FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

korunka.cz

Offline - Diskutér Profil 
12. 2. 2012 15:09 Odeslat příspěvek
A teď milá pojišťovačko..co se dozvím k tématu?
Poslední příspěvek

12. 2. 2012 15:14 Odeslat příspěvek
dr._lukas píše
A teď milá pojišťovačko..co se dozvím k tématu?

Očekáváš něco v tomto stylu?
Citace
stejně je to jeden velký podvod Buď to znárodní nebo časem budou vydělávat velké ***** jako dnešní penzijní fondy.. vystoupit nepůjde.. a bůhví co bude za těch x desítek let

A pokud mě stát nebude schopen za 40 let dát žádný důchod nebo almužnu, nechápu nač platíme socku.. Pouze pro asociály této společnosti a na důchody dnešním důchodcům, kteří již dávno své příspěvky na soc. pojištění z dob komunismu dávno prožrali

Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 2. 2012 15:33 Odeslat příspěvek
dr._lukas píše
tak například tento typ: Whirlpool ADP 7955 WH TOUCH

Korunka: 9 129,-
Kasa: 11 231,-
Alza: 9 949,-
Mall: 9 940,-
Obchodní-dům: 11 231,-

To se mi právě nezdá, že by byla korunka nejlevnější. Ceny jsou už od 8526 Kč.

http://www.srovnanicen.cz/q/Whirlpool%20ADP%207955/?order=2

12. 2. 2012 15:39 Odeslat příspěvek
anonymouss: to jo..ale např. nové barvy jsou Poláci... Spíš mě překvapila ta levná cena v porovnání s jiným velkým a známým eshopem

12. 2. 2012 15:43 Odeslat příspěvek
dr._lukas píše
Chci si v tomto net obchodě objednat myčku nádobí.. je tento obchod záruka kvality? Má totiž ceny myček řádově i o 1500,- levnější než jinde.. Vím, že fungují dlouho, ale byl bych rád, kdyby fungovali dlouho i nadále a náhodou nevyprodávají ještě než skončí

Kamarád tam nedávno kupoval mobil a je spokojenej. CZ distribuce, plná záruka. Byl i osobně v Praze na pobočce a pohoda. ;-)

Naposledy upravil marvy dne 12. 2. 2012 15:56, celkově upraveno 2

12. 2. 2012 15:43 Odeslat příspěvek
kamey: a co je na to nepravdivého? 1/ dnešní PF kromě Allianz nepokryjí svými výnosy ani inflaci..nic co se nedá dohledat.. 2/ důchodová reforma co se chystá žádnou reformou pořádně není.. znárodněno bylo např. v blízské Maďarsku :-) 3/ tím, že dostaneme malý důchod nebo žádný tím nás politici straší již dlouho a při jejich způsobu rozhazování se není ani čemu divit 4/ z toho vyplývá proč si dnes vlastně hradit do sociálního připojištění příspěvky, když MY je zpátky nedostaneme a akorát z nich živíme dnešní důchodce, cikány a asociály :-D

12. 2. 2012 16:07 Odeslat příspěvek
dr._lukas píše
kamey: a co je na to nepravdivého? 1/ dnešní PF kromě Allianz nepokryjí svými výnosy ani inflaci..nic co se nedá dohledat.. 2/ důchodová reforma co se chystá žádnou reformou pořádně není.. znárodněno bylo např. v blízské Maďarsku :-) 3/ tím, že dostaneme malý důchod nebo žádný tím nás politici straší již dlouho a při jejich způsobu rozhazování se není ani čemu divit 4/ z toho vyplývá proč si dnes vlastně hradit do sociálního připojištění příspěvky, když MY je zpátky nedostaneme a akorát z nich živíme dnešní důchodce, cikány a asociály :-D

Co to tady zase plácáš????? Psal jsi hovadiny o důchodcích a jejich prožraných důchodech. Nejdřív si o tom něco zjisti, než to plácneš.

12. 2. 2012 16:23 Odeslat příspěvek
Já ti objasňuju jednotlivé body k tomu co jsem napsal.. A opravdu peníze, které byly odevzdané na důchod v dobách komunismu a ranném počátku českého státu, ty už prožrané dávno jsou.. důchodci, cikány a asociály..samozřejmě tomu dopomohli i politici

Offline - Inventář Profil 
12. 2. 2012 17:06 Odeslat příspěvek
Nechat vas chvili bez dozoru...

Offline - Mírně pokročilý Profil 
12. 2. 2012 18:55 Odeslat příspěvek
U Korunky nakupuji často, jednou jsem i reklamoval pekárnu, 3x na ní odešla teplotní pojistka, 2 reklamace cca za týden vyřešené, po třetí závadě hned vrátili peníze. Ceny jedny z nejnižších, zboží normální, spokojenost.

13. 2. 2012 02:14 Odeslat příspěvek
Když už jsme u té korunky.. zajímalo by mě, kterou myčku byste vybrali vy?

http://www.korunka.cz/volne-stojici-myc ... p-6993-eco
http://www.korunka.cz/volne-stojici-myc ... 5-wh-touch
http://www.korunka.cz/volne-stojici-myc ... n-25m237eu

díky :-)

Offline - Administrátor Profil 
13. 2. 2012 05:49 Odeslat příspěvek
Ani jsem se nedíval na parametry, ale než Whirlpool, tak určitě Siemens.

-- 13. 2. 2012 05:49 --

Ani jsem se nedíval na parametry, ale než Whirlpool, tak určitě Siemens.

13. 2. 2012 08:13 Odeslat příspěvek
Patriku nejsou parametry dulezitejsi nez znacka?

13. 2. 2012 08:48 Odeslat příspěvek
Patriku: a ja myslel, ze ty by sis vybral poradnej jidelni kos, kterym bys mohl nadobi prenaset k tatkovi :mrgreen:

Offline - Návštěvník Profil 
13. 2. 2012 09:21 Odeslat příspěvek
Dovolím si přidat osobní zkušenost. Máme myčku Siemens cca 6 let (shodou okolností také z Korunky) a nedáme na ní dopustit. Byl to jeden z dražších modelů v té době. Cena v kamenných obchodech tenkrát cca 24 tis. Přes Korunku cca 20 tis. + doprava zdarma - jó bývávalo :-) Šlape obden bez problémů, podobně jako i pračka Siemens také za 20 tis. cca 10 let (též Korunka).

Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další stránka
Stránka 2 z 6 [ Příspěvků: 82 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies