FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Aktualne nejvyhodnejsi dodavatel elektriny

- Nadšenec Profil 
11. 10. 2021 13:19 Odeslat příspěvek
bufalobil1: Rozhodně, jestli se někomu povede takhle výhodně fixnout 23 a 24 roky, tak bez přemýšlení do toho. Jen si myslím, že co bylo možné v srpnu, už dávno není možné teď. Proto jsem taky psal, ať napíše, jak do dopadlo. Podle mě to totiž nedopadne...
Poslední příspěvek

- Kolemjdoucí Profil 
11. 10. 2021 14:26 Odeslat příspěvek
Ahoj, rozumím tomu jako koza petrželi. Máme spotřebu max 1800kWh za rok a jsem u Fonergy. Mám něco měnit?

- Diskutér Profil 
11. 10. 2021 14:51 Odeslat příspěvek
To víte, že dám vědět, jak to dopadlo.

V tom srpnu mne do toho paní tlačila fest. A kdybych nebyl debil, tak jsem jí na to kejvnul, protože proč, Kefalín? Protože to je uzavřený na dálku a kdyby se v 01/23 objevilo něco lepšího, tak jsem tohle moh' do 10. 1. 2023 vypovědít... Teď už si myslím, že to neklapne.. Každopádně mi to nabízela jako klientovi e.onu s elektřinou. Takže to asi ani v tom srpnu nebyla nabídka pro všechny.

Jinak mi teď přímo napsala paní Bicenová z MGM:
"Vážíme si dlouhodobé spolupráce s Vámi, ale z důvodu aktuální nepřehledné situace na trhu je akce „Pošlete svou energii dál“ pozastavena a nemůžeme dočasně přijímat Vaše doporučení nových zákazníků.
Děkujeme za Vaše dosavadní doporučení a budeme velmi rádi, pokud nám v příštím roce opět zachováte přízeň. Jako poděkování Vám v následujících dnech pošleme malý dárek."

Tak přemejšlim, co by moh' bejt ten malý dárek. Třeba menší soláry na střechu i s prací.. :lol:

Mějte se zatím a držte se!

- Mírně pokročilý Profil 
11. 10. 2021 15:07 Odeslat příspěvek
sexmaxnamax píše
Ahoj, rozumím tomu jako koza petrželi. Máme spotřebu max 1800kWh za rok a jsem u Fonergy. Mám něco měnit?

Když nic neuděláš, jakože teď už si nemůžeš nijak cenově pomoci, tak ti účty podraží asi 1000 až 1500 kč ročně za současných cen.
Můžeš si pomoci jedině pro případný pokles, který může někdy v budoucnu nastat, teď přechodem k dodavateli z důvodu zdražení, který má jinak kratší výpovědní lhůtu než Fonergy (3 měsíce), třeba ke Gazele (1 měsíc). Ale to je spekulace na pokles.

- Mírně pokročilý Profil 
11. 10. 2021 16:06 Odeslat příspěvek
Každopádně mám poznámku z jiného soudku, pro ty co odcházejí od šmejdů z Bohemky, 3E a dalších dceřinek.
Podle infolinky dodavatele, kam jsem přecházel teď, bude přechod všech klientů hromadný k 1.12.2021. To ale znamená, že cca měsíc ještě pojedou tito klienti za nové ceníky Bohemky, tedy za ty cca 4 kč/kWh.
Jaké je přesné datum přechodu na nový ceník?
Protože k tomu datu bude potřeba udělat aspoň samodečty s fotodokumentací, jinak oni určitě přelejí odhadem spoustu kWh za vyšší cenu z levnější do té dražší části roku.

- Diskutér Profil 
11. 10. 2021 16:13 Odeslat příspěvek
Na nějaké velké poklesy můžete zapomenout. Plyn možná trochu dolů půjde, ale elektřinu plánují vyrábět ve velkém z plynu, takže silová elektřina se bude brzy pohybovat okolo 100 EUR/MWh a níž ani náhodou.
Teď je ještě takové přechodné období, kdy má někdo nakoupeno hodně dopředu, někdo ne, ale od nového roku budou všechny ceníky drahé a dražší, Ti, kdo zafixovali, tak mohou doufat, že to stávající dodavatele nepoloží a dodrží fix.

- VIP uživatel Profil 
11. 10. 2021 16:19 Odeslat příspěvek
sexmaxnamax píše

Taky tam jsem, v té spirále, co teď je, to stále je dobrý dodavatel za dobré ceny. Osobně zůstávám, zdražení je: elektřina 29,25 %, plyn 25,8 %, což se vůbec nedá ani zdaleka srovnat s některými dalšími dodavateli (100 % a více).

- Návštěvník Profil 
11. 10. 2021 18:16 Odeslat příspěvek
Taki píše
bufalobil1 píše
Mě končí fixace u skautů na konci příštího roku. Zkoušel někdo zařídit fixaci takhle dlouho dopředu? Plyn a elektrika.

V srpnu mi nabízela paní od e.on partner plyn s níže uvedeným ceníkem + bonus 500 Kč do faktur s tím, že nabídka platí 18 měsíců (rozuměj až 18 + 24 vlastní dodávky). Dnes jsem jí napsal e-mail, zda je nabídka pořád platná, že bych tedy poprosil připavit smlouvu se začátkem odběru od 1. 1. 2023 (po té, co mi dojede Skaut), ale nevím, nevím, zda to furt půjde.

0,00-1,89 - 692 / 33
1,89-7,56 - 527 / 53
7,56-30,0 - 499 / 142
30,0-63,0 - 499 / 268

U mé spotřeby ta stálá platba znamená navýšení o cca 10%, takže je to pro mne jakoby 550 / 0, což by bylo furt super

Tak já na tom jsem podobně s elektrikou. Paní od Čezu mi nabízela 1475/65 bez DPH ,já souhlasil ,ale nakonec jsem smlouvu jen podepsal a neodesílal s tím ,že budu dál kde jsem (Energie ČS - online) ,ale po tom velkém zdražování začátkem října jsem minulý týden volal do ČEZ a řekli mi ,když je to podepsané od nich s datem 12.9. ,tak to mám poslat i těd a mělo by to být v poho. A dnes to vypadá ,že to vezmou :-) UFF

- Diskutér Profil 
11. 10. 2021 19:03 Odeslat příspěvek
No mně se zatím paní vůbec neozvala. Mohla by mě aspoň poslat někam, pokud už to nejde, ať vím, na čem jsem.. Telefon v mailu na sebe nemá, tak mi nezbývá než počkat, zda odepíše

- Návštěvník Profil 
11. 10. 2021 19:11 Odeslat příspěvek
Taki píše
No mně se zatím paní vůbec neozvala. Mohla by mě aspoň poslat někam, pokud už to nejde, ať vím, na čem jsem.. Telefon v mailu na sebe nemá, tak mi nezbývá než počkat, zda odepíše

No já měl ještě v záloze smlouvu od Innogy, ale taky jsem právě potřeboval vědět na čem jsem. Kdyby to neklaplo, tak jsem mel čas ještě týden podepsat Innogy

- Mírně pokročilý Profil 
11. 10. 2021 19:34 Odeslat příspěvek
A co VT 1292,- bez DPH do konce 2023 ? To by šlo , ne ?
Jo a plus bonus 1500,- za to, že zustanu.

- Diskutér Profil 
11. 10. 2021 20:24 Odeslat příspěvek
xls píše
takže silová elektřina se bude brzy pohybovat okolo 100 EUR/MWh a níž ani náhodou.
Teď je ještě takové přechodné období, kdy má někdo nakoupeno hodně dopředu, někdo ne, ale od nového roku budou všechny ceníky drahé a dražší, Ti, kdo zafixovali, tak mohou doufat, že to stávající dodavatele nepoloží a dodrží fix.

Mam Skauti, takze muze to u nich Kolibrika polozit? A pokud ano, dam to k soudu, jaka je sance ze to vyhraju? :)
Pripadne slo by vic tak lidi do sporu a nebo by smutne jen sli jinam? :hm

- Nadšenec Profil 
11. 10. 2021 20:36 Odeslat příspěvek
Mno kde nic neni tam ani smrt nebere.. Tak když kolibrik nebude mít na dodávky tak proste konec.. Zabavej par pc v kanclu rozprodaj a tim to končí..

- Diskutér Profil 
12. 10. 2021 03:50 Odeslat příspěvek
Kolibřík je Armex a ten není tak malej.. ale stat se může cokoli..

- Mírně pokročilý Profil 
13. 10. 2021 09:05 Odeslat příspěvek
yndezit píše
Mr.Scully píše
Pokud zdraží třeba hned v noci na pondělí, tak to bude v loji...
Tak na infolince Innogy 800113355 jsem si teď v sobotu ráno vystál frontu, ale dali na D57d 1,8 kč VT a 1,5 kč NT přibližně. Akorát přechod od 3E až od 1.12. hromadně pro všechny zákazníky, takže měsíc pojedeme za draho. Fixace 30 měsíců.
Jak jsi přišel na ty ceny? Koukám do ceníku od 1.7.21 a pro tarif D57d vidim silařinu za cca VT 2,40 Kč NT 1,85 Kč bez dph

Mimochodem dnes vydali nový ceník od 13.10.

ten tvůj tarif by byl bez rozlišení VT a NT 2,8 Kč bez DPH

v ceníku od 11.10. to bylo VT a NT 2,244 Kč

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 138  Další stránka
Stránka 98 z 138 [ Příspěvků: 2058 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies