FinExpert.cz

Přihlásit se


 Další stránka

SIM do GSM alarmu

Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 2. 2015 17:32 Odeslat příspěvek
Ahoj,
jakou SIMku byste dneska doporučili do GSM alarmu? Mně se (po velmi lehkém nástřelu současného trhu) asi nejvíc líbí Twist, minimální dobití je 200 Kč a číslo to udrží 12 měsíců. Ale je klidně možné, že jsem něco přehlédl, 2 stovky ročně zase tak málo nejsou (škoda, že už O2 nenabízí Zero). Ví někdo o něčem výhodnějším?
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
21. 2. 2015 17:47 Odeslat příspěvek
Tohle asi spíš patří na mobilmánii, myslím že tam na to už je téma, ale ve stručnosti:
Virtuál Kaktus (síť T-Mobile) předplacenka nutno dobít 50 Kč jednou za rok.
Virtuál ČEZ (síť O2) tarif Platím jak volám nulový paušál, žádná minimální konzumace, údajně by tam měla za jednou za čtvrt roku být nějaká placená aktivita (hovor/SMS)
Vodafone Tarif na míru bez balíčků


Offline - Inventář Profil 
21. 2. 2015 18:05 Odeslat příspěvek
Plus4U má taky tarif bez paušálu - +4U Bone, pak Bonerix měl tarif Mini za 1 Kč měsíčně, ale upravili sazebník a už stojí 29 Kč (možná ne u všech partnerů)...

Bude se lepší podívat opravdu na mobilmanii, určitě tam budou vlákna k tématu.


Offline - Diskutér Profil 
21. 2. 2015 18:27 Odeslat příspěvek
Pozor na to, je potřeba podrobně číst i obchodní podmínky:
Citace
Uživatel je povinen:

Čerpat telekomunikační služby od Plus4U Mobile v minimálním rozsahu 100,- Kč bez DPH, tedy 121,- Kč včetně DPH, a to za jedno telefonní číslo v součtu za období libovolných 3 po sobě jdoucích kalendářních měsíců, jinak je Plus4U Mobile oprávněn přerušit nebo ukončit poskytování služeb. Do minimálního rozsahu nebudou započteny služby třetích stran, které jsou uživateli pouze přeúčtovány.

Obecně je potřeba být opatrný u virtuálů co jedou přes nějakého MVNE (v případě Plu4U GTS), ti si totiž účtují poplatek za aktivní SIM, takže pokud uživatel neprovolá aspoň několik desetikorun měsíčně, tak je pro virtuála ztrátový. Taky většina jich, pokud vůbec mají nulový tarif, stanovují nějakou minimální konzumaci a v případě jejího nesplnění se účtují nějaký poplatek.


Offline - Diskutér Profil 
21. 2. 2015 18:34 Odeslat příspěvek
Záleží jak ten alarm moc a jakým způsobem komunikuje.
Dnes je to fakt různé od prozvánění či SMS při alarmu až po téměř trvalé datové přenosy co na nějaký server nahrávají video z kamery či předávají na PCO stavy několika snímačů a každých pár minut přenášejí kontrolní data pro potvrzení funkčnosti.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 2. 2015 18:38 Odeslat příspěvek
Ja bych doporucil bud Kaktus 50Kč/rok kreditu nebo Odorik.cz, ten si bere za chod SIM 0,7Kč/den, ale žádná kovinná další konzumace tam není.


Offline - Administrátor Profil 
21. 2. 2015 19:04 Odeslat příspěvek
Co ČEZ? Mám ji v telefonu. Tarif za 0. Oficiálně bys měl mít jeden hovor za půl roku (myslím) jinak mohou (ale nemusí) kartu zrušit, já už tam mám za několik měsíců navoláno asi 70 Kč a stále mi chodí SMS, abych neplatil, že mi to převedou.

Pro klid duše si nastavíš každého prvního v měsíci testovací hovor aa máš po starostech.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 2. 2015 19:11 Odeslat příspěvek
Ok, Kaktus a ČEZ se mi jeví dobře, mezi nima se asi rozhodnu. Já tam v podstatě žádnou aktivitu mít nebudu, mělo by to pouze rozeslat SMS a telefonovat při narušení objektu. Takže doufám, že to moc telefonovat nebude :-D


Offline - Inventář Profil 
21. 2. 2015 19:23 Odeslat příspěvek
Vzdyt existuji nulove tarify i u Vodafone i O2 (O2 Zero).


Offline - Diskutér Profil 
21. 2. 2015 21:16 Odeslat příspěvek
Podle ohlasů různě na fórech O2 Zero už nově neaktivuje.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 2. 2015 21:30 Odeslat příspěvek
Už jsem to psal výše, Zero už se nenabízí...


Offline - Návštěvník Profil 
22. 2. 2015 05:38 Odeslat příspěvek
Vasekpasek píše
Ok, Kaktus a ČEZ se mi jeví dobře, mezi nima se asi rozhodnu. Já tam v podstatě žádnou aktivitu mít nebudu, mělo by to pouze rozeslat SMS a telefonovat při narušení objektu. Takže doufám, že to moc telefonovat nebude :-D

Tak potom Kaktus, to je jasne.


Offline - Diskutér Profil 
22. 2. 2015 10:05 Odeslat příspěvek
pokud bys preferoval paušál, tak M2M Mini od T-M je za 15 korun bez daně měsíčně


Offline - Návštěvník Profil 
24. 2. 2015 01:43 Odeslat příspěvek
CEZ mi bez hovoru vzdy karty po cca pul roce zrusil. o2 zero mi slouzi nejlip a pak jeste ujde plus4u.


Offline - Diskutér Profil 
24. 2. 2015 09:29 Odeslat příspěvek
SUM1WIM, máš problém s porozuměním psanému textu? Výše je psáno, že aktivovat nově O2 Zero nelze a že +4U chce minimální konzumaci 120 Kč za kvartál, takže ten ČEZ je z toho nejlepší, je takový problém poslat jednou za kvartál SMSku?

U Vodafone Tarif na míru je v ceníku uvedeno, že je pro firemní zákazníky s rámcovou smlouvou, takže ani tam bych si nebyl jist, že dají novou SIM s tímto tarifem.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, #  Další stránka
Stránka 1 z 3 [ Příspěvků: 45 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies