FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

ČEZ

Offline - Trvalý BAN Profil 
2. 12. 2020 07:03 Odeslat příspěvek
Když na to mají formulář, proč ho nevyužít? Už jsem vystřídal několik dodavatelů včetně těch zprostředkovaných přes aukce a nikde žádný problém s ukončením smluvního vztahu.
Poslední příspěvek


Offline - Poslední varování Profil 
2. 12. 2020 08:41 Odeslat příspěvek
I kdyz jsi zamenil vypoved a odstoupeni ? :-)


Offline - Trvalý BAN Profil 
2. 12. 2020 09:02 Odeslat příspěvek
Všem stačila včasná výpověď smlouvy. A vypovídám vždy sám, nenechávám to na zprostředkovateli nebo novém dodavateli.


Offline - Trvalý BAN Profil 
11. 12. 2020 09:01 Odeslat příspěvek
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/nikd ... .seznam.cz

Máme se tedy náramně, cena elektřiny šla nahoru nejvíce v Evropě a snad i na světě... :D


Offline - Nadšenec Profil 
2. 11. 2021 16:47 Odeslat příspěvek
Nevíte někdo, jestli se dá založit ČEZ Online i ve stavu, kdy jsem poslal podepsané smlouvy, ale ještě nedošlo k podpisu ze strany ČEZu?

Možná jsem offtopic, ale lepší vlákno jsem nenašel ;)


Offline - Nadšenec Profil 
2. 11. 2021 17:27 Odeslat příspěvek
To jsem dělal, ale zatím tam po přihlášení nic nevidím.


Offline - Poslední varování Profil 
3. 11. 2021 03:32 Odeslat příspěvek
hgfdsa píše
Všem stačila včasná výpověď smlouvy. A vypovídám vždy sám, nenechávám to na zprostředkovateli nebo novém dodavateli.


V takovem pripade vetsina Novych bude pozadovat po tobe “Akceptaci ukonceni puvodniho”, je tak?

Nebo ktery konkretni dodavatel to po tobe nepozadoval?


Offline - Nadšenec Profil 
5. 11. 2021 13:58 Odeslat příspěvek
Tak info z infolinky ČEZ Prodej. Čekal jsem asi půl minuty. Smlouvy podepsané 28.10. (plyn i ele), připojen mám být 22.11. (plyn i ele). Taky mi prošťouchli ČEZ Online, nešlo se zaregistrovat (chyba kombinace není platná, nebo tak nějak). Mám si udělat samoodečet, až se smlouvy objeví v online.


Offline - Poslední varování Profil 
5. 11. 2021 20:44 Odeslat příspěvek
Tip: pokud chcete urychlit smlouvu, tak pote, co jim vratite smlouvu na mail cez@cez - jim zavolat (pote, co obdrzite cislo pozadavku anebo druhy den), aby ty prilohy pracovnice presunula dale.

Kdyz to neudelate, zda se mi, ze se ceka treba deset dnu nebo i 14 dnu, nez se k vasemu mailu nekdo dostane :-)) Kdyz tam zavolate a ty prilohy se posunou dal, tak do 1-3 dnu vyrizeno, zajimava finta :-))


Online - Mírně pokročilý Profil 
5. 11. 2021 22:38 Odeslat příspěvek
vpe píše
Tip: pokud chcete urychlit smlouvu, tak pote, co jim vratite smlouvu na mail cez@cez - jim zavolat (pote, co obdrzite cislo pozadavku anebo druhy den), aby ty prilohy pracovnice presunula dale.

Kdyz to neudelate, zda se mi, ze se ceka treba deset dnu nebo i 14 dnu, nez se k vasemu mailu nekdo dostane :-)) Kdyz tam zavolate a ty prilohy se posunou dal, tak do 1-3 dnu vyrizeno, zajimava finta :-))

Mě rovnou operátor řekl že mu to mám poslat na jeho email, ne na ten ofiko a že mi to pak rovnou zadá do systému, tj jsem předběhl ty co jim to 14 dní někde leželo na hromadě. Podepisoval jsem 1.11 a dneska už přišel email vítejte u čez a že do 2-3 týdnů mě přepojí.

-- 5. 11. 2021 22:46 --

Jinak někde jsem tu četl že někdo podepisoval pro ČEZ nějakou plnou moc? To je co? Já nic nepodepisoval kromě smluv. Ale jsem jejich bývalý zákazník(na chalupě do 2018) tak je možný že jsem jim to podepisoval už tenkrát, jen si to nepamatuji.


Offline - Poslední varování Profil 
5. 11. 2021 23:03 Odeslat příspěvek
Coz nevim kolik % operatoru bude davat soukromy mejl, jak jsem to napsal ja muze udelat kazdy i bez soukromeho mailu a muze to byt jeste rychlejsi (usetris cas, nez si ten soukromy mail vybere).


Online - Mírně pokročilý Profil 
5. 11. 2021 23:29 Odeslat příspěvek
No u mě to bylo tak že v 18h jsem volal, v 19 se dovolal, a ve 20.30 jsem už měl odpověd ze soukromého emailu že podepsané smlouvy jsou v systému. Jinak samozřejmě pokud nedá email, tak se to dá protlačit jak píšeš, je to fajn finta stejně jako 911. Akorát se ted probojovat k operátorovi je očistec. Pokaždé jsem visel na lince cca 45 minut než to zvedli(dělal jsem nejdřív chalupu, napodruhý až barák).


Offline - Poslední varování Profil 
5. 11. 2021 23:47 Odeslat příspěvek
Tak to byl fakt nadšenec. Mě šlo 911 spojit za 2 minuty a bez toho snad 1,45 hodiny. Asi extremy.


Online - Mírně pokročilý Profil 
6. 11. 2021 09:54 Odeslat příspěvek
Jo oba operátoři byli strašně příjemný, nechápu jak to dělaj :-) Mě když po dvacátý zazvoní telefon, tak na zákazníky příjemný už být nedokážu O:-)


Offline - Nadšenec Profil 
6. 11. 2021 10:15 Odeslat příspěvek
Moc bych se neradoval. Já podepsal smlouvu 18.10. a někdy 25.10. mi přišlo uvítání do ČEZ s tím že mě přepojí do 2-3 týdnů. Včera mi to samé přišlo znovu a ne jen mě, ale i dalším kolegům. Tak nevím.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 42  Další stránka
Stránka 7 z 42 [ Příspěvků: 628 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies