FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Nábytek z Polska

Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 10. 2015 16:18 Odeslat příspěvek
Tak to si snad musi spočítat každý sám. Tak třeba když to máš do Polska 30km a usetris 3000kc a třeba 3 hodiny tak jo ;-)
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 7. 2016 22:55 Odeslat příspěvek
Zdravím. Já osobně nemám s nábytkem z polska vůbec dobré zkušenosti. Většinou se ani nedal správně složit, takže jsem ho vzdal. Hodně lidí ale zase říká, že s tím nábytkem neměli žádný problém, tak fakt nevím. A to jsem nekupoval žádné šunty. Teď objednávám už jen odtud a najít jiný kvalitní nábytek se ani nepokouším.


Offline - Diskutér Profil 
2. 7. 2016 23:14 Odeslat příspěvek
Tak není výrobce jako výrobce a je jedno z jaké země. Rodičové si koupili tohle:

http://www.klose.pl/

konkrétně

http://www.klose.pl/kolekcje/k,duo-salon.html

Výroba na objednávku, je to pěkný, dobře udělaný, přijeli s tím dva maníci přímo z Polska, smontovali to na místě.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 2. 2017 10:36 Odeslat příspěvek
Polský nábytek nemusí být špatný, jsou tam i dobří výrobci, ale jsou v jednom pytli s těmi špatnými. Máme zkušenosti s dobrým výrobcem - mrkněte na něj - www.mirjan24.cz
Největší paradox je, že většina českých obchodů s nábytkem jako Sconto nebo Jysk dodává polský nábytek :-D


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 3. 2017 10:47 Odeslat příspěvek
Fajne meble, szczególnie łóżka dla dzieci znajdziesz w sklepie Mirat.eu


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 3. 2017 23:28 Odeslat příspěvek
Ty reklamy jsou spíš k smíchu, já bych si od poláků nekoupil nic už principu. Jde o to, že u nich mají mnohem větší tendenci vše šidit, viz ty kauzy z potravinami apod. Tak nevidím jediný důvod proč bych měl rozlišovat jací jsou, kazí si reputaci sami, tak proč riskovat, že se napálím???


Offline - Diskutér Profil 
22. 3. 2017 06:09 Odeslat příspěvek
Neverim ze v polsku sami zerou treba to co vozi k nam.
Mel sem moznost ochutnat cerstvy salam primo na polskem trhu a luxus.Tak ze u nabytku mozna ze polsky nabytek pro polaky bude take fajn.A reputaci polakum kazi fakt,ze si to tam retezce objednavaji aby usetrili a oni to pro nas podle pozadavku odberatele vyrabi a maji nejak dana kriteria.Hlavne co nejlevneji, vzdit prece cesi sezerou vse.


Offline - Diskutér Profil 
22. 3. 2017 08:31 Odeslat příspěvek
Nežerou ;-) stačí se podívat na salám "té samé značky" v polsku a u nás - propastný rozdíl.
V polsku taky v obchodě nekoupíš salám tak levně jak u nás - on se prostě pod nějakou cenu nedá vyrobit slušně (ale jsou obchodnící - český řetězec chce, český zákázník koupí a sežere - tak vyrobí)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 8. 2017 12:28 Odeslat příspěvek
Ostatní kupiłem fajne designerskie krzesła, cena je jest ok.
Https://mirat.eu/krzesla-i-taborety,c127.html


Offline - Diskutér Profil 
9. 10. 2018 19:16 Odeslat příspěvek
Naprawdę kupiłeś chłodne pudełko? Napiš si 100 krát debile - "Nebudu věřit Google Translatoru"


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 12. 2018 17:07 Odeslat příspěvek
pokud se ti vyplatí doprava z polska, tak proč ne? někteří prodejci ti to dovezou až do hraničního města a odtam si to už musíš odvést sama


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 1. 2020 15:34 Odeslat příspěvek
Máte někdo zkušenosti s nábytkem co de pod různými značkami dováží z Polska - jako je v Teplicích SOB Nábytek, Nábytek Natali????? :-S :-S :-S Mě to přišlo takový fórový, ale zas za dobrou cenu no... :hm


Offline - Diskutér Profil 
16. 1. 2020 16:24 Odeslat příspěvek
Však sis tam koupil super duper pohovku né? V synově pokoji kraluje, tak víš né?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #
Stránka 3 z 3 [ Příspěvků: 43 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies