FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Domácí kávovar - doporučte

Offline - Diskutér Profil 
18. 12. 2018 23:01 Odeslat příspěvek
Nemáte nějaký bezva tip na to, jak při každém plnění pákovky nenasvinit rozemletou kávu okolo?
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
18. 12. 2018 23:54 Odeslat příspěvek
Používat ESE pody :-)


Offline - Návštěvník Profil 
19. 12. 2018 00:49 Odeslat příspěvek
To je neekologicke.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 12. 2018 13:55 Odeslat příspěvek
Kávu melu do 1 dl skleničky, která má vnější průměr jen o trochu menší, než je průměr páky. Skleničku překlopím do páky, utlačím tamperem a hotovo - většinou nic nerozsypu... Na skleničce mám také rysky na správné množství kávy.


Offline - Inventář Profil 
19. 12. 2018 20:19 Odeslat příspěvek
Tak jsem poslednich nekolik tydnu stravil ochutnavanim zrnkovych kav a musim rici, ze nejlepsi pomer cena/vykon (zduraznuji, ze piju kapucinko s mlekem) + chut vychazi cerna kava z Lidl (obe dve verze, tedy Crema i ta druha), pripadne takova namodrala IKEA. Zkousel jsem i nesmyslne drahe kavy, ale v nich spis citim takovy divny dojezdovy "ocas".


Offline - Inventář Profil 
19. 12. 2018 21:51 Odeslat příspěvek
Tu černou z Lidlu musím zkusit, jednu mám koupenou. Případně i tu Ikeu.


Offline - Inventář Profil 
20. 12. 2018 19:26 Odeslat příspěvek
xls: za me vede ta Crema a paradoxni je, ze jsem cetl recenze a tam lidi psali, ze ta cerna je lepsi, ale me ta Crema v kombinaci s mlikem prijde o dost jemnejsi.


Offline - Inventář Profil 
20. 12. 2018 21:38 Odeslat příspěvek
Každej má jiný chutě, pak asi výsledek závisí i na kávovaru. Kromě toho stejný výrobek může mít asi dost odlišnou kvalitu, takže je to dost loterie. Jediný, co jsem pochopil, tak je lepší nevěnovat pozornost reklamním cenám a ceně.


Offline - Inventář Profil 
20. 12. 2018 21:57 Odeslat příspěvek
No hlavne zalezi take na vode. Faktem je, ze pouzivam vodu s upravenym pH nahoru a predfiltraci od rusaku (Aquaphor). Uz jen samotny cichovy a chutovy vjem samotne vody je uplne nekde jinde.


Offline - Návštěvník Profil 
20. 12. 2018 21:58 Odeslat příspěvek
Co takova destilka? Z te bude asi kava najsilnejsi. :hm


Offline - Diskutér Profil 
20. 12. 2018 22:32 Odeslat příspěvek
Destilka na coffe nebo tea?? Švandu si dělej někde jinde...
První kávu jsem vzal také z Lidl již namletá Bellarom Gold Strength 6 Arabica 100%. "Bezmlejnkařům" mohu doporučit.


Offline - Nadšenec Profil 
20. 12. 2018 22:45 Odeslat příspěvek
S474N píše
xls: za me vede ta Crema a paradoxni je, ze jsem cetl recenze a tam lidi psali, ze ta cerna je lepsi, ale me ta Crema v kombinaci s mlikem prijde o dost jemnejsi.

Lidl nemá špatné věci, ale je docela vtipné slyšet dohadování, který ze DVOU druhů kávy je lepší. Co by si tito diskutéři pomysleli při návštěvě Tchiba? (jasně, "to je drahý") ;-)


Offline - Inventář Profil 
21. 12. 2018 00:04 Odeslat příspěvek
Jít si do Tchiba koupit kafe na espreso by mě teda nenapadlo. Ne ani kvůli ceně, jako kvůli tomu, že to jsou Rakušáci.

Co jsem zkoušel Bellarom arabiku, tak za mně ne, připomínalo mi to seno. Ale to byl problém většiny čistých arabik. Jinak problém s cenou není ani tak v její výši, jak že se podle ceny nedá vybírat. Dá se najít vynikající noname za super cenu, z druhé strany nějaká super puper horská fair trade, která se nedá pít. Chce to zkoušet a hledat, nejlépe u Italů.


Offline - Inventář Profil 
21. 12. 2018 01:00 Odeslat příspěvek
Obavam se, ze destilka je vhodna tak maximalne do chladiciho okruhu motoru. Ale pan se evidentne "vyzna", kdyz domota reverzni osmozu a jeste zapomene na nutnou mineralizaci. Nanestesti ja osobne osmozu nemam a nedoporucuji.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 12. 2018 10:45 Odeslat příspěvek
Ja teda par kav z Tchiba zkusil a casto jsou prazene na uhli :(
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další stránka
Stránka 10 z 12 [ Příspěvků: 169 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies