FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

ČEZ

Offline - Nadšenec Profil 
19. 4. 2013 05:28 Odeslat příspěvek
dave: Zaregistruj se do CEZ ON-LINE a muzes si vysi zaloh menit sam pres internet bez komunikace s nimi.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 4. 2013 08:31 Odeslat příspěvek
Problém sis způsobil sám, tak si teď nestěžuj. Zajdi na Zákaznické centrum, udělej si VOK, jak na chalupě, tak raději i doma. Ušetříš a navíc si všechno můžeš měnit sám přes internet.


Offline - Inventář Profil 
17. 5. 2013 07:54 Odeslat příspěvek
Takže ČEZ opět nezklamal a ukázal, že je to banda *****ů... Dal jsem výpověď smlouvy na plyn a ejhle, okamžikem změny dodavatele jsou veškeré údaje o plynu (tj. smlouvy, dodatky, faktury, termíny zaplacení...) za 3 roky z jejich vypečené virtuální obchodní kanceláře v ***** - aniž bych zatím viděl závěrečné vyúčtování...

Chápal bych, kdyby uvedli, že smlouva byla ukončena a tyhle věci tam po nějakou dobu nechali. Ale tohle je prostě jednání primitivních blbů, takže jdu hledat alternativního dodavatele i na elektřinu, i když bych se na to jinak kvůli pár ušetřeným desetikorunám vykašlal.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
17. 5. 2013 08:14 Odeslat příspěvek
2Tomáš Marný: Divné.. Já u ČEZu mám aktivní jen plyn a el. na bytě, obojí se dlouhodobě nevyužívá tak tam mám ten etarif. S ostatníma odběrnýma místama jsem přešel jinde, a stále tam vidím jejich faktury za X let dozadu.

Dokonce tam vidím i dodatky k již zaniklé smlouvě a ukončení smlouvy tam archivují také.


Offline - Inventář Profil 
17. 5. 2013 08:34 Odeslat příspěvek
Opravdu tam nevidím nic, dokonce ani odběrné místo za plyn - zůstala jen elektřina.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
17. 5. 2013 08:45 Odeslat příspěvek
Já ti věřím. Jen jsem přidal svou zkušenost. Tak třeba ti to poslední vyúčtování pošlou poštou..


Offline - Diskutér Profil 
20. 5. 2013 14:47 Odeslat příspěvek
Mě plyn taky zmizel, jak faktury, tak vše ostatní. Teď tam mám jen fakturu za konečné zúčtování.


Offline - Návštěvník Profil 
20. 5. 2013 15:44 Odeslat příspěvek
tomáš Marný: díky za tohle info ! K 1.červnu odcházím od ČEZu s plynem (tedy posílám žádost na Primagas o převod na bratra), tak si zavčas všechno z VOK zkopíruju.A taky pak odejdu i s elektřinou..Jak se do lesa volá,...Měj se.


Offline - Diskutér Profil 
20. 5. 2013 17:03 Odeslat příspěvek
Tomáš Marný píše
Takže ČEZ opět nezklamal a ukázal, že je to banda *****ů... Dal jsem výpověď smlouvy na plyn a ejhle, okamžikem změny dodavatele jsou veškeré údaje o plynu (tj. smlouvy, dodatky, faktury, termíny zaplacení...) za 3 roky z jejich vypečené virtuální obchodní kanceláře v ***** - aniž bych zatím viděl závěrečné vyúčtování...


Předem jsem si zazálohoval, protože jsem toto jednání tušil. ;-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 5. 2013 17:10 Odeslat příspěvek
Takže to je specifikum plynu?


Offline - Diskutér Profil 
20. 5. 2013 17:59 Odeslat příspěvek
To misaan:

U tebe bude zřejmě ČEZ i provozovatelem distribuční soustavy, ne? (= nacházíš se na distribučním území ČEZ Distribuce, a.s.)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 5. 2013 20:41 Odeslat příspěvek
Ano. Severní morava, proto taky u něj s plynem zůstávám, nám zavedl měsíční poplatek jen kolem 3,5 Kč :D


Offline - Diskutér Profil 
21. 5. 2013 14:19 Odeslat příspěvek
Když dám těm s..um výpověd na základě plnné moci u jinýho dodavatele plynu, doufám že mi to vypoví a já už budu od nich konečně pryč. Mam čekat nějaký háček? :D ? Nemam E-tarif mam normální Comfort B. 8-P


Offline - Inventář Profil 
28. 5. 2013 10:50 Odeslat příspěvek
Pokud máte někdo plyn u ČEzu, vřele doporučuji překontrolovat si fakturu... Na faktuře celkem 3 fakturační období, a pozor,ani jedna jednotková cena (kromě měsíčního paušálu 0,- Kč) nesedí s ceníky, které má ČEZ na webu. A všechny se liší, ó jak překvapivé, ve prospěch ČEZu - a to ne zrovna málo, o nějakých 5-10%.

Takže teď přemýšlím, jestli tu fakturu jen reklamovat nebo ten zákeřnej dobytek rovnou oznámit na ERÚ :/ .

EDIT: Pozoruhodné zjištění: Sazby za plyn (služby obchodu) nesedí ani jedna. Zato regulované platby za distribuci sedí s ceníkem na haléř přesně. Zeby měl ČEZ dojem, že při nedodržení regulovaných cen dostane od ERÚ po hubě, kdežto neregulované ceny jsou v ceníku jen pro informaci a netřeba je dodržovat?


Offline - Diskutér Profil 
28. 5. 2013 14:15 Odeslat příspěvek
To máš přirážku za Albánii a Bulharsko 8-P
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 42  Další stránka
Stránka 4 z 42 [ Příspěvků: 628 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies