FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Domácí kávovar - doporučte

Offline - Nadšenec Profil 
3. 1. 2019 23:11 Odeslat příspěvek
xls píše
Jít si do Tchiba koupit kafe na espreso by mě teda nenapadlo. Ne ani kvůli ceně, jako kvůli tomu, že to jsou Rakušáci.

Tchibo jsou úplně stejní Němci jako Lidl :-D Sice už také prodávají kdeco, ale přece jen kváva je jich hlavní byzbys (na rozdíl od Lidlu). Mně by zase nenapadlo si koupit zrnkovou kávu v sámošce. Přece jen nepotřebuju Standard :-)
Poslední příspěvek


Offline - Inventář Profil 
4. 1. 2019 00:11 Odeslat příspěvek
Značkovou italskou kávu klidně i z Lidlu nebo sámošky. Jak to není Itálie, tak to je většinou jak seno.


Offline - Diskutér Profil 
23. 2. 2019 00:59 Odeslat příspěvek
Pákový kávovar u mě vyhrál nevypsanou soutěž - "Výrobek roku" !

Od pondělí je v Lidl "italský týden" (pro Němce!), tak bude příležitost se podívat i po kávě 8-P


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 7. 2019 13:03 Odeslat příspěvek
my máme doma Tchibo a také jsme zkoušeli i Dolce Gusto ale káva mi přijde předražená... navíc i tak nejchutnější je pro mě i manžela z moka konvice například takové https://www.gourmetkava.cz/cs/moka-konv ... vicka-17pk a nejen cena ale také chuť kávy je mnohem lepší než z kávovaru


Offline - Inventář Profil 
23. 7. 2019 15:03 Odeslat příspěvek
Moka konvička udělá fyzikálně to samé, co pákový kávovar. V Itálii je konvička v každé domácnosti - ideálně co nejstarší hliníková, zčernalá od používání, vždycky stačí lehké opláchnutí. Bohužel jsem ale nesehnal malou vhodnou na indukci (i ty, které to slibovaly, nefungovaly), takže jsem byl nucen přejít na levný pákový kávovar.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 7. 2019 15:52 Odeslat příspěvek
Me funguje uz cca 10 mesicu ten levny z Lidlu.
https://www.lidl-shop.cz/SILVERCREST-Pakovy-kavovar-SEM-1100-B3/p100238884


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 7. 2019 10:37 Odeslat příspěvek
xls píše
Moka konvička .... Bohužel jsem ale nesehnal malou vhodnou na indukci (i ty, které to slibovaly, nefungovaly)

To mě překvapuje, takže například Bialetti Moka Induction na 3 šálky https://1url.cz/uMfnD
také nebude fungovat na indukci?
Plánujeme rekonstrukci kuchyně a z důvodu bezpečnosti "na stará kolena" chceme vyměnit plynový sporák za indukci. Proto jsem se už předem rozhlížela po moka konvičce pro 2 max 3 šálky na indukci. Nenapadlo mě, že by to nemělo fungovat. Můžeš prosím napsat, která nefungovala?
Kávu už roky odebíráme čerstvě praženou z pražírny, ruční mlýnek, moka konvička = pro nás doma je to rituál a máme výbornou káva za dobrou cenu. Nechceme přecházet na žádný kávovar.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 11. 2019 12:29 Odeslat příspěvek
Abych nezakládal další vlákno, položím svůj dotaz sem.
Chci domů koupit automatický kávovar. Aby byl na celá zrna i na mletou kávu, aby měl mléčný systém (aby dělal pěnu sám, nejlépe aby nasál mléko třeba z hrnku) a aby bylo nastavitelné množství vody, síla kávy, hrubost či množství pěny a to šlo uložit do nějakých profilů, aby aspoň dva uživatelé mohli toto načíst a nemuseli neustále nastavovat. Cena samozřejmě co nejnižší a tím pádem na značce nezáleží.
Díky za názory
Alda


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 11. 2019 23:02 Odeslat příspěvek
To asi ani neexistuje.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
14. 11. 2019 06:00 Odeslat příspěvek
Osobně sice kávu nepiju, ale žena si pořídila Siemens EQ.6 plus TE651209RW a myslím, že všechny popsané požadavky splňuje. Ty profily oblíbených nápojů jsou tam možné navolit čtyři (velikost a síla kávy, teplota, množství mléka). Ostatní také bez problémů - mléčný systém hadičkou z hrnku nebo přímo z krabice a použití jak pro mletou tak pro zrnkovou kávu. Koupeno v Datart za VIP cenu cca 14tis.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 11. 2019 06:09 Odeslat příspěvek
A mlynek na zrna je tam drtici nebo tristici?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
14. 11. 2019 16:34 Odeslat příspěvek
To fakt nevím a jelikož nejsem a chvíli nebudu doma tak ani nezjistím. Snad to někdo vygoogli nebo má tenhle kávovar taky.


Offline - Diskutér Profil 
2. 2. 2020 17:31 Odeslat příspěvek
Kde koupit levně stoprocentní arabicu již namletou?


Offline - Nadšenec Profil 
2. 2. 2020 17:34 Odeslat příspěvek
Pokud nejdeš levnou cestou, tak ve Starbucks jí i namelou na požadovanou hrubost.


Offline - Diskutér Profil 
2. 2. 2020 17:48 Odeslat příspěvek
Já kupuji namletou stoprocentní arabicu v Lidlu nebo Kauflandu, mají tam cenu do 50 Kč za 250 g balení. Je něco levnějšího?
Obrázek
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další stránka
Stránka 11 z 12 [ Příspěvků: 169 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies