FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Amper Market

Offline - Přeborník Profil 
26. 10. 2012 07:52 Odeslat příspěvek
Však také podnikám a s vysírači různého druhu se setkávám dnes a denně. To mi ovšem nedává glejt k ignorování práva státu, ve kterém podnikám. Pro porušení smlouvy je tu přiměřená smluvní pokuta ev. zpoplatnění upomínky.
A že to velké firmy různě zkouší víme - skutečně je náklad na evidování dlužníků a odeslání upomínky 550 Kč? (např. Citibank). Skutečně má UPC náklady spojené s nevrácením modemu 5000 Kč? Já zdaleka nehájím dlužníky a podvodníky na straně zákazníků.
Poslední příspěvek


Offline - Inventář Profil 
26. 10. 2012 07:55 Odeslat příspěvek
astrapa: a ony nektere podminky stanovene ve VOP jsou proti pravu daneho statu? Ktere konkretne?


Offline - Přeborník Profil 
26. 10. 2012 07:55 Odeslat příspěvek
P.S. Je možné toto téma rozdělit a vytvořit nové "Všeobecné obchodní podmínky velkých firem" ?

-- 26. 10. 2012 08:57 --

S474N: tak třeba ten smluvní úrok z prodlení ve spotřebitelských smlouvách, minimálně posledních 5-7 let je v rozporu s právem.
Seznamem nezákonných ustanovení ve VOP nedisponuji, ale určitě lze najít další příklady.


Offline - Inventář Profil 
26. 10. 2012 08:00 Odeslat příspěvek
astrapa: takze smluvni urok (SMLUVNI, tim padem, ze se na nem dohodly obe dve strany) je nezakony? Chran nas bud od takovych exotu, kteri by chteli zavadet jeste dalsi a dalsi regulacni opatreni - kam speje EU je jasnym dukazem takoveho chovani!


Offline - Přeborník Profil 
26. 10. 2012 08:07 Odeslat příspěvek
Mám dojem, že to s EU nemá nic společného, že v občanském zákoníku je to od počátku 90. let.

-- 26. 10. 2012 09:12 --

§ 517 odst. 2 obč. zákoníku.
Tady máš ocitovány rozhodnutí soudu z doby před vstupem do EU: http://www.mesec.cz/clanky/banky-uz-rok ... y-u-uveru/


Offline - Inventář Profil 
26. 10. 2012 08:17 Odeslat příspěvek
astrapa: EU s tim ma spolecneho dost, protoze prave od ni plynou navrhy na ruzne "ochrany" a regulacni opatreni. Hlavne aby nejakej chudacek nedosel k ujme.


Offline - Diskutér Profil 
28. 10. 2012 13:04 Odeslat příspěvek
Koukám že Amper Market zveřejnil ceník na rok 2013. Cena silové elektřiny je stejná 1,65 Kč/kWh s DPH, ale zavedl 30 Kč za odběrové místo. :-\


Offline - Poslední varování Profil 
29. 10. 2012 00:47 Odeslat příspěvek
filip893:
Já když se na ty ceníky dívám a porovnávám je tak tam vidím zlevnění u VT. Stejné ceny zůstávají pouze u sazeb 24D01d, D02d, D61d a všechny sazby u NT. Přibyl pouze ten měsíční poplatek 30 Kč za odběrné místo.


Offline - Administrátor Profil 
29. 10. 2012 01:01 Odeslat příspěvek
filip893 píše
Koukám že Amper Market zveřejnil ceník na rok 2013. Cena silové elektřiny je stejná 1,65 Kč/kWh s DPH, ale zavedl 30 Kč za odběrové místo. :-\

Ach jo, a to jsme k nim chteli s nasim SVJ prejit. Kdo momentalne neucuje poplatek za odberne misto?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 10. 2012 17:44 Odeslat příspěvek
Možná ČEZ. Nebo ho má také? Ale i s tím poplatkem je stále u mě Amper Market levnější asi o 1000 Kč ročně než ČEZ.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 10. 2012 15:16 Odeslat příspěvek
Dnes mi Amper Market poslal email, kde mě informuje o změně Obchodních podmínek a změně ceny silové elektřiny. Řekl bych, že je to celkem solidní email, kde je i vysvětleno, jak a kdy můžu od smlouvy odstoupit.

Citace
Vážený zákazníku,
dovolujeme si Vás informovat o změnách týkajících se Vaší smlouvy o sdružených službách dodávky elektřiny uzavřené se společností Amper Market a.s.
S platností ke dni 1. 11. 2012 mění naše společnost Obchodní podmínky sdružených služeb dodávky elektřiny (dále jen „OPD“). Nové OPD nabývají účinnosti dne 1. 1. 2013. Nové OPD naleznete na odkazu vz níže a zároveň jsou k dispozici na webových stránkách http://www.ampermarket.cz.
Od 1. 1. 2013 dochází také ke změně cen silové elektřiny. Nové ceníky společnosti Amper Market a.s. jsou zveřejněny rovněž na webových stránkách http://www.ampermarket.cz. Nové ceny budou pro zákazníka účinné vždy až po uplynutí garance ceny silové elektřiny, tj. po uplynutí 12 měsíců od zahájení dodávky elektřiny od naší společnosti, tj. často později než k datu 1.1.2013.
V případě Vašeho nesouhlasu s výše uvedenou změnou OPD jste oprávněn v souladu s ustanovením § 11a odst. 3 zákona č. 458/2000 Sb., o podmínkách podnikání a výkonu státní správy v energetických odvětvích a změně některých zákonů, v platném znění (Energetický zákon) od smlouvy se společností Amper Market a.s. písemně odstoupit, a to nejpozději do deseti dnů přede dnem účinnosti změny OPD.
V případě, že neakceptujete nový ceník elektřiny společnosti Amper Market a.s. máte právo odstoupit písemně od smlouvy nejpozději do deseti dnů přede dnem skončení období Vám garantované ceny silové elektřiny.
V případě dotazů nás můžete kontaktovat na zákaznické lince 800 701 313 nebo prostřednictvím e-mailu info(z)ampermarket.cz.

S pozdravem
Amper Market a.s.,
Antala Staška 1076/33a, 140 00 Praha 4

http://www.ampermarket.cz/article/ceniky?type=1


Offline - Poslední varování Profil 
30. 10. 2012 21:52 Odeslat příspěvek
iura:
Myslím, že je to solidní i proto, že ti to zaslali dostatečně včas. Mne začátkem října ČEZ zaslal dopis ohledně změny obchodních podmínek účinných od 1.11.2012 a to také s vysvětlením jak a kdy můžu od smlouvy odstoupit. Než jsem si to rozmyslel tak jsem usoudil, že na odstoupení od smlouvy z tohoto důvodů by už asi bylo pozdě a tak narychlo by se asi nestihlo vyřídit přechod k jinému dodavateli elektřiny. Asi to ČEZ zasílal záměrně na poslední chvíli aby jejích zákazníci nestihli kvůli tomu vypovědět smlouvu a přejít jinam.


Offline - Přeborník Profil 
2. 1. 2016 09:20 Odeslat příspěvek
Amper Market asi nenávratně přišel o 36 melounů.
http://www.novinky.cz/krimi/390571-energetickou-neziskovku-uz-zacala-vysetrovat-policie.html


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 1. 2016 09:44 Odeslat příspěvek
Jen aby Ampermarket navyhrál v soutěži od D-Testu /chcilevnejsienergii/.To by bylo něco?


Offline - Přeborník Profil 
2. 1. 2016 10:59 Odeslat příspěvek
Proč?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další stránka
Stránka 5 z 6 [ Příspěvků: 79 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies