FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Aktualne nejvyhodnejsi dodavatel plynu

Offline - Diskutér Profil 
29. 12. 2020 20:35 Odeslat příspěvek
Pocital jsi do toho casu i okamziky, kdy nejsi vydelecne cinny? Pokud to ja, jako zamestnanec, takto zapoctu, vychazi mi hodina na 41,70 Kc.
Ale spis bych byl zastancem pristupu, ze kdyz to delam ve volnem case, je to za 0.
A pak to nekoho treba muze i bavit.. ;-)
Poslední příspěvek


Offline - Administrátor Profil 
29. 12. 2020 22:09 Odeslat příspěvek
Pokud nejsem výdělečně činný, tak se snažím trávit čas:
a) s rodinou,
b) spánkem.

Ze spánku ukrajovat nechci - to je čas, kdy jsem rozhodně nečinný a není to možné započíst do produktivního času, ani rozpouštět výnosy produktivního času.
Z času s rodinou ukrojím max 2 hodiny (protože víc nechci). A ty dvě hodiny nehodlám trávit hledáním stokorunové slevy.

Prostě každý to máme s časem jinak. Já jsem pochopil, že honba za zlaťáky za každou cenu nemá smysl. Navíc, když mě jednou "bouchnutí razítkem" vydělá 5 000 Kč, aniž bych něco dalšího udělal :lol:


Offline - Trvalý BAN Profil 
29. 12. 2020 22:39 Odeslat příspěvek
Jestli máš čas přispívat sem, tak máš dost času i na změnu dodavatele, jako my všichni.


Offline - Administrátor Profil 
30. 12. 2020 13:09 Odeslat příspěvek
Rozdíl je v tom, že tohle mě baví. A dodavatele vybírat nemusím, když mi tady všichni vyoslí, který je nejlepší.


Offline - Poslední varování Profil 
30. 12. 2020 17:44 Odeslat příspěvek
Taki píše
Pocital jsi do toho casu i okamziky, kdy nejsi vydelecne cinny? Pokud to ja, jako zamestnanec, takto zapoctu, vychazi mi hodina na 41,70 Kc.
Ale spis bych byl zastancem pristupu, ze kdyz to delam ve volnem case, je to za 0.
A pak to nekoho treba muze i bavit.. ;-)


Ale on pokud je osvc, tak ti casto nedisponuji casem v hodnote 0, jako vy zamestnanci :-)

A nerozumim proc se zabyvat nabidkou, ktera je evidentne nevyhodna (uspora 5 kc za MWh s nejistotou delky uspory). To je zakladni vec vedet, na co se vys...

To uz si muze zahrat na spot, jenze proc by riskoval, kdyz nechce a neumi? Navic to nejsou jeho penize? Takze riskovat cizi penize, a nic z toho nemit? :-) Prooc.


Offline - Diskutér Profil 
13. 1. 2021 21:59 Odeslat příspěvek
tak na dnesek byla cena na spotu pres 640Kc/MWh (bez dph)..to nam ten rok pekne zacina..


Offline - Návštěvník Profil 
14. 1. 2021 08:56 Odeslat příspěvek
Tuším že někteří odběratelé mají ale i u spotu zastropovanou cenu, maximální cenu. Viděl jsem takové nabídky....


Offline - Nadšenec Profil 
17. 1. 2021 07:13 Odeslat příspěvek
Vhodte sem nekdo link na webovku kde jsou ty denne aktualizovane spotove ceny, diky


Offline - Trvalý BAN Profil 
17. 1. 2021 09:53 Odeslat příspěvek
https://www.pxe.cz/Kurzovni-Listek/Spot ... 2021#price


Offline - Poslední varování Profil 
3. 3. 2021 17:58 Odeslat příspěvek
CTR-OFFLINE píše
Tuším že někteří odběratelé mají ale i u spotu zastropovanou cenu, maximální cenu. Viděl jsem takové nabídky....


Obavam se, zda neni zastropovana spise PRUMERNA fakturovana cena, tedy ta prumerna castka na fakture (nikoliv denni spicky).


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 4. 2021 12:46 Odeslat příspěvek
Máte někdo zkušenost s vase-energie.cz? Tento dodavetel plynu mi vychází jako nejlevnější dle kalkulačky TZB. Je nějaký háček v tom, že se musí plynoměr u distributora přepsat na obchodní společnost (vase-energie.cz)?


Offline - Návštěvník Profil 
22. 4. 2021 13:31 Odeslat příspěvek
Plynoměr se asi přepisovat nebude.
Plynoměr je ve vlastnictví distributora a ty jsou 3 v republice.
Leda, že by byla nějaké změna.


Offline - Nadšenec Profil 
26. 8. 2021 17:37 Odeslat příspěvek
ahoj, mam nyní plyn u Bezdodavatele - na burzovních cenách, odběr za rok je cca 26 MWh. Ceny šíleně rostou, nyní je odběr plynu malý, fixace 3 měsíce, takže cca od prosince jsem volný. Máte nějaký tip zda radší nepřeskočit a zafixovat ceny třeba u MND do roku 2023?


Offline - Nadšenec Profil 
26. 8. 2021 19:40 Odeslat příspěvek
Skauti, do konce roku 2022 nic levnějšího neseženeš, i MND je citelně dražší, i když není to nejhorší, jsou i daleko brutálnější dodavatelé, ale když už měnit, tak proč ne rovnou k tomu, kdo je nejlevnější a nehrozí od něj nějaká kouzla a finty...

Jo a doporučuju kalkulačku na tzb info, nejlepší kalkulačka energií v ČR.


Offline - Nadšenec Profil 
27. 8. 2021 13:54 Odeslat příspěvek
ano to té kalkulačce vím a používam ji. Vybrala mi v prosinci Bezdodavatele, nyní tam svítí červeně, že ceny na burze letí nahoru, proto to řeším. Zkusím ty skauty.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 123  Další stránka
Stránka 37 z 123 [ Příspěvků: 1831 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies