idth:183px; float:left; text-align:center; margin: 3px;font-size:13px">Jak prodloužit výdrž chytrých hodinek. Vypněte nepoužívané funkce. I ty, o kterých nevíte
Jak prodloužit výdrž chytrých hodinek. Vypněte nepoužívané funkce. I ty, o kterých nevíte
T-Mobile zpřehlednil roaming mimo EU. Cena datových balíčků začíná na dvou stovkách za 1 GB
T-Mobile zpřehlednil roaming mimo EU. Cena datových balíčků začíná na dvou stovkách za 1 GB
Pozor na bezplatné VPN. Ukázalo se, že velký počet z nich zneužíval nic netušící uživatele Androidů
Pozor na bezplatné VPN. Ukázalo se, že velký počet z nich zneužíval nic netušící uživatele Androidů
Z přebytečných dílů vzniká nový telefon. Základní deska pochází z LG Wing, QWERTY zase od BlackBerry
Z přebytečných dílů vzniká nový telefon. Základní deska pochází z LG Wing, QWERTY zase od BlackBerry
', ); $this->var_expires = array ( 'config' => 1743149696, 'reklama19_webu_cz4' => 1711617358, 'reklama19_webu_cz8' => 1711617299, 'reklama19_webu_cz6' => 1711617305, 'reklama19_webu_cz5' => 1711617314, 'reklama19_webu_cz10' => 1711617367, 'reklama19_webu_cz7' => 1711617354, 'reklama19_webu_cz2' => 1711617364, 'reklama19_webu_cz3' => 1711617374, ) ?> Lednička • FinExpert.cz
FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Lednička

Online - Diskutér Profil 
14. 9. 2019 07:09 Odeslat příspěvek
Jednou za čas se tam zatopí spirálou :-)
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
14. 9. 2019 08:02 Odeslat příspěvek
Jo, nebo to provadi vnitrni cirkulaci vzduchu, asi vetrakem, ktery tam neni. :D

Proste to ma kvalitni tesneni na dverich, to je vsechno. Az zacne tesneni nedolehat, zacne to take namrzat.


Online - Diskutér Profil 
14. 9. 2019 08:38 Odeslat příspěvek
Měl jsem asi 7 let velkou samsung, nikdy tam námraza nebyla ani v ledničce ani v mrazáku. Odešla pak na netěsnost chladiciho okruhu.


Offline - Nadšenec Profil 
14. 9. 2019 09:07 Odeslat příspěvek
Ach jo, a přitom to není těžké najít:
https://cs.wikipedia.org/wiki/No_frost


Offline - Mírně pokročilý Profil 
14. 9. 2019 18:05 Odeslat příspěvek
e-osobne píše
No frost je jen marketing. Nebo vam nekdo vysvetlil, jak to odvlhcovani vzduchu funguje?

Není to marketing. Funguje to. Tak jako funguje tzv. "nulová zona" v chladničce.
Mám osobní zkušenost s moderní ledničkou s těmito systémy v jiné domácnosti, a mohu srovnávat se svou 20letou AEG "bez". Jinak bych to sem nepsala.
Automatická pračka taky funguje jinak než vířivá pračka. A pořád je to pračka ...


Offline - Inventář Profil 
14. 9. 2019 18:18 Odeslat příspěvek
Taky mam podobnou zkusenost a taky bych lednicku bez odvetravani uz nechtel. Jinak resit A++ nebo A+++ je podle me hovadina.


Offline - Diskutér Profil 
14. 9. 2019 19:40 Odeslat příspěvek
UTFG
ventilator,vlhky vzduch ven-vyparnik-suchy dovnitr...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
14. 9. 2019 20:56 Odeslat příspěvek
Tak jsem si obohatila slovník o super zkratku UTFG, kterou jsem neznala.
A že jí je potřeba v diskuzích dost často :-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 4. 2020 11:02 Odeslat příspěvek
Ahoj / dobrý den,


narazil jsem na toto forum v souvislosti s hledáním infa o funkci No frost.
Máme doteď malou ledničku za pár korun s mrazákem uvnitř a je neustále zamrazená. Za necelý měsíc se stěhujeme a budeme pořizovat novou, a protože bych se rád těmto problémum do budoucna vyhnul (mám toho již plné zuby) hledám ledničku s touto funkcí. Četl jsem si o tom nějaké články a např. zde CENSORED mluví o No frost jako o "dalším levelu" automatického odmrazování. Mám to brát při výběru v potaz nebo buse stačit i odmrazování při běžných podmínkách u nějaké průměrné lednice?

Děkuji.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 4. 2020 13:28 Odeslat příspěvek
No frost není automatické odmražování ale způsob, že se ti žádný led už nevytvoří. V každém případě ber ledničku pouze s touto funcí a to jak pro chladící tak i mrazící část.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 4. 2020 14:40 Odeslat příspěvek
Nic nehleda, jen sem potreboval "nenapadne" nacpat reklamni odkaz.


Online - Diskutér Profil 
5. 4. 2020 19:11 Odeslat příspěvek
Ti markeťáci jsou čím dál mazanější, ze začátku jsem si taky myslel, že je to reálný dotaz...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 4. 2020 19:11 Odeslat příspěvek
my jsme si kupovali s manželem před 2 lety a myslím že jsme nemohli koupit lepší ... koupili jsme si tuto Hisense https://www.hisense.cz/chladnicky/RQ562N4AC1 a je velká 4 dveřová... dokonce i mrazák je podsvícen což je podle mě super. Přesnou cenu si nepamatuji ale byla dražší něco okolo 18-19 tisíc a to i tak byla v akci. Jde potichu a prozatím žádné problémy s ní nebyly


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 6. 2020 11:54 Odeslat příspěvek
Dobrý den, prosím vás máte někdo zkušenosti s těmi retro ledničkami, manželka že by jí pořídila do salónu, ale mně osobně přijde pouze hezká.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, #
Stránka 2 z 2 [ Příspěvků: 29 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies