FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Co udrží myčka na sobě

Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 3. 2012 21:32 Odeslat příspěvek
nektere mycky a nektere vyslovne bekacke, umoznuji demontaz horniho deklu a uzij ji jako vestavenou. nebo neoficilane stosovatelnou.
Poslední příspěvek


Offline - Přeborník Profil 
19. 3. 2012 22:26 Odeslat příspěvek
kejki3, kamey: nějak mě uniklo, kde jsem mluvil o tom, že chci myčku někde vestavět.. já potřebuju pouze vestavnou troubu i se skříni někde umístit a tak mě nepadlo nejschůdnější řešení to postavit na myčku..skříň má šířku taky 60 cm.. už jsem to sundal a přes týden něco vyšpekuluju..

S474N: jen pro tvojí informaci, dnes jsem i v myčce Beko společně s použitím Somat multiperfekt gelu umyl i totálně zapečené nádobí.. takže stejnou funkci splní i myčka za šest a půl, stejně jako ta za jedenáct


Offline - Diskutér Profil 
19. 3. 2012 23:01 Odeslat příspěvek
Myslím, že Satan narážel na cenu volně stojící a vestavěné myčky.


Nevím jak Keiki, ale já evidentně vidím, že ačkoli nechceš myčku vestavět, tak jsi se o to rádoby pokusil a jak píšeš, vestavět ji potřebuješ. Prostě si přiznej, že jsi se chtěl pochlubit, jak jsi šikovný a nevyšlo ti to. A tentokrát to není vlákno, kde by se ti snažil někdo vysmívat, ale snažíme se ti poradit, co s tím, aby to taky k něčemu vypadalo, protože to, co jsi nafotil, je fakt děsný.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 3. 2012 23:25 Odeslat příspěvek
S474N píše
kejki3: tak to mas nejake chybne informace, protoze ta skrinka na mycku je defacto klasicka skrinka, tzn. korpus ze vsech stran. Takze se logicky mycka dovnitr teto skrinky "zapasuje".

Asi mám nějakou špatnou :hm Zase je o 3,6 cm širší.
A taky o 10 vyšší...


Offline - Přeborník Profil 
20. 3. 2012 00:24 Odeslat příspěvek
kamey: taky ti děkuji, že se nemusíme hádat, ale dostávám od tebe i dobré rady.. to, že to bylo strašné vím..ani mě se to nelíbilo, ale využil jsem nejrychlejšího možného využití.. Na tu myčku nejspíš vymyslím sokl ze tří desek, nad kterou strčím upravenou skříň s troubou.. pak mám možnost jí dát ještě na druhou stranu linky..uvidím..ono to je vždycky průser, když je linka hotová, nejhůře už nová při koupi bytu a potom se dokupují věci, které v ní chybí


Offline - Inventář Profil 
20. 3. 2012 07:46 Odeslat příspěvek
kejki3: tak nejak si nejsem jist, zdali se bavime o tom samem. Ja se bavim o vestavenych myckach, tedy tech, ktere vypadaji jako bez krytu. A tyto se vkladaji klasicky do korpusu skrinek.


Offline - Diskutér Profil 
20. 3. 2012 08:07 Odeslat příspěvek
dr._lukas píše
kamey: taky ti děkuji, že se nemusíme hádat, ale dostávám od tebe i dobré rady.. to, že to bylo strašné vím..ani mě se to nelíbilo, ale využil jsem nejrychlejšího možného využití.. Na tu myčku nejspíš vymyslím sokl ze tří desek, nad kterou strčím upravenou skříň s troubou.. pak mám možnost jí dát ještě na druhou stranu linky..uvidím..ono to je vždycky průser, když je linka hotová, nejhůře už nová při koupi bytu a potom se dokupují věci, které v ní chybí



Ještě jednou ti zopakuji, že varianta, kdy uděláš celou novou vysokou nástavbu nad myčku tě vyjde levněji a bude to vypadat líp. Co se týká šíře skříňky pro troubu - pokud bude nad myčkou, můžeš si vypomoci obyčejnými bočními lištami na bocích skříňky, kde bude trouba umístěna a případně můžeš troubu "olištovat".

Varianta 2 - můžeš dát myčku jinam - neviděla jsem tvou linku.
Vyrianta 3 - pokud jde oddeklovat vrch myčky, tak vyhodit vedlejší skříňku. Tu 80 dát ode zdi místo myčky a troubu postavit na to.
Zkráceně - prohodit myčku s vedlejší spodní skříňkou, v nejhorším případě rozebrat linku a zvýšit spodní sokly.


Offline - Diskutér Profil 
20. 3. 2012 14:24 Odeslat příspěvek
Pridam jeden statisticky dotaz: Je tu vubec nekdo, kdo ma doma 2 mycky? Nebo kdo to alespon nazivo nekde videl?


Offline - Diskutér Profil 
20. 3. 2012 15:57 Odeslat příspěvek
Já mám 2. Dceru a manžela. :D Fungují bezvadně, poruchovost žádná :D (Občas mají blbé řeči).


Offline - Inventář Profil 
20. 3. 2012 18:32 Odeslat příspěvek
kamey: jak to tak pozoruju, tak manzel bude solidni podpantoflak. Ale jestli je to "neco" na zpusob Chrze, tak to potrebuje pevnou ruku :mrgreen:


Offline - Diskutér Profil 
20. 3. 2012 19:08 Odeslat příspěvek
Ale není na tom zase až tak špatně :D A k Chrzovi má naštěstí hodně daleko :D . To už by asi nebyl mezi námi :D mít něco takového doma :D


Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 3. 2012 19:45 Odeslat příspěvek
S474N píše
kejki3: tak nejak si nejsem jist, zdali se bavime o tom samem. Ja se bavim o vestavenych myckach, tedy tech, ktere vypadaji jako bez krytu. A tyto se vkladaji klasicky do korpusu skrinek.

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/80152513/ žádná skříňka na to není, jen dvířka.


Offline - Inventář Profil 
20. 3. 2012 20:07 Odeslat příspěvek
Tak to jsem z toho jelen, protoze kdyz jsem to nedavno resil, tak vsechny vizualizace mely normalne klasicky korpus.


Offline - Diskutér Profil 
20. 3. 2012 20:10 Odeslat příspěvek
kamey: Zrovna tu poruchovost ti moc neverim. Krome blbych reci to urcite bude s vypadky (vylet, sluzebni cesta, atd.)

S474N: Dat ty dva dokupy, bylo by zajimave sledovat, kdo by to dyl vydrzel :twisted: .


Offline - Inventář Profil 
20. 3. 2012 21:11 Odeslat příspěvek
S474N: neměly. prostě vyněcháš skříňku a místo ní jde myčka na kterou přišroubuješ dvířka. Ověřeno.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další stránka
Stránka 4 z 6 [ Příspěvků: 90 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies