FinExpert.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Kvalitní postel-dvoulůžko

Offline - Návštěvník Profil 
15. 10. 2010 09:04 Odeslat příspěvek
Potřebujeme pořídit nějaké slušnější dvoulůžko - pravd. vyrobené z kvalitního dřeva (masiv), případně jiného materiálu, aby byla zvýšená a nejlépe v kompletu - tj. včetně roštu a matrace.
Uvítám zkušenosti a příp. odkazy na prodejce.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 10. 2010 10:24 Odeslat příspěvek
já (postel) a předemnou muj kolega máme velmi dobré zkušenosti s přístupem a kvalitou nábytku na www.lehnisi.cz


Offline - Inventář Profil 
15. 10. 2010 10:46 Odeslat příspěvek
Lubro: luzko si kup podle vkusu, klidne ten masiv, ale osobne bych se zameril predevsim na matrace. Preci jenom, clovek v posteli travi tretinu sveho zivota. Podle me jsou pro spanek nejlepsi matrace s tzv. linou penou. Ovsem pro soulozeni jsou zase nejlepsi pruzinovy :mrgreen:


Offline - Diskutér Profil 
15. 10. 2010 10:49 Odeslat příspěvek
Pro souložení to chce i nevrzavý rošt. :grr:
:mrgreen:


Offline - Inventář Profil 
15. 10. 2010 11:06 Odeslat příspěvek
No v pripade tech matraci s linou penou ani kolikrat ten rost mit nemusis.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 10. 2010 11:58 Odeslat příspěvek
Já kupoval u jmp,ale už je to nějaký rok. Z masívu+ pěnové matrace,rošty,noční stolky 30KKč.
Dobře utracené peníze


Offline - Návštěvník Profil 
15. 10. 2010 13:06 Odeslat příspěvek
Bernhard píše
Já kupoval u jmp,ale už je to nějaký rok. Z masívu+ pěnové matrace,rošty,noční stolky 30KKč.
Dobře utracené peníze


A co je "jmp"?


Offline - Inventář Profil 
15. 10. 2010 13:14 Odeslat příspěvek
Jihomoravske plynarny :mrgreen:


Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 10. 2010 13:53 Odeslat příspěvek
S474N: skoro ses trefil :D

www.jmp.cz


Offline - Návštěvník Profil 
16. 10. 2010 08:34 Odeslat příspěvek
S474N píše
Lubro: luzko si kup podle vkusu, klidne ten masiv, ale osobne bych se zameril predevsim na matrace. Preci jenom, clovek v posteli travi tretinu sveho zivota. Podle me jsou pro spanek nejlepsi matrace s tzv. linou penou. Ovsem pro soulozeni jsou zase nejlepsi pruzinovy :mrgreen:


Ještě se v těch matracích tak nevyznám, ale raději bych nějakou tužší, tvrdší matraci než příliš měkkou...Je to kvůli problémům se zády :roll: A ty matrace s tzv. línou pěnou (zřejmě to budou ty paměťové) budou spíše měkčí nebo ne?


Offline - Inventář Profil 
16. 10. 2010 10:20 Odeslat příspěvek
Lubro: jj to jsou ty "pametove". Tim spis, jestli mas problemy, tak bych sel do takove matrace.


Offline - Návštěvník Profil 
18. 10. 2010 12:55 Odeslat příspěvek
Má někdo zkušenost s
Kód
http://spime.cz/
? Mělo by se jednat o firmu založenou v roce 2001 se zaměřením na výrobu kvalitních postelí z masivního českého dřeva.


Offline - Poslední varování Profil 
16. 3. 2011 00:50 Odeslat příspěvek
tak se pochlub, co jsi koupil...

tyto www.spime.cz/files/products/any_01.jpg mi moc praktické nepřijdou, práší se pod to.. lepší z úložným prostorem.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
5. 2. 2014 15:54 Odeslat příspěvek
Postel z masivního dřeva je určitě dobrá volba ale musí být samozřemě také kvalitně zpracovaná. Už jsem viděl i postel z masivu která byla mnohem horší než ty dřevotřískový zmetky viz Sconto atd. Osobně mám postel odtud: mám ji třetím rokem a zatím dobrá. Před tím jsem měl "kvalitní" postel Sconta a vydržela jen do konce záruky a pak hned kaput. Co se týče matrace tak takovéty běžné levnější vydrží taky jen pár let a pak se musí koupit nová. Na nějakou dražší a kvalitnější jsem zatím nenašetřil :-) tak nevím.


Offline - Diskutér Profil 
5. 2. 2014 20:25 Odeslat příspěvek
Tak musíte doufat, že než vám moderátoři vymažou ten link, tak získáte dost zákazníků ať máte i na tu kvalitní madraci
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 20 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies