FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

ALLEGRO (od r.2023; majitel MALL a CZC) - zkušenosti

Offline - osobne Profil 
24. 3. 2024 15:07 Odeslat příspěvek
A jak oni to na pobočce CZC poznají, když tam nakráčím se zbožím a fakturou, kde je jako prodejce uveden CZC, žadna informace o Allegru? Neporušuje tim CZC zákony CR, pokud spotřebiteli jako prodejce odmítne na své pobočce přijmout reklamaci zboží, které prodal prostřednictvím online tržiště Allegro?
Poslední příspěvek

Offline - Přeborník Profil 
24. 3. 2024 15:44 Odeslat příspěvek
Na faktuře je zmínka o Allegru.
Při koupi jsi odsouhlasil obchodní podmínky(s tím i reklamační) allegra a né czc.

Co chceš allegro oscammovat o 250kc? :-D

Online - Mírně pokročilý Profil 
24. 3. 2024 16:41 Odeslat příspěvek
Mrkněte se na danou položku na Allegro od prodejce CZC a na detaily vrácení /reklamace.
Vidím tam adresu CZC-cz, Brodská 570, 26101 Příbram, Česko
Pobočky či prodejny však nezmiňují.

Jinak reklamovat věc lze nejen přes prodejce, ale i přímo přes servisní středisko daného výrobce. To snad platí i při nákupu přes Allegro. Tedy s dokladem o koupi by mělo být možno například rovnou navštívit a servisovat daný výrobek v autorizovaném servisním středisku. Zrovna z toho CZC by to mělo projít jak nic, od prodejce z Polska nebo Číny nezbyde zřejmě jiné cesty než přes Allegro. I když z toho Polska by reklamace projít vlastně i mohla, je to EU.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 3. 2024 22:55 Odeslat příspěvek
Tak poslat a pozadovat proplaceni nakladu na reklamaci. Kdyz to nestaci donest na pobocku, kolem ktere jezdim.

26. 3. 2024 14:16 Odeslat příspěvek
:arrow: Nová akce:
Obrázek

Offline - osobne Profil 
26. 3. 2024 14:24 Odeslat příspěvek
Nojo, já jsem ale na jednom účtu roční Smart zakoupil a mám pak zkušenost, že na ten účet pak nedávali slevové kupony oproti těm účtům, kde jsem měl jen Smart zdarma. Takže jsem ho do měsíce zrušil.

Offline - Diskutér Profil 
26. 3. 2024 15:08 Odeslat příspěvek
Otázkou je, pokud nadále k novému účtu dávají 5 doručení zdarma, proč bych si to kupoval? Až dojdou doručení zdarma, založím nový účet, ne? Allegro management bude nadšený, jak jim roste počet klientů, přestože půlka lidí má 2-5 účtů. :D

Online - Inventář Profil 
26. 3. 2024 16:13 Odeslat příspěvek
Oni k novým účtům stále dávají 5 doručení zdarma?

26. 3. 2024 16:55 Odeslat příspěvek
Vypadá to že ano https://allegro.cz/smart

Offline - Přeborník Profil 
26. 3. 2024 19:36 Odeslat příspěvek
Ale musis registrovat vzdy s jinym tel. cislem(a asi i jiny email). Pote lze zmenit na stejne tel. cislo...

-- 26. 3. 2024 18:50 --

Mam 6 uctu, na zadnem nemam smart.
Na vsechny mi prisla zminena akce 3x100kc po aktivaci smart.

Zatim jsem neaktivoval a ted mi pristalo na 5 uctu kupon 300kc pri nakupu nad 850kc...asi do toho pujdu, smart mi defakto zaplati prvni akce...

Jinak puvodne mi prisel 300kc kupon jenom na 4 ucty, na patem jsem nemel povolene marketingove zasilani kuponu, po zaskrntnuti a odlogovani se kupon objavil. Kdyz tak si skontrolujte nastaveni...

Na 6. uctu, ktery je nejstarsi a "prevedeny" z mall, 300kc kupon neprisel i kdyz marketing je povoleny.

Offline - Nadšenec Profil 
26. 3. 2024 20:14 Odeslat příspěvek
Jiný e-mail a jiné číslo - ale to problém ?
Už jich mám tolik, že se v tom pomalu nevyznám....

26. 3. 2024 23:50 Odeslat příspěvek
Mě nějak minulý týden přišly tři kupony po 200, jak jsem psal na ten kde je smart nepřišlo upozornění ale kupon tam byl. Ted přišla další várka kuponů, ale jen na dva účty kde není smart. Teda vlastně kde jsem ho zrovna dneska zrušil :lol:

28. 3. 2024 18:27 Odeslat příspěvek
Allegro potichu vstoupilo do Česka s výdejními boxy. Svou sítí zřejmě vyzve Alzu i Zásilkovnu

7. 4. 2024 15:47 Odeslat příspěvek
Od zítřka Allegro Days
Jaký to bude mít úspěch? :D

Offline - osobne Profil 
7. 4. 2024 20:40 Odeslat příspěvek
U mě žádný.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 34  Další stránka
Stránka 29 z 34 [ Příspěvků: 500 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies