FinExpert.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Domácí kávovar - doporučte

Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 6. 2018 07:34 Odeslat příspěvek
Doporučte domácí kávovar. Odhadem tak na dvě až tři kávy denně. Co možná nejkvalitnější za co nejnižší cenu. Máte s nějakým zkušenosti? Asi nechci kávovar na kapsle, nezdá se mi to výhodné, kapsle jsou drahé.
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
19. 6. 2018 07:54 Odeslat příspěvek
Originální kapsle jsou podstatně dražší než zrnková káva, ale je to cena za bezpracnost, nic nemusíš čistit a o nic se starat, jen naléváš vodu a mačkáš čudlík. Nespresso kapsle = 10 Kč za kávu.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 6. 2018 08:12 Odeslat příspěvek
Navic si myslim, ze az se ty kavovary na kapsle vic rozsiri, tak vyrobci kapsle jeste zdrazi.


Offline - Nadšenec Profil 
19. 6. 2018 08:32 Odeslat příspěvek
Cena originálních kapslí Nespresso je neměnná už víc než 5 let.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 6. 2018 08:42 Odeslat příspěvek
Kup si ruční mlýnek, french press, kvalitní zrnkovou kávu a budeš mít za minimum peněz dost slušné kafe.
https://www.vybornakava.cz/2015/jak-na- ... ch-pressu/


Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 6. 2018 10:20 Odeslat příspěvek
To ne, chci proste rano vstat, zmacknout tlacitko na kavovaru a za chvili mit pripraven salek kvalitni kavy s mlekem nebo cappucino atd., abych si mohl vybrat z nekolika programu. S zadnym rucnim mletim zrn se rozhodne zdrzovat nechci.


Offline - Nadšenec Profil 
19. 6. 2018 12:56 Odeslat příspěvek
Toto ideálně splňují kapslové automaty. Holt se tam platí za pohodlí.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 6. 2018 15:29 Odeslat příspěvek
Ty kavovary na kapsle a kapsle od ruznych vyrobcu jsou kombinovatelne? Jak tu nekdo psal Nespresso a ja nejvic v obchodech vidam Nescafe Dolce Gusto?


Offline - Nadšenec Profil 
19. 6. 2018 15:38 Odeslat příspěvek
Tak zrovna tyhle dvě mají úplně jiné rozměry, takže kompatibilní nejsou. Každopádně i v kapslích platí - buď chceš kvalitu nebo nízkou cenu.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 6. 2018 15:46 Odeslat příspěvek
A ty mas co za konkretni kavovar? Doporuc nejaky.


Offline - Nadšenec Profil 
19. 6. 2018 15:51 Odeslat příspěvek
A čteš vůbec ty příspěvky v diskuzi?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 6. 2018 15:57 Odeslat příspěvek
Myslim znacku a konkretni typ.


Offline - Nadšenec Profil 
19. 6. 2018 16:23 Odeslat příspěvek
https://www.nespresso.com/cz/cs/kavovary

Mají během roku různé akce, kdy k novému kávovaru dostaneš voucher na kávu za 2000 Kč, stačí si počkat. Mám z té řady Citiz, jinde na webu jsou podstatně levnější, ten můj už slouží 6. rokem téměř v každodenním režimu.

Je to dražší káva, seženeš levnější jako Dolce Gusto, Tchibo atd (jejich kvalitu kávy hodnotit nechci), ale někdo musí tomu Clooneymu zaplatit honorář za reklamu :)


Offline - Nadšenec Profil 
19. 6. 2018 16:39 Odeslat příspěvek
Já jsem tedy spokojen s Tchibo, je to taková střední kvalita za rozumnou cenu. Nespresso je asi nejlepší, ale taky nejdražší. Navíc to dělá spíš menší pressa a podobné nápoje, což je samozřejmě v pořádku, ale já po ránu potřebuju kýbl černýho kafe a to z Tchiba není problém. Dolce Gusto jsou spíš pro milovníky nápojů ze sušeného mléka s příchutí kávy, ale to je můj názor :-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 6. 2018 16:43 Odeslat příspěvek
ab84: Diky. Hmmm, to se mi zda docela drahe, cena kolem 5000 Kc a je to jen na drahe kapsle.

Premyslim o necem takovem:
https://www.mall.cz/automaticka-espressa/delonghi-esam-3000-b
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Další stránka
Stránka 1 z 12 [ Příspěvků: 169 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies