FinExpert.cz

Přihlásit se




Levnější el. mlýnek na kávu s kameny?

Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 4. 2020 08:57 Odeslat příspěvek
Zdravím, neměl by někdo zkušenosti s levnějšími mlýnky na kafe, které mají kónické mlecí kameny a ne kombinaci nožů s kameny atp.? Použití do domácnosti pro mletí cca 1-2x/den na moka (jemné) a french (hrubší).
Narazil jsem na dva zajímavé adepty:
Tchibo (pohled na kameny)
Sencor SCG 6050SS (pohled na kameny)
Díky za předání případných zpětných zkušeností.
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
12. 4. 2020 07:50 Odeslat příspěvek
Oba jsou srovnatelné, jsou určeny k namletí na větší množství (min. 2 ale spíše více dávek). V zásobníku by káva neměla setrvat moc dlouho, asi tak týden (max.2 ??). Protože pak se ztrácí intenzivní aroma a zrnka na vzduchu oxidují. Pak už je lepší koupit si rovnou profi namletou a vakuově balenou kávu. Navíc ten mlýnek je to veliká elektrická kisna, bude v malé (krátké) kuchyňské lince zabírat místo. Asi nejlepší řešení pro okamžitou přípravu je malý ruční mlýnek na 1-2 espressa.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 4. 2020 19:18 Odeslat příspěvek
já si myslím, že je to zbytečný zaberač místa ... můj manžel pije kafe každý den 2x ale používá k namletí tento ruční mlýnek Hario Skerton https://www.gourmetkava.cz/cs/rucni-mlynky-86pk Kávu si namele vždy těsně před přípravou aby měla co nejlepší chuť a aromu přesne jak píše DrumSession


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 6. 2020 11:52 Odeslat příspěvek
Také máme na kávu doma ruční mlýnek a káva je krásně napmletá.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies