FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Kde nejvýhodněji a nejlépe koupit auto?

Offline - Diskutér Profil 
7. 3. 2018 19:39 Odeslat příspěvek
spolehlivost auta za 100 tisíc, to už mám dávno za sebou. nevím jakou značku máš vybranou, ale v této relaci vidím ojetiny co maj najeto k 200 tisícům km, ani serviska ti nezaručí, že se ti to nezačne sypat.
i když projiždím tipcars tak jsem po skode/ hnujde zkusil ford a tam vidím fiesty tak akorat do 100 tisíc km, rok 2008 cena kolem 90 tisíc. objem 1,3-1,4 takže spotřeba bude ideálně malá. a u škodovky to je fabia 1.2 , vyjímka náka 1,4

dále nehledám, otázka je jaký máš známý mechaniky v okolí a jaký uměj opravovat auta.
to co člověk ušetří na ceně (100k) tak vo to víc do těch opotřebovanejch pleček nahází za opravy a výměny dílů.

já bych si vybral za 200 táců rapid s nájezdem do 100k, ale jen díky tomu, že mám známýho v servise Škodovky, co ví u každého typu, motorizace a pohonu co tam je za chyby.
tudle jsem chtěl kupovat ochcávku 4*4 a on mi povídá, že právě zadní náhon bejvá často ko a proto se toho lidi zbavujou a jinde než na trávě to nemáš jak zjistit při jízdě.
dojedeš zkušební jízdu, hodíš to na diagnostiku a nic to nenajde - protože to nebylo v pohybu, tedy se závada neprojevila.

tím pádem je jasná volba servisu - bez zvednutí auta a možnosti diagnostiky nikam nelez. plus mechanika co tomu rozumí s sebou. pokud člověk nemá diagnostiku tak si zajistit návštěvu v autorizovaném servisu , pár stovek za prohlídku zaplatit a mít jistotu.

co se týče náhradních dílů tak je tu spousta škodovek na ND tedy dostatek a za dostupnou cenu, čím víc vzácnější vůz tím menší konkurence a tím pádem vyšší ceny, to stejný bude servis.
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
7. 3. 2018 20:18 Odeslat příspěvek
čulibrk: serioznost prodejce je případ od případu a osoba od osoby. za tuhle cenu bych se zkusil zaměřit na autorizované projdejce. pořád je dost lidí, kteří staré prodávají jen proto, že už by chtěli něco nového. a ne proto, že by se sypalo. auto je koupené často u daného dealera a jezdí tam na servis.

mechanici jsou někdy mistři světa a přitom motorizací je tolik, že jim rukama některé ani neprojdou, popř. ne v reprezentativním vzorku


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 3. 2018 20:31 Odeslat příspěvek
Diesely z dojclandu pry budou levne k mani.
https://auto.idnes.cz/ojetina-diesle-nafta-motor-zlevneni-dovoz-fib-/auto_ojetiny.aspx?c=A180223_092949_auto_ojetiny_fdv


Offline - Diskutér Profil 
10. 1. 2019 01:03 Odeslat příspěvek
dacia.cz


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 2. 2020 22:54 Odeslat příspěvek
Přátelé, pokud nemáte dost peněz, pak navrhujeme, abyste zkusili tuhle část http://ruleta77czech.com/, protože tohle je vždy podaří vydělat dobré peníze. Jsem si jistá, že máš všechno, abys byla stejná, jako já.


Offline - Návštěvník Profil 
4. 6. 2020 13:07 Odeslat příspěvek
Pořídil jsem auto během karantény, setkal jsem se celkem fajn prodejcem, který mi volal, že se bude zdražovat, tak jsem to rychle zařídil a čuměl jsem když jsem tam byl posledně o kolik to vylezlo.


Offline - Diskutér Profil 
4. 6. 2020 17:45 Odeslat příspěvek
Jaká značka, o kolik procent zdražil? Většina značek zdražovala kvůli nákladům na emise, případně později kvůli slabé koruně.


Offline - Diskutér Profil 
4. 6. 2020 19:29 Odeslat příspěvek
Jo, přichází krize, všechno se bude zdražovat, honem kupujte, dokud to není vyprodaný.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #
Stránka 3 z 3 [ Příspěvků: 38 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies