FinExpert.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Netflix za 50kc, jak uplatnit reklamaci u provozovatele v CR

Offline - Poslední varování Profil 
2. 3. 2023 11:37 Odeslat příspěvek
Mam par mesicu Netflix. Totu sluzbu jsem zaplatil od 18.07.2023 na 12 mesicu a to za 590kc s dph.
Vychazi to tak na 50kc mesicne.
To provozuje firma LowSub na uzemi CR a dalsi spojene kanaly napr Disney+, HBO atd.
Problem je, ze tak uz za 3 mesice vyskocila hlaska, ucet bude pozastaven, nasledne ucet byl pozastaven... zaplatte a ted v TL - Turecka Lira :D
Znovu jsem zatlacil na prodavajiciho, nic se nedelo, konunikace zadna, ale za 3 dny obnoveno.
Funguje to, ale potom znovu kolem vanoc. Komunikace zadna po FB, email, telefon.
Nyni byl profil uplne smazan, tim byl smazan celkem nejen me ale dalsim platicim lidem, celkem 4 lidi + Ja.
Bohuzel ne vsechny lidi se mi podarilo dle jmena dohledat, abych se jich zeptal.

Zajma me, jakym zakonem o podnikani se ridi provozovani vysilacich sluzeb? Toto neni televizni zakon, takze zakon o podnikani?
Pripadne kam se obratit?

https://www.lowsub.com/

https://lowsub.com/products/

https://www.facebook.com/martinnaj12

Faktura a platilo se to z uctu. Na fakture jsou trochu podivne udaje jen lowsub.com a uvedeny email.
Neni tam treba poradne jmeno, ico nebo nejake dalsi udaje jen toto:
lowsub.com
+44 7464 153353
martin@najemi.cz
CZ telefon mi dal, ten ale jen vyzvani a nic.
Poslední příspěvek


Offline - Návštěvník Profil 
2. 3. 2023 11:46 Odeslat příspěvek
Lol, "s DPH" (to bych chtel videt jak dotycny plati DPH). Obratit se bude dat tak maximalne na policii, pokud ti tech 600 Kc za to stoji.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 3. 2023 11:52 Odeslat příspěvek
Může jít na policii si stěžovat, že platil za kradené účty do streamovacích služeb. :)


Offline - Poslední varování Profil 
2. 3. 2023 12:01 Odeslat příspěvek
.void: hezky, takze vlastne nikdo DPH odvadet nemusi a v poho si muze takto podnikat v CR jsem nevedel, mozna se to bude hodit i zde dalsim lidem kdo by chtel mit brigadu :D
Mel jsem za to ze je to trestne, proto jsem nikdy nic tak nesel delat.

Dal ze se to bere pripadne jako podvodny prodej a nebo neseriozni a ze to nekdo resi. Zaujalo me to i proto, ze se objevuje takto vic lidi, kteri dalsi doporucuji a zaplati a potom kdyz to nefunguje, tak pisou ze nevedi proc :(


Offline - Návštěvník Profil 
2. 3. 2023 12:37 Odeslat příspěvek
.void píše
Může jít na policii si stěžovat, že platil za kradené účty do streamovacích služeb. :)

Tak ony ty ucty vubec nemusely byt kradene, ale byly pouzivane v rozporu s podminkami poskytovatele sluzby (Netflix, atd.) To samo o sobe trestne neni. Ale muze byt trestne uvadet nekoho v omyl tim, ze tvrdi, ze jim tohle bude fungovat bez problemu.


Offline - Návštěvník Profil 
2. 3. 2023 12:37 Odeslat příspěvek
Tak to snad musí být každému jasné na první dobrou, že si kupuje nějaké pochybné účty ze třetích zemí, zakoupené přes odcizené údaje z kreditek apod. Jestli ti to jelo půl roku, tak to můžeš být myslím ještě rád.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 3. 2023 12:42 Odeslat příspěvek
frelichl píše
Tak ony ty ucty vubec nemusely byt kradene, ale byly pouzivane v rozporu s podminkami poskytovatele sluzby (Netflix, atd.) To samo o sobe trestne neni. Ale muze byt trestne uvadet nekoho v omyl tim, ze tvrdi, ze jim tohle bude fungovat bez problemu.

Takové účty se většinou prodávají jenom jako kradené. Pokud někdo chce platit za streamovací služby levně, tak návody jak na to lze najít na stránkách jako je MyDealz.


Offline - Diskutér Profil 
2. 3. 2023 13:49 Odeslat příspěvek
Takže sis přes prostředníka koupil sdílený účet, což podmínky výslovně zakazují a teď se divíš, že to zařízli? Vždyť se všude píše, že Netflix s tím bude bojovat. Zloděj křičí chyťte zloděje.

To jako bych chtěl zpátky předplatné webshare pokud by někdo zařízl SCC. :-)


Offline - Návštěvník Profil 
2. 3. 2023 19:23 Odeslat příspěvek
Koupil jsem od váguse na parkovišti zaručeně pravý zlatý prsten s briliantem a při kontrole u zlatníka jsem zjistil, že je to padělek - jak mám uplatnit reklamaci? :-)


Offline - Poslední varování Profil 
2. 3. 2023 20:05 Odeslat příspěvek
špecifickýtrh píše
Tak to snad musí být každému jasné na první dobrou, že si kupuje nějaké pochybné účty ze třetích zemí, zakoupené přes odcizené údaje z kreditek apod. Jestli ti to jelo půl roku, tak to můžeš být myslím ještě rád.

Ne to jasne neni. Tady je podnikatel napr Pan Vomacka, ten zacne nabizet v CR sluzbu ze da Netflix treba za 75kc a ze to funguje. Ostatni lidi pokejvou a tvrdi ze to funguje. Pan Vomacka to tedy koupi.
Nikde v koniku neni, ze Pan Vomacka musi tomu rozumet. Tady je jasne napsano ze tolik to stoji a za tolik to prodava. Jaky podvod? :shock:
Ja si jako ten Pan Vomacka muzu myslet, ze sleva nebo levnejsi vec / sluzba je proto, ze nekdo je podnikatel jako je firma LowSub a ma veliky objem, vyhodnou smlouvu a tak ma vyjednane jine ceny.

Priklad: internet, proc nabizi jiny mensi operatori levnejsi internet? Ukradli ho snad Cetinu? O2? T-Mobile?

-- 2. 3. 2023 20:06 --

budman píše
Koupil jsem od váguse na parkovišti zaručeně pravý zlatý prsten s briliantem a při kontrole u zlatníka jsem zjistil, že je to padělek - jak mám uplatnit reklamaci? :-)

Tak to je okradeni, to je neco jineho. Tady jde o normalni poskytovani po firmou A.Z a s tim ze dostanes fakturu a fakturu mam.

-- 2. 3. 2023 20:07 --

xtonda píše
Takže sis přes prostředníka koupil sdílený účet, což podmínky výslovně zakazují a teď se divíš, že to zařízli?

Prave ze ne, ted lidi pisou ze jinej ze Slovenska a od toho to jede dobre a ze spokojenost :-)


Offline - Administrátor Profil 
2. 3. 2023 20:25 Odeslat příspěvek
To je tak, když někdo kupuje od obchodníka, který na webu ani nemá napsáno co to je za firmu, kde sídlí, prostě vůbec nic.

Všichni chtějí všechno co nejlevněji (nejlépe zdarma) a pak se diví.


Online - Inventář Profil 
2. 3. 2023 20:26 Odeslat příspěvek
@ripper6: U takovýchto "šedých poskytovatelů" nemáš nikdy jistotu, jak dlouho ty služby budou fungovat. Cena je sice nízká a lákavá, ale riziko velké. Ideální je proto takové služby kupovat/platit jen na měsíc a nikoliv na celý rok. Případná ztráta peněz za nefunkční službu pak tolik nemrzí ;-)


Offline - Návštěvník Profil 
2. 3. 2023 22:28 Odeslat příspěvek
@ripper6: Ne, je to úplně stejné, ty jsi koupil něco, co má jasné, dokonce mezinárodně platné podmínky, ze stránek, které nemají ani základní náležitosti, nejsou tam žádné obchodní podmínky, provozovatel, prostě nic, jen služba a cena - a chceš si hrát na nevědomého uživatele? Však já si přece o tom vágusovi s prstenem také přeci mohu říct, že je to jen třeba výstřední boháč v nesnázích ;-)

Hele, jmenujme věci pravými jmény - chtěl jsi občůrat Netflix a mít ho levněji skrze šedý přeprodej a místo toho někdo občůral tebe, to je celé, konec příběhu, na nikom si nic nevezmeš.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Offline - Inventář Profil 
3. 3. 2023 08:53 Odeslat příspěvek
jjrr: dekujeme za sdeleni teto velmi podstatne informace.

Nicmene sam bych se jeste zamyslel nad tim, jestli ztratou casu neni predevsim cteni nesmyslnych temat a reagovani do nich..
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 21 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies