FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Aktualne nejvyhodnejsi dodavatel plynu

- Diskutér Profil 
14. 10. 2021 17:36 Odeslat příspěvek
Amazing Grace píše
...Cena byla nabídnuta, já ji přijala, ...

Chyba!
Poslední příspěvek

- Návštěvník Profil 
14. 10. 2021 17:56 Odeslat příspěvek
Přijala jsem v červnu tu nízkou, ale nebyla k tomu smlouva s oboustranným závazkem. Takže to nebyla fixace, jen nabídka, kterou dle obchodních podmínek nemusí dodržet. Proto teď změnili moji sazbu na tu burzovní.

Naposledy upravil Amazing Grace dne 14. 10. 2021 17:57, celkově upraveno 1

- Diskutér Profil 
14. 10. 2021 17:57 Odeslat příspěvek
Tak to jo

- Nadšenec Profil 
15. 10. 2021 09:26 Odeslat příspěvek
Hmm, tak to je situace, kdy část zákazníků takhle šikovně převedených bude v podstatě nejspíš doplácet na Kolibříka a jeho spolupráci se Skauty, tedy Grace bude asi doplácet plyn třeba mému tátovi...

Jinak koukal tu někdo na DPI ceník Innogy? Tam je MWH plynu bez DPH snad okolo 4k bez daně.... To je proti Skautům asi 7krát tolik....

Mám pár lidí okolo, co byli u BE a teda nečeká je lehká zima, platit za vytápění 3+1 místo 12k za rok třeba 50k... To je lahůdka teda. To aby se pan Písařík s tím jeho botoxovým ksichtíkem radši rychle odstěhoval mimo ČR, nebo ho na jaře, po zaslání faktur od DPI klientům, půjde nemalá část obyvatelstva lynčovat...

Naštěstí já vždy tušil, co je to za bandu šmejdů, takže i když byli nejlevnější na trhu jednu dobu, nikdy bych k nim nešel, nikdy jsem nechtěl být v rukou bezskrupulózního psychopata...

- Mírně pokročilý Profil 
15. 10. 2021 11:33 Odeslat příspěvek
Jaká je aktuální cena, za kterou má smysl podepsat? Bývalý BE, spotřeba 20 MWh. Podle všeho Eon připravuje novou řadu, takže to co jsem poptával 5.10. už neplatí...

- Nadšenec Profil 
15. 10. 2021 12:18 Odeslat příspěvek
Hmmm, slušný, to je při aktuálních cenách u DPI jen za plyn přes 80k, pomineme-li ty ostatní platby za trubky atp...

A komin? Máte? Beze srandy, kamarád tátovi v důchodu zpět nainstaloval stará kamna, vypnul nový plynový kotel a navozil mu hromadu dřeva...

Přejít teď nejspíš není moc kam už...

- Diskutér Profil 
15. 10. 2021 13:11 Odeslat příspěvek
Jj, bydlení v RD v horských a podhorských oblastech to jistí..

- Kolemjdoucí Profil 
15. 10. 2021 14:29 Odeslat příspěvek
yowie píše
Hmmm, slušný, to je při aktuálních cenách u DPI jen za plyn přes 80k, pomineme-li ty ostatní platby za trubky atp...

A komin? Máte? Beze srandy, kamarád tátovi v důchodu zpět nainstaloval stará kamna, vypnul nový plynový kotel a navozil mu hromadu dřeva...

Přejít teď nejspíš není moc kam už...

Hele, už s tím taky počítám, že budeme přitápět v krbu. 8-S

- Návštěvník Profil 
15. 10. 2021 19:20 Odeslat příspěvek
https://www.ote-cr.cz/cs/kratkodobe-trh ... 2021-10-01

Vývoj ceny plynu na burze. Zatím do 100 EUR za mega. K tomu teda dph, ale nabídky od dodavatelů jsou taky bez.

- Mírně pokročilý Profil 
15. 10. 2021 21:57 Odeslat příspěvek
Jenže na burze plyn tolik nestojí https://www.kurzy.cz/komodity/zemni-ply ... -eur-1-rok

1MWh se prodává za cca 16 éček

- Kolemjdoucí Profil 
16. 10. 2021 13:21 Odeslat příspěvek
bufalobil1 píše
Jenže na burze plyn tolik nestojí https://www.kurzy.cz/komodity/zemni-ply ... -eur-1-rok

1MWh se prodává za cca 16 éček

Správnou cenu hledat zde:
https://www.pxe.cz/Kurzovni-Listek/Spot/

Takže aktuální cena je cca 96 EUR...,což je 7x více než vloni... :-\

- Mírně pokročilý Profil 
16. 10. 2021 14:46 Odeslat příspěvek
jo to je pak jiná

- Inventář Profil 
16. 10. 2021 20:19 Odeslat příspěvek
Ten rozdil to je asi naklad za dopravu lodi z USA nebo co :-))

- Nadšenec Profil 
17. 10. 2021 13:02 Odeslat příspěvek
kupuju konvicku na sporak, protoze moje cena plynu za MWh (obchodni cast bez dph, mesicni poplatek) je 539kc, 9kc vs elektrina 4712kc, 237kc

- Inventář Profil 
17. 10. 2021 20:45 Odeslat příspěvek
ze plyn stal vzdycky max 50% ceny elektriny v NT, a co teprve drahe VT elektriny, to snad vime uz roky, ne? Minimálně od doby, kdy se fakturuje v kilowatthodinách a každý si to může snadno porovnat cenu za kWh plynu a elektriny. Ale chápu, že si toho všimnul někdo až dnes :-) - Tady tou konvičkou bys ušetřil 50% peněz už roky.

A co tady machrujes cenou 539,- za plyn to je kde, v obecni plynarne do konce roku? Jaký smysl má porovnávat cenu plynu na dně versus cenu elektřiny po zdražení? ]:-< To jak porovnávat hodinky a holínky :tleskani

Hlavně když do toho svého srovnání vůbec nezahrnuješ distribuční poplatky, nulovou spotřební daň na plynu apod :-) tento naklad, ktery si malokdo kdy vycisli, je pro KAPSU hlavni voditko.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 52  Další stránka
Stránka 40 z 52 [ Příspěvků: 773 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies