FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Aktualne nejvyhodnejsi dodavatel elektriny

Offline - Administrátor Profil 
8. 10. 2021 18:16 Odeslat příspěvek
Ověř si adresu, zda je v RUIAN - https://vdp.cuzk.cz/vdp/ruian/overeniadresy/vyhledej
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 10. 2021 18:38 Odeslat příspěvek
V RUIAN je, teď jsem se díval. S Innogy jsem to řešil snad deset minut v kuse, i jsem to hláskoval, všechno, ale našli jen podobnou adresu v Praze (o které vím, stejný název ulice), u nás v Plzni nic. Takže smolík. Příští týden vtrhnu na pobočku a bez smlouvy neodejdu. Pracovníci na lince přísahali, že Innogy ceny v nejbližších týdnech zvyšovat nehodlá, ale nevím, jestli se na to dá spolehnout.


Offline - Nadšenec Profil 
8. 10. 2021 19:16 Odeslat příspěvek
Tak oko call entrum o tom asi neví vic jak kdokoli z nás.. Dokud nepřišlo nový info jako chodí kdykoli novinky tak zatím nic


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 10. 2021 19:25 Odeslat příspěvek
Těžko říct, na lince Innogy mi jasně řekli, že od listopadu zdražují plyn. To nevím, jestli je úplně veřejná informace.


Offline - Nadšenec Profil 
8. 10. 2021 19:29 Odeslat příspěvek
O elektrice nemluvili?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 10. 2021 19:58 Odeslat příspěvek
No přísahali, že kdyby se zvedaly ceny elektřiny, tak to prý na lince ví obvykle s měsíčním předstihem. Údajně mají hodně nakoupeno a zatím se nic neplánuje. Ale netuším, do jaké míry se tomu dá věřit, resp. Innogy samozřejmě může udělat nějaké rychlé rozhodnutí podle konkurence.


Offline - Nadšenec Profil 
8. 10. 2021 20:00 Odeslat příspěvek
Ok díky moc


Offline - Nadšenec Profil 
8. 10. 2021 20:50 Odeslat příspěvek
Já si uzavřel dnes raději smlouvu s Innogy a vlastně asi nejlepší nabídka na trhu, která je teď k dispozici a předpokládám, že příští týden díky nehoráznému zvednutí ČEZU zvýší taky. U Innogy je známě, že ceny zvedají krátce po zveřejnění ze strany Čezu a buď dají stejnou cenu anebo o něco nižší.
Mám FIX na 30 měsíců s tím, že se co 10 měsíců mění cena (snižuje se cca o 2-3% oproti ceně z předchozích 10 měsíců). Vykopávka je na ceně 1 665 Kč MWh bez DPH + stálý plat 89 Kč bez DPH/měsíc. Navíc bonus za každých 10 měsíců -333 Kč na faktuře.
Sice u Energie ČS mám stále ještě 1499 Kč bez DPH + 10 Kč bez DPH/měsíc za OM, ale je mi naprosto jasné, že to nevydrží. Popravdě se divím, když už rozesílali dopisy lidem s FIXEM u BE a 3E, že se tak nestalo u Energie ČS, když už jsou bohužel pod těmi šmejdy z 3E(respektive Bohemky)... Ale ČEZ dnes nepříjemně šokoval, to jsem nečekal takový skok. Mohli mít konkurenční výhodu a zazdili to. Nejspíše jsou spokojeni, že teĎ nabrali dost zákazníků...Takže to paradocně ty malé šmejdy zachrání...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 10. 2021 21:11 Odeslat příspěvek
Jo, přesně tuhle smlouvu na 30 měsíců chci taky. Ale jestli to nestihnu kvůli tomu, že dneska nemohli ve svém interním systému vyplnit mou adresu, tak budu brutálně naštvanej. Už jsem takhle přišel o nabídku od EONu, protože mi neodpovídali, neboť se jim záhadně ztratila naše mailová korespondence.

Myslíš tedy, že reálně může Innogy zdražit už od pondělí nebo že to teprve budou připravovat? Myslím, že není úplně sranda instruovat zákaznickou linku, vyměnit ceníky, nastavit kalkulačku... není to otázka dne.

Každopádně jestli máte nějaký tip na dodavatele, který přežije zimu a nabízí zajímavý tarif (ideálně s fixem) pro D57d s velkou spotřebou, tak to sem dejte. O osud malých se bojím a velcí kromě Innogy už zdražili všichni. A jestli mám platit ročně 62k nebo 78k, tak to už mi přeci jenom docela jako rozdíl přijde.


Offline - Nadšenec Profil 
8. 10. 2021 21:24 Odeslat příspěvek
Já myslím, že už to mají předpřipravené a jen doťuknou ceny..Nechci strašit, ale Innogy vždy reagovalo krátce po zdražení ze strany ČEZu. Od kolegyňky z práce mám info (je denně v kontaktu s přiděleným pracovníkem), že už jim pomalu docházejí zásoby za starou cenu a budou muset zdražit. Teď třeba nejedou stránky. Já měl výhodu, že jsem měl ten kontakt (nemůžu šířit dále) a zařídil jsem to prakticky ihned.
Vem si ČEZ zveřejnil 36 měs. FIX s platností od 4.10, pokud si pamatuju, tak tam byla cca cena okolo 2 500 Kč s DPH (přitom 12 a 24 ponechaly beze změny s platností od 1.7.21)a dnes (tedy 4 dny !! poté) zveřejnil zase nový ceník na 36 měs. FIX a už je to těžký přepal za 3 908 Kč včetně DPH. Změnil zároveň i ostatní fixy.

A teď se mi na ČEZU objevilo toto info:
Evidentně ceny přepálili díky toho, že se jim hlásili lidi...

AKTUÁLNÍ INFORMACE
Cenu stávajícím zákazníkům neměníme. Smlouvy včetně fixací zůstávají stejné.

Novými tarify reagujeme na vysokou poptávku a odliv zákazníků od nespolehlivých dodavatelů, pro které jsme nemohli nakoupit elektřinu s předstihem.

Cenu novým zákazníkům garantujeme na 1 – 3 roky.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 10. 2021 22:13 Odeslat příspěvek
Tak Innogy ty tarify vysloveně odvozuje od cen ČEZu apod., akorát to vztahujou k 01.01.2021. Nepochybuju, že zdraží, šlo mi jen o to, jestli to je otázka jako že třeba dvou dnů, týdne nebo měsíce. Potřebuju, aby vydržely ceny do úterka, pak se mi snad tu smlouvu podaří konečně uzavřít.

Pokud zdraží třeba hned v noci na pondělí, tak to bude v loji a holt uzavřu smlouvu na dobu neurčitou... jsem ochoten fixovat za letní ceny, ale za ty ceny z tohohle týdne fakt fixovat nehodlám... jo, půjde to přes zimu stopro výš, ale moc nevěřím, že by to šlo výš další dva roky v kuse.


Offline - Nadšenec Profil 
8. 10. 2021 22:16 Odeslat příspěvek
Taky jsem uvažoval jako ty. Pokud bych nestihnul rozumný fix, tak budu dále na smlouvě na neurčito..


Offline - Diskutér Profil 
9. 10. 2021 05:02 Odeslat příspěvek
Hodně jsem ke konci r.20 zvažoval nabidku e.onu (abych u nich zůstal od 1.1.21 na další dva roky) na 1,715 ve VT (D26d)
Nakonec mně přesvědčila cena v NT (0,994) a bonus 2000.
Z dnešního pohledu je ta nabídka ne zlatá ale platinová..
On je rozdíl si 8 hodin denně topit splitem 1,5kW za 12 kaček nebo za 50..


Offline - Nadšenec Profil 
9. 10. 2021 08:00 Odeslat příspěvek
Mr.Scully píše
Pokud zdraží třeba hned v noci na pondělí, tak to bude v loji...

Tak na infolince Innogy 800113355 jsem si teď v sobotu ráno vystál frontu, ale dali na D57d 1,8 kč VT a 1,5 kč NT přibližně. Akorát přechod od 3E až od 1.12. hromadně pro všechny zákazníky, takže měsíc pojedeme za draho. Fixace 30 měsíců.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 10. 2021 10:30 Odeslat příspěvek
Tak mě yndezit povzbudil, tak jsem si dal další kolečko na lince Innogy :-D První pokus po 20 minutách sám spadnul, na druhý pokus po dalších 50 minutách neskutečně otravné hudby jsem se konečně dovolal a díkybohu to zvedla sympatická paní, pro kterou nic nebyl problém (jaký rozdíl oproti těm matlákům z předchozích hovorů). Takže smlouvu zkusí během dneška založit a říkala, že Innogy zdraží elektřinu, až vyprodá tu levnou, kterou nakoupili na trhu s předstihem... a říkala soukromý názor, že to zdražení bude příští týden. Že kontrolují počet zákazníků každý den a až to dosáhne určeného limitu, tak přijde stopka.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 268  Další stránka
Stránka 96 z 268 [ Příspěvků: 4010 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies