FinExpert.cz

Přihlásit se




Bankovní Institut magisterské studium

Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 6. 2010 19:08 Odeslat příspěvek
máte někdo zkušenost s touto vš? zajímá mě obor informatika a management, ale budu rád za každou reakci
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 10. 2010 20:48 Odeslat příspěvek
Na soukromou školu bych nešla, vyhozený peníze a čas.. Jdi na veřejnou školu - jsou těžší, ale mnohem uznávanější.


Offline - Administrátor Profil 
23. 10. 2010 20:55 Odeslat příspěvek
S tím uznáváním bych si tak jist nebyl. Tam, kde na titulech záleží (velké společnosti, banky, pojišťovny, státní úřady) vůbec nejde o to, jakým způsobem byl titul získán. Naopak v malých společnostech jsou důležitější schopnosti a už jsem se setkal i s tím, že titul byl při přijímání zaměstnance na závadu (toho brát nebudeme, ten bude chtít moc peněz, popř. ten tady dlouho nevydrží).


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 10. 2010 13:19 Odeslat příspěvek
Zdravím všechny.
Moc s Andrea2412 nesouhlasím. Budu mluvit jen ze své zkušenosti. Já osobně jsem dělal Bc. studium s finančním zaměřením na jedné soukromé vysoké škole. Neměl jsem tam žádného známého a ani žádné protekční výsledky předem. Vystudoval jsem úplně standartně a myslím si, že jsem dostal opravdu spolehlivé základy fin. problematiky. S tím jsem i na školu šel :-) . Spoustu známých studuje na státních vysokých školách a když se s nimi bavím, tak mi odpoví... zkoušky a zápočty...za hubičku.... Po vlastních zkušenostech bych nikdy netvrdil, že státní jsou vždy lepší než soukromé. Možná kdysi to tak mohlo být, ale dnes určitě ne.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 10. 2010 18:23 Odeslat příspěvek
Záleží na co titul chceš a co chceš dělat.

Jsi-li už v práci a chceš si dodělat titul, abys při změně zaměstnání měl papír na VŠ vzdělání, tak je Bankovní institut ok.

Jesltli tam půjdeš jako absolvent a pak budeš teprve hledat zaměstnání, tak veřejné VŠ mají lepší kredit než soukromé. Ale ne všechny, platí to hlavně pro větší univerzity -UK,VŠE, ČVUT, VUT). Konkrétně bankovní institut je jedna z lepších soukromých (co se týká pověsti). Jako absolvent bankovního institutu asi neuděláš kariéru u BIG4, ale na obyčejné pozice se to dá použít.

Konkrétně Informatika a management:
- Nejlepší kredit na programátory má Matfyz a ČVUT, nejhorší zemědělka, bankovní institut - nevím proč by se tam měla vůbec učit informatika, ale dejme tomu, Iťáka do banky bych odtamtud asi vzal (což není nijak zázračná pozice)
- Co se týká ekonomiky, tak jednoznačně vede VŠE Finance, Bankovní institut je na tom ze soukromých VŠ docela dobře, rozhodně lépe než VŠMie nebo VŠFS
- já bych nevzal jako informatika nikoho, kdo studoval zaměření management - výběrem managementu totiž dal nejevo, že se do IT nesnažil proniknout a šel po povrchu
- při výběru projekt managera a obecně na jakoukoliv pozici v managementu bych se v CV na školu skoro ani nedíval, pouze na praxi


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 10. 2010 14:02 Odeslat příspěvek
Díky za dobrý příspěvek,pomohl mi.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 6. 2016 15:23 Odeslat příspěvek
Studuji na BIVŠ a co se týká exkurzu a praxí,tak je škola spojená v německu v Kolině,hamburgu atd.A ještě nové vedení a nové prostředi.Takže za mě spokojenost.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 7 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies