FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Personální agentura?

Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 5. 2013 07:11 Odeslat příspěvek
Já jsem našel práci přes Grafton, ale popravdě jsem to vůbec nečekal. Dal jsem tam CV + zašel na nějaký pokec. Dvě doporučené pozice nedopadly a pak byl cca 4 měsíce klid. Pak se ozval úplně jiný člověka hned na poprvé to klaplo. Naopak mam horší zkušenosti s acjobs ... furt mi něco nabízeli, pokaždé volal někdo jiný a pokaždé nebyli schopni pochopit že mám některé požadavky, které nezměním. Ale musí se jim nechat, že se snažili.
Poslední příspěvek


Offline - Administrátor Profil 
27. 5. 2013 07:31 Odeslat příspěvek
Grafton hodně bazíruje na angličtině, bez ní nemají snad žádné pozice. Z těch pár věcí, na které jsem reagoval jsem vždy dostal "UHO" odpověď, že byla dána přednost jiným uchazečům. Aktivně mě nenapsali nikdy.
Z ACJobs mě nedávno také (aktivně) psali, ale když jsem jim poslal moje požadavky, tak se už neozvali :mrgreen:


Offline - Mírně pokročilý Profil 
27. 5. 2013 11:05 Odeslat příspěvek
V Brně taky Hays
http://www.hays.cz/kontakty/index.htm


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 9. 2013 08:48 Odeslat příspěvek
Jsou personální agentury a "Personální agentury". Pokud člověk chvíli brouzdá po jejich webu, zjistí, že dost z nich jsou jen agregátory nabídek z mnoha dalších agentur. Je to jako se zájezdy a rozdílem mezi cestovkou, která je přímo "vlastní" a agenturou, která je přeprodává.

Řada agentur je navíc více, či méně specializovaných na určité obory. Takže je dobré rychle vyselektovat agentury pro TOP manažery, pokud hledáte zednické práce a naopak. Existuje však i řada agentur, které nemají žádné zaměření a snaží se pokrýt široké spektrum práce. Namátkou z vlastní zkušenosti mohu jmenovat portál práce Inzerceprace.cz a třeba pro IT lidičky je dobrý itjobs.cz


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 9. 2013 14:37 Odeslat příspěvek
uz rok su u manpaweru.. vyplaty nam delaji oni a myslim si ze nas tezce oskubavaji O:-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
15. 11. 2013 15:14 Odeslat příspěvek
Souhlasím, že LinkedIn už začíná mít sílu i v naší české kotlině. Určitě bych ale doporučoval se nahlásit i do personálek a sledovat portály s prací. Skus poměrně známou http://www.profesia.cz/


Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 1. 2014 20:34 Odeslat příspěvek
Já jednou pracoval v továrně, bylo to takový to "dočasný umístění".

Mě celej ten koncept přijde neuvěřitelně hloupej, pořád se říká, že není práce, a přitom podniky vynakládaj prachy na najímání agentur. To si nedokáží ty uchazeče vyfiltrovat na pohovorech sami, a to uchazeči nedokážou brouzdat po netu a najít tak práci?

Já si tu práci našel sám, ale protože fabrika se ráda zbavovala, podle výkyvů ve výrobě, lidí, tak sem, ikdyž sem odpovídal na inzerát přímo tý fabriky, jít přes agenturu, protože to mohou klidně zrušit.

PS: musíte podepsat papír, že máte stejnou mzdu jako kmenovej zaměstnanec, a ve fabrice Vám řeknou, že na plat se ptát nesmíte - stejně se všichni ptaj, a vyplunulo z toho, že to, co "přidaj" Vám, když jdete do kmenovýho vztahu, je právě tolik, kolik oni dávali ty agentuře za to dočasný umístění.

Takže zlodějna. A to dost infantilní.


Naposledy upravil Elara dne 25. 1. 2014 21:15, celkově upraveno 1


Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 1. 2014 21:00 Odeslat příspěvek
Takhle to vymysleli socani a hlavně škromach, když byl ministrem. Od tý doby se to sere. Věř, že kdyby stát chtěl zaměstnanost, tak jí podpoří. Místo toho podporuje nezaměstnanost a to tak štědře, že to nemá obdoby. Aby bylo co nejvíc nezaměstnaných, zahrnuje zaměstnavatele šílenou byrokracií a proto se daří zmíněným agenturám. Ty lidi odírají a tak to má být, protože ekonomicky nezávislí nejsou v tomto stádě žádoucí.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 1. 2014 21:04 Odeslat příspěvek
No jo, jak jsem říkal, největší gól byl ten plat.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 2. 2014 23:06 Odeslat příspěvek
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 6095_n.jpg


Offline - Kolemjdoucí Profil 
5. 6. 2014 13:01 Odeslat příspěvek
Osobně mám zkušenost s personální agenturou Stimul. Poprvé mi taky sehnali práci ve které jsem do dnes.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 8. 2015 09:26 Odeslat příspěvek
Pokud hledáte práci v IT zkuste http://zeebra.cz. Popis pozic mají sice v angličtině, ale narazíte u nich i na Čecha, takže se nemusíte úplně nutně nechat hned na začátku odradit.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, #
Stránka 2 z 2 [ Příspěvků: 27 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies