FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Společnost Ekonomické stavby

Offline - Inventář Profil 
3. 12. 2012 08:04 Odeslat příspěvek
Vypečená společnost...
http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/pe ... ?id=764899
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 12. 2012 09:32 Odeslat příspěvek
Tak tady je ta klasika, podepsal jsem to, ale nevyhovuje mi to. Formálně správná cesta je zaplatit plnou směnku a vymáhat škodu na ES. Stejně, jakoby si půjčili u jiné osoby.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 2. 2013 23:39 Odeslat příspěvek
prosím o bližší informace jak postupovat, taky jsme v průseru jménem ES..dík předem :-\

-- 23. 2. 2013 00:43 --

ZubejdaTerda píše
Chtěla jsem do diskuse přispět vlastní zkušeností s firmou ES. Máme krásný velký dům, ale platíme jak mourovatí. Kdo vám ale dnes postaví dům zadarmo, že. Navíc je opravdu velký, vždycky jsem toužila mít hodně prostoru. Takže není divu, že platíme vysoké splátky. Naštěstí na to máme, ale nechci to zakřiknout :-)

Tak se měj v tom krásném domě krásně škoda, že jsi nepřidala fotky...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 8. 2013 18:23 Odeslat příspěvek
Ja teda nevím co ostatní, ale my jsme s Ekonomickými stavbami zatím docela spokojeni.


Offline - Inventář Profil 
3. 8. 2013 22:51 Odeslat příspěvek
A jenom kvuli tomu ses registroval tady na foru? To je teda opravdu "nahoda", ze?


Offline - Diskutér Profil 
4. 8. 2013 09:03 Odeslat příspěvek
Tak není jediný/jediná - je to takový běh života.
1) najdu dobrou firmu, která mi postaví barák k mé spokojenosti
2) zaregistrui se na finexpert, abych ji pochválil
3) dovolená v Jugoslávii
.
.
.


Offline - Inventář Profil 
4. 8. 2013 09:16 Odeslat příspěvek
Mezi bodem dve a tri ti chybi vyplata provizi :mrgreen:


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 8. 2013 19:42 Odeslat příspěvek
Chtel jsem info ohledne ES a taky jsem dostatecnycj informaci na ne dostal... A vim jedine snima nikdy nic nedelat. A je velmi usmevne ti idiot_i co sem pisou a vychvaluji ji e delaj ze sebe najivky s pouitim TOR a dalsich... Vsechny dyskuze potvrdili jedine podvod na lidi nic jineho. Dokud clovek netusi v cem podvod spociva tak zije v blazenosti, az je mu prozrazen tak se nestaci divit cemu skoro mohl naletet!!!


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 9. 2013 20:41 Odeslat příspěvek
"Začátky jsou těžké a náročné, ale také krásné a plné naděje. Na jaře roku 2011 nám přišel katalog Ekonomických staveb. Domy byly nádherné a nabídka skvělá. Po dlouhém prohlížení katalogu jsme si domluvili schůzku s manažerem projektu a projektantem. Vše proběhlo úspěšně. Prakticky náš sen se začal tvořit v létě roku 2011. Po zimní přestávce jsme pokračovali na jaře 2012. Nejvýznamnějším dnem pro nás byl 11. říjen 2012 kdy jsme převzali hotové dílo, náš domeček.

Tímto děkujeme Ekonomickým stavbám za splněný sen."

Paszkovi, Karviná


Offline - Inventář Profil 
25. 9. 2013 09:15 Odeslat příspěvek
Jasne a ted tu o Cervene Karkulce.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 9. 2013 10:22 Odeslat příspěvek
Tak zase někdy se jim to třeba opravdu povede ;)


Offline - Inventář Profil 
25. 9. 2013 10:40 Odeslat příspěvek
Myslis neco jako vyjimka potvrzujici pravidlo? :mrgreen:


Offline - Diskutér Profil 
25. 9. 2013 10:51 Odeslat příspěvek
No možná se jim to i povede, pak by to vysvětlovalo ty pohádkově slohové obraty od lidí, kteří před rokem dostavěli barák a jasně si vybavují, že jako byli plni naděje a bylo to krásné a těžké zároveň. Ta potřeba to ze sebe "dostat" je pak úplně přirozená a je dobré zvolit příhodný nickname :-D


Offline - Inventář Profil 
25. 9. 2013 11:08 Odeslat příspěvek
Treba je to pouze (ironicky) mysleno jako prepastovana cizi "citace" - ty uvozovky by tomu odpovidaly.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 9. 2013 22:18 Odeslat příspěvek
Plnit sny

“Tímto bychom chtěli poděkovat všem z Ekonomických staveb, kteří se podíleli na tom, že nyní můžeme bydlet ve svém.”

Manželé snili o vlastním rodinném domku téměř od té doby, kdy se poznali. Nakonec dostali od rodičů pozemek a splnění snu se přiblížilo.

Pozorně si prostudovali webové stránky Ekonomických staveb a velice je oslovil kompletní servis poskytovaných služeb i mnoho programů a financování pro klienty.

“Moc jsme si přáli malý útulný domeček, kde by měla dcera svůj pokojíček. Z katalogu jsme si vybrali konkrétní typový projekt.”

I výše měsíční splátky hypotéky musela odpovídat možnostem rodiny.

“Ekonomické stavby nám zdarma vyřídily stavební povolení, což byl pro nás velice příjemný začátek spolupráce.”

Samotná stavba domu probíhala bez komplikací.

“Na stavební firmu jsme měli velké štěstí, protože jsme žádné problémy neřešili. Na stavbu jsme jezdili každý den a pozorně sledovali, jak nám bydlení roste, a také jsme chtěli mít přehled, jaké práce se provádějí.”

“Tímto bychom chtěli poděkovat všem z Ekonomických staveb, kteří se podíleli na tom, že nyní můžeme bydlet ve svém.”

manželé Polednovi
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další stránka
Stránka 11 z 14 [ Příspěvků: 200 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies