FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Aktualne nejvyhodnejsi dodavatel plynu

Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 11. 2021 17:03 Odeslat příspěvek
https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/velkoobchodni-ceny-plynu-po-obnoveni-toku-plynovodem-jamal-klesaji/2115574

Situace se mění každý den (nebo každou hodinu). Jak na houpačce. Záleží jak se taťka Putin vyspí. Jednou plyn na západ, jednou na východ, jednou nikam. Na nějakou stabilitu to nevypadá :oops:
Poslední příspěvek


Offline - Poslední varování Profil 
10. 11. 2021 22:03 Odeslat příspěvek
Tak nyni jsem vystoupil z DPI, smlouva neaktivni sviti v PPAS - zakaznicky portal :)
Nova smlouva uz je aktivni a tu vidim.
Ted uz jen ziskat zalohy, uvitani prislo ale zalohy jeste nedorazili a to meli dnes prijit.


Offline - Nadšenec Profil 
11. 11. 2021 11:37 Odeslat příspěvek
A zůstal jsi u nich?


Offline - Poslední varování Profil 
11. 11. 2021 12:04 Odeslat příspěvek
bufalobil1: ano zustal, cena rozumna a 11% sleva, smlouva na dobu neurcitou u plynu pohoda :) Jen jsem nedostal info nic s DPI, takze jediny co vim ze uz mam normalni smlouvu, nejsem v rezimu DPI a to je cele. Pockam a pripadne potom jim napisu co a jak dal s tim a taky do kdy mam pak zacit platit ten plyn.


Offline - Nadšenec Profil 
11. 11. 2021 16:26 Odeslat příspěvek
Tak konecne v cez online vidim neco noveho, ze se ukazalo odberne misto a krasny cenik s 539,00 bez dph za MWh


Offline - Diskutér Profil 
11. 11. 2021 18:52 Odeslat příspěvek
ripper6 píše
ano zustal, cena rozumna a 11% sleva, smlouva na dobu neurcitou u plynu pohoda


Ta sleva 11 % byla u smlouvy na dobu určitou na 3 roky. Ty máš opravdu smlouvu na dobu neurčitou se slevou 11 %?


Offline - Poslední varování Profil 
11. 11. 2021 22:06 Odeslat příspěvek
Havers: sviti me tam v PPAS zatim doba neurcita u teto smlouvy - plyn :)
11% jsem jim poslal taky tak netusim, pripadne to lze vypovedet jelikoz cena se urcite bude menit, to bych mel ten plyn jeste celkem levnej :D


Offline - Trvalý BAN Profil 
14. 11. 2021 18:14 Odeslat příspěvek
Nabídl také někomu ČEZ plyn od 1. 1. 22 za 1,39kč/kW na rok, dva ?


Offline - Nadšenec Profil 
15. 11. 2021 10:24 Odeslat příspěvek
Dostanou to všichni kteří mají smlouvy uzavřené do 7. 10. 2021. :(


Offline - Nadšenec Profil 
16. 11. 2021 13:06 Odeslat příspěvek
tak to vypadá špatně s Nord streamem 2 skopčáky žádné problémy nezajímají
https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek ... .seznam.cz


Offline - Nadšenec Profil 
16. 11. 2021 21:06 Odeslat příspěvek
Přišel mi email, že https://www.gazelaenergy.cz/ už zase nabírá. U plynu má dobré ceny. U mě i o pár tisíc méně než ČEZ na dobu neurčitou. Ale už budu od příštího tydne u ČEZu. Tak třeba příští rok...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
17. 11. 2021 04:22 Odeslat příspěvek
Toš toto mi přišlo taky. Po asi dotazu před měsícem. Takže trochu out of time ;-)


Offline - Trvalý BAN Profil 
17. 11. 2021 05:55 Odeslat příspěvek
Putin přiškrtil kohoutek a v ČR padají a padají další dodavatelé.
https://www.e15.cz/byznys/prumysl-a-energetika/padl-dalsi-dodavatel-konec-dodavek-elektriny-a-plynu-oznamila-ray-energy-1385448#


Offline - Inventář Profil 
17. 11. 2021 10:55 Odeslat příspěvek
A právě kvůli obavě z pádu dalších menších dodavatelů jsem momentálně uzavřel smlouvu na dobu neurčitou s ČEZ. Do jara by se měla situace na trhu s energiemi vystříbřit, prodejci kteří to přežijou se z této nové situace snad poučí, vláda třeba zavede i nějaká nová opatření. A na jaře se dle aktuální situace rozhodnu, jestli u ČEZu zůstanu (třeba se jim upíšu na několikaletou smlouvu s fixovanou cenou) nebo přejdu k nějakému jinému dodavateli, který bude nabízet výhodnější ceny.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
17. 11. 2021 13:49 Odeslat příspěvek
Milos: Tak tak. Jaro moudřejší podzimu. Ale nějak to nevidím na příští 2 roky optimisticky, takže možná bych šel do fixu na 2 nebo 3 roky už teď. Ale taky ještě počkám :) Třeba se němec s rusákem dohodnou a bude plyn na jaře za hubičku ... Zatím to tuto zimu jistí zásoby dřeva :)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 123  Další stránka
Stránka 51 z 123 [ Příspěvků: 1837 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies