s VIP programem... Díky za info.



Naposledy upravil Rop dne 26. 12. 2022 20:57, celkově upraveno 1

Rozděleno do samostatného vlákna a do správné sekce.

Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
26. 12. 2022 13:19 Odeslat příspěvek
VIP program Datartu se vyplatit může. Výše VIP slevy je u každého konkrétního zboží jiná, někdy je nulová, jindy výrazně vyšší (např. 20%). Např. u myček a ledniček bývá cenový rozdíl většinou 1% - 5%, ale u konkrétního modelu může být i 20% (např. pračka se sušičkou LG F4DV710H1E místo 22990 Kč stojí 18392 Kč).

Některé slevové kupóny lze použít současně s VIP cenou, jiné pouze se základní cenou. Slevové kupóny platící i na VIP účtu zasílá Datart svým zákazníkům v newsletteru. Myslím, že slevové kupóny bývají ve výši 100 Kč - 600 Kč.

Povýšit běžný zákaznický účet na VIP účet lze snadno, na stránce https://www.datart.cz/napoveda/vip se vloží VIP registrační kód. Tento kód lze v současnosti získat např. v bonusovém programu České spořitelny.


Offline - Diskutér Profil 
26. 12. 2022 17:20 Odeslat příspěvek
Datart je (dle mého názoru ve VIP programu) obecně levnější e-shop.


Offline - Diskutér Profil 
26. 12. 2022 20:39 Odeslat příspěvek
No nejlepší je mít na Datartu samozřejmě 2 účty - jeden VIP a jeden neVIP a objednávat tam, kde je sleva vyšší. :)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 12. 2022 21:00 Odeslat příspěvek
Mi teda taky prijde datart jako z tech levnejsich - navic s tim VIP je to mnohdy nejnizsi cena, kdyz hledam pres heureku...

Kdyz sleva neni a potrebuju uplatnit jiny kupon, tak se normalne neprihlasim a poslu to jednorazove na manzelku...

Navic maji dopravu zdarma, takze za me slusnej obchod.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 12. 2022 21:12 Odeslat příspěvek
Až na ty špatné zkušenosti lidí s reklamacemi:
https://www.zbozi.cz/obchod/1988/
https://www.vasestiznosti.cz/stiznost/5 ... sti-datart


Offline - Diskutér Profil 
26. 12. 2022 22:43 Odeslat příspěvek
Já zatím reklamoval vždy bez problému. Stejně to ve dvou případech jen vzali a odeslali a ve třetím doporučili autorizovaný servis, který to vyřešil.


Offline - Trvalý BAN Profil 
27. 12. 2022 17:00 Odeslat příspěvek
Už jsem v Datartu koupil několik věcí a po nějaké době ty objednávky z historie zmizí, jiné eshopy objednávky uchovávají napořád, ale Datart ne.


Offline - Diskutér Profil 
27. 12. 2022 17:19 Odeslat příspěvek
Koukám do https://www.datart.cz/zakaznicka-sekce/objednavky a mám je tam asi všechny od roku 2013.


Offline - Trvalý BAN Profil 
27. 12. 2022 17:27 Odeslat příspěvek
Já tam nemám ani poslední objednávku z roku 2019 a ani žádnou další objednávku, prostě nic.


Offline - Diskutér Profil 
27. 12. 2022 17:48 Odeslat příspěvek
Moje historie objednávek je také v pořádku. Nic nemizí.


Offline - Nadšenec Profil 
27. 12. 2022 17:56 Odeslat příspěvek
Jo, maj to rozbity :) ja tam sice stary objednavky vidim, ale rozkliknu prazdou stranku.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
27. 12. 2022 22:27 Odeslat příspěvek
Ja tam vidim objenavky za poslednich 13 mesicu...
S reklamaci problem nebyl - byli celkem rychli i vstricni


Offline - Diskutér Profil 
28. 12. 2022 00:34 Odeslat příspěvek
Havers píše
Datart je obecně drahý e-shop, ale občas se tam dá v akci koupit i něco výhodně.

V Datart jsem nakoupil sáčky do vysavače, klíčenku a vánoční rolničky (jako neVIP) a spokojenost !! o<:) o<:)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 14 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies