FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Robert T. Kiyosaki a hra Cash Flow

-
27. 4. 2005 13:22 Odeslat příspěvek
Každý čtvrtek 16.30-19.30h
Profess Consulting, Máchova 15, Praha 2
hra Cashflow s konzultacemi
objednávky na : jar.mlc@seznam.cz
http://www.e-profess.cz
program ekonomické gramotnosti
Poslední příspěvek

-
10. 5. 2005 08:04 Odeslat příspěvek
Knihy R.T. Kiyosaki, bych doporucoval precist kazdemu, kdo v zivote o neco usiluje. http://www.rb21.cz/Tok-penez

Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 6. 2005 15:57 Odeslat příspěvek
Právě jsem si koupil knihu bohatý táta,chudý táta a je to žrádlo.Supr napsaný.Ja jsem až doteď o Kyiosakovi neslyšel ale musím říct že hezky popsal základy ekonomické gramotnosti.Moc,moc dobrá knížka.Ještě jsem nehrál Cashflow ale určitě tak brzo učiním.

-
5. 6. 2005 20:41 Odeslat příspěvek
R.T. Kiyosaki je fakt dorej. Mám od něj zatím všechny knihy, které u nás vyšly a netrpělivě očekávám další. Už jsem přemýšlel o tom, že bych se kvůli němu naučil anglicky, abych měl něco i z jeho www stránek, ale jazyky mi nejdou (mám odpor k učení se na zpaměť). Hra je taky moc dobrá. Myslím, že jsem byl jeden z prvních, kdo jí měl, ale to ještě stála 2500,-. Teď jsem koukal, že se dá sehnat už za 1600,-Kč. Určitě bych jí každému doporučil. Předpokládám, že čtenáři tohoto fóra chtějí něčeho dosáhnout a mají "zájem o věc", tak bych Vám chtěl doporučit ještě knihu, která sice není od Kiyosakiho, ale jsou v ní také moc dobré myšlenky a užitečné rady: Mnohonásobný zdroj příjmů, Robert G. Allen.

-
6. 6. 2005 15:06 Odeslat příspěvek
Kiyosakiho knizky mam taky skoro vsechny. A zrovna v patek jsem si koupil Mnohonásobný zdroj příjmů od Roberta Allena. Velice zajimave a poucne cteni.

-
7. 6. 2005 08:26 Odeslat příspěvek
Čaues anonyme, já jsem taky pár knížek přečetl, jsem z Ústí nad Labem. Taky si nemám pořádně s kým popovídat o takovýchto věcech a strašně rád bych si zahrál tu hru Cashflow, ale nechce se mi jí kupovat za tu cenu, i když vím že by to nebyly zbytečně vyhozené peníze. Chtělo by to vytvořit nějakou skupinku v SČ a třeba se pravidelně scházet.

-
7. 6. 2005 10:27 Odeslat příspěvek
Podívejte se na naše http://www.e-profess.cz, program ekonomické gramotnosti.
Je zpracován v akreditaci MŠ ČR jako vzdělávací program žáků na ZŠ, SŠ i VŠ. V září vydáme balíčky k základní ekonomické gramotnosti,tak se pak případně ozvěte na : jar.mlc@seznam.cz

-
7. 6. 2005 15:38 Odeslat příspěvek
Zdravím,
mám zájem si všechny jeho knihy přečíst, můžete mě poradit, v jakém pořadí je nejlepší je číst, např. podle odbornosti nebo ek. vzdělanosti. Nebo je to jedno?
Díky Radek Joch

-
7. 6. 2005 15:50 Odeslat příspěvek
Já jsem je četl tak, jak vycházely a musím říct, že na sebe docela navazují a i "obtížnost" je vzestupná. Je pravada, že se v nich dost opakují některé věci, ale "opakování matka moudrosti" :-), ale v každě je vždycky dost nových zajímavých věcí.

-
7. 6. 2005 17:51 Odeslat příspěvek
Robert Kiyosaki
1. Bohatý táta,chudý táta -určitě jako základ vašeho dalšího finančního vzdělávání
2.Cashflow kvadrant-ukazuje finanční možnosti v životě, o kterých se nikde nedovíte a pak jen strávíte život štvance
3.Bohaté dítě,chytré dítě-velmi zajímavý pohled na vzdělávání dětí a mládeže naprosto odlišný od školského pojetí
4.Do důchodu mladý a bohatý- jsou možnosti jak se už v mládším věku zabezpečit aniž jen tvrdě na někoho pracujete
5.Bohatý táta radí jak investovat-investování je bezpečnější,když nejprve ivestujete do svého finančního vzdělávání
6.Škola byznysu-velmi dobře hodnotí přínos MLM na tvorbě vůdčich podnikatelských osobností, ač sám zbohatl klasickým podnikáním
7.Kam se poděly mé peníze-je nejvyšší čas se sami starat o své peníze a tím i o svou současnost a budoucnost

-
8. 6. 2005 11:35 Odeslat příspěvek
Díky moc za přehled, Bohatého tátu si tento týden koupím.
Radek

-
13. 6. 2005 09:57 Odeslat příspěvek
Ve čtvrtek 23.6. v 16.15h je opět další hra CASHFLOW. Adresa : Praha 2. Máchova 15.Další zájemci jsou vítáni po objednávce na : jar.mlc@seznam.cz nebo http://www.e-profess.cz

-
13. 6. 2005 14:38 Odeslat příspěvek
Hraje se tahle hra i v Brně? Pokud někdo hrajete dejte vědět zkusil bych to buchtanek@gmail.com diky!

-
13. 6. 2005 16:35 Odeslat příspěvek
Dřívější nabídky na hru v Brně :
mist@atlas.cz - Mirek Brno Pohořelice
kabre@seznam.cz - Kateřina
Snad to ještě platí ?

-
14. 6. 2005 17:50 Odeslat příspěvek
Už čtu od Kiyosakiho asi 4 knihu a musim říct, že nebýt jeho, asi bych se nikdy nevymotal z toho koloběhu úvěrů, dluhů a půjček. Díky němu mě téma peněz začalo poměrně dost zajímat, a to i proto, abych se konečně už rozhodl, co v životě dál. Nebaví mě už stále vydělávat někomu na jeho požitky.
Hru jsem bohužel ještě nehrál. Rád bych však s někým pokecal o
knihách, finanční gramotnosti... apod. Jsem z Teplic (SČ), tak kdyby byl někdo z okolí... . Mohli byhom i pak třeba hru sehnat a zahrát.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Další stránka
Stránka 2 z 16 [ Příspěvků: 234 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies