FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Co udrží myčka na sobě

Offline - Inventář Profil 
20. 3. 2012 21:30 Odeslat příspěvek
mikicz: vizualizace skrinku MELY, vzhledem k tomu, ze jsem u toho sedel, tak jsem na to koukal a bylo to u vic firem.
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
20. 3. 2012 21:54 Odeslat příspěvek
Noxik píše
kamey: Zrovna tu poruchovost ti moc neverim. Krome blbych reci to urcite bude s vypadky (vylet, sluzebni cesta, atd.)

S474N: Dat ty dva dokupy, bylo by zajimave sledovat, kdo by to dyl vydrzel :twisted: .

No a to je právě to dnešní mytí nádobí za 2 dny. :D Nejsou doma, žádné se neušpiní :D a když si ho ušpiní, tak si ho i umyjí :D Co je na tom nejasného?

Jako myslím mě a Chrze? Garantuji ti, že by se za hodinu zbláznil. :D


Offline - Inventář Profil 
21. 3. 2012 08:47 Odeslat příspěvek
kamey: jestli by ses ovsem ty nezblaznila drive :mrgreen:


Offline - Diskutér Profil 
21. 3. 2012 09:00 Odeslat příspěvek
Vsaď se, že já ne :D


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 3. 2012 11:20 Odeslat příspěvek
Noxik píše
Pridam jeden statisticky dotaz: Je tu vubec nekdo, kdo ma doma 2 mycky? Nebo kdo to alespon nazivo nekde videl?

já mám dvě. Jednu v kuchyni a druhou v tzv. letní kuchyni


Offline - Diskutér Profil 
21. 3. 2012 11:53 Odeslat příspěvek
To nesplňuje zadané požadavky :D Dotaz zní, kdo má 2 myčky vedle sebe v 1 kuchyni.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 3. 2012 12:13 Odeslat příspěvek
píše doma a doma = celý můj dům :mrgreen:
Jinak fakt nechápu, k čemu by byly dvě myčky v jedné kuchyni. Já nenaplním tu jednu ani za týden, takže to většinou umývám ve dřezu růčo a myčku používám jen po návštěvách.


Offline - Diskutér Profil 
21. 3. 2012 12:23 Odeslat příspěvek
zkus si přečíst, proč tu ten dotaz vznikl.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 3. 2012 12:43 Odeslat příspěvek
už jsem si to přečetl, jsem myslel, že jsem četl celou diskuzi a ono ne :-[


Offline - Diskutér Profil 
21. 3. 2012 17:38 Odeslat příspěvek
eLzyx: Tak koukam, ze nekdo ma zase 2 kuchyne. No smysl reseni 2 mycky v 1 kuchyni je ten, ze z jedne beres ciste nadobi a davas ho do druhe, tu pak zapnes a proces se opakuje obracene. Cili si usetris rovnani cisteho nadobi do polic.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 3. 2012 18:26 Odeslat příspěvek
to víš, jednu klasickou a druhou na špinavou práci - tj. na zavařování ovoce a okurek, grilování atp.
ad dvě myčky - to pak nejsou potřeba skríňky, když mám většinu nádobí v myčkách, ne? :hm
Každopádně lenost u mne ještě nedosáhla této úrovně, takže si vystačím s jednou. A navíc mám rád pořádek (i když to tak na první pohled nevypadá) O:-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 3. 2012 11:29 Odeslat příspěvek
"Vyndáš vůbec někdy ruce ze dřezu?"
"Když přivezou uhlí."


Offline - Nadšenec Profil 
23. 3. 2012 15:50 Odeslat příspěvek
Kdybych měl dost velkou kuchyni, a neměl ženu chorobně pořádkumilovnou, tak bych o dvou myčkách vážně uvažoval. Vždy, když vyklízím nádobí z myčky, abych jej o pár hodin později zase sháněl po skříňkách, mám pocit úplně marné a zbytečné práce :-l

Dvě myčky jsem viděl v restauraci (tam opravdu neustále z jedné berou, do druhé dávají), ale to se asi taky nepočítá ;-)


Offline - Diskutér Profil 
23. 3. 2012 18:26 Odeslat příspěvek
No přesně tímto problémem celý život žiji. Uvařím, a hned je to snězené (sežrané) :D Taky mi to přijde jako zbytečná práce. :D


Offline - Diskutér Profil 
23. 3. 2012 19:05 Odeslat příspěvek
kamey: Kdyz si pockas, urcite se jednou lidstvo bude zivot umelou vyzivou v kapackach. Odpadne nadobi, vareni, sledovani zdrave vyzzivy, atd. Ale pri soucasnem tempu pokroku nevim, zda se toho dozije jiz soucasna generace.

Joezbrna: Puvodnimu zadani to sice neodpovida, ale i tak diky za tu zminku o restauraci. Aspon vim, ze nekde ten system je zaveden a funguje.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další stránka
Stránka 5 z 6 [ Příspěvků: 90 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies