FinExpert.cz

Přihlásit se

Nákup oblečení v čr i v zahraničí

Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 7. 2011 10:49 Odeslat příspěvek
zdravím
jsem tu nový a docela laik.. ale strašně se mi líbí když vidím někde napsáno jak někdo např koupí boty, co tady stojí 2000 , za 600 někde z UK .. jsou to jen povídačky nebo to je možné? a jestli to je možné,na jekých stránkách, jaká je spolehlivost a jaké s tím jsou problémy?
Poslední příspěvek

Offline - Administrátor Profil 
2. 7. 2011 11:42 Odeslat příspěvek
Konkrétně boty bych na dálku nikdy nekupoval, ty chce vždy vyzkoušet. Ale jinak proč ne. Z UK počítej s tím, že to může jít dost dlouho, obvykle tak 14 dní, ale už mi šel balíček 3 měsíce :shock: !

2. 7. 2011 11:50 Odeslat příspěvek
ty boty jsem dal jako příklad.. ale zajímalo by mě přesně konkrétně nějaký ověřený eshop ze zahraničí kde se dá to oblečení kupovat i třeba 5x levněji
ta doba mi až tolik nevadí

Offline - Inventář Profil 
3. 7. 2011 08:00 Odeslat příspěvek
PatrikChrz: tak to je naprosty nesmysl, z UK bezne objednavam a to stylem, ze ve ctvrtek objednam a v pondeli to mam na stole. Faktem je, ze mi to vozi UPS.

3. 7. 2011 09:48 Odeslat příspěvek
S474N: to bude ono. V pátek jsembyl na poště a přede mnou byl pán co si přebíral balík z usa... nebyl moc nadšený z toho, jak dlouho trvalo doručení, že musel vycashovat 180kč za proclení a ještě 270kč clo. Mám dojem že si dlouho nic neobjedná s doručením přes poštu.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 7. 2011 10:19 Odeslat příspěvek
tak posta je i pres ten poplatek 180Kc nejlevnejsi a DPH+pripadne CLO by platil vsude

3. 7. 2011 12:03 Odeslat příspěvek
lukas1107: včetně toho, že jim zásilka někde leží 3týdny a nikoho to netrápí?

3. 7. 2011 15:21 Odeslat příspěvek
mikicz: je rozdil, jestli to jde z US nebo z UK a i kdyz to dorucuje klasicka posta :wink:

3. 7. 2011 15:29 Odeslat příspěvek
pěkný že si povídáte, ale nikdo jste mi tu ještě neřek jak to chodí .. jak to děláte vy a odkud to kupujete

3. 7. 2011 15:47 Odeslat příspěvek
Jak by to asi chodilo, uvedom si, ze UK je v EU, takze normalne nakoupis, zaplatis a prijde ti to postou - zadny cla ani doplatky DPH se nekonaji.

Offline - Administrátor Profil 
3. 7. 2011 17:01 Odeslat příspěvek
S474N: je fakt, že já měl vždy zásilky normální poštou a pod 14 dní jsem se nikdy nedostal a jedna mi opravdu šla 3 měsíce. Ale to bylo nejspíše tím, že šla pozemní cestou, byly v tom laky na vlasy (ve spreji) a ty prý nemůžou letadlem. No, nyní už nezasílají pro změnu mimo UK vůbec.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 7. 2011 16:30 Odeslat příspěvek
nadměrný lacosty z eu, jediná možnost zde http://www.walktall.co.uk/big-size-foot ... turer=2950 , bez cla, doručení do +-6dnů ze zkušenosti, možnost výměny že se jim zašle na vlastní náklady balíček zpět ale další poštovné se už neplatí, ochotný přeměřit vložku do boty

docela ok košile, zase defakto jediné kde se mi podařilo sehnat nadměrnou délku rukávů http://www.tmlewinshirts.eu/, zkušenost dobrá, ale už je to nějakej čas co sem objednával

ebay, objednával sem levis kalhoty přesně jakou velikost potřebuju a ok

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 12 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies