FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Aktualne nejvyhodnejsi dodavatel elektriny

- Nadšenec Profil 
14. 10. 2021 07:46 Odeslat příspěvek
mno rychle přejít k ČEZU vzhledem k jejich aktuálním ceníkům lepší nebude, čim dýl kolibřík přežije tím líp pač za rok už jsou kontrakty na burze lepší cenově než nyní
Poslední příspěvek

- Nadšenec Profil 
14. 10. 2021 08:06 Odeslat příspěvek
vlaky777: Skauti dělali taky aktivní kroky a jako první zastavili nábor nových klientů. Taky věřím, že ty firmy jsou vedené podstatně lépe, než BE, kterou vedl milovník placatých aut a tučných dividend... :-D

Ale stát se to může i tak, každopádně si dost slibuji od jednání v rámci EU příští týden, kde snad chtějí řešit i ty povolenky atp.

Tohle bude zase nejspíš taková ta extrémní špička na grafu elektřiny a plynu, snad se to srovná. Doufám, že kdo přežije do vánoc, měl by to už dát. Pokud tohle Skauti přežijí, čekal bych další růst. Hodně lidí půjde k velkým dodavatelům, šmejdské navolávání snad trochu ustoupí a kdo nebude mít strach z menšího dodavatele, ale ocení slušné chování a ještě lepší ceny, tak kam jinam než ke Skautům. Za mě to byl zatím svatý grál mezi dodavateli, slušné chování, nízké ceny komunikované dlouho dopředu, bez pokut a ojebávek, fixace pro ně opravdu znamená fixace atp. To jsem si vždycky přál, abych to nemusel co dva roky řešit a šlapalo to samo.

- Diskutér Profil 
14. 10. 2021 08:23 Odeslat příspěvek
Já měl tedy se skauty celkem špatné zkušenosti, moc nekomunikovali, odejít bylo složité...tak třeba jen má špatná zkušenost

- Nadšenec Profil 
14. 10. 2021 08:39 Odeslat příspěvek
PulpanM: Může být, já ještě neodcházel, nebyl důvod. Celkem jistě tu správu dělá podstatně méně lidí u nich. A celkem jistě call centrum nebude u Skautů největší oddělení ve firmě, jako tomu bylo u BE....

- Mírně pokročilý Profil 
14. 10. 2021 09:20 Odeslat příspěvek
Innogy má taky fůru špatných recenzí, ale víceméně jsem koukal, že se to týká hlavně smluvních pokut, tedy lidi třeba nezaplatí a pak se hrozně diví, že je po nich něco vymáháno...

BE mělo každopádně recenze vždycky nejhorší a byl to jeden z důvodů, proč jsem k nim třeba před rokem nešel, ač ceny měli příznivé.

- Návštěvník Profil 
14. 10. 2021 09:47 Odeslat příspěvek
PRE ma stop stav.

- Návštěvník Profil 
14. 10. 2021 12:30 Odeslat příspěvek
ARMEX dle burzy a do konce ledna k tomu odpouští ty své poplatky

Cena za 1 MWh Komodity v daném období se stanovuje jako součet součinů denních spotřeb a jednotkových cen
zobchodovaných na krátkodobém vnitrodenním trhu organizovaném společností OTE, a.s., vydělených naměřenou
spotřebou za shodné období (dle dat z www.ote-cr.cz, přepočítané na Kč (dle platného kurzu www.cnb.cz k danému dni),
a poplatku za zajištění nákupu a dodávek pro Vaše odběrné místo za 1 MWh ve výši 250 Kč bez DPH (302,5 Kč s DPH).

- Diskutér Profil 
14. 10. 2021 17:51 Odeslat příspěvek
uphoun píše
PRE ma stop stav.

P-r-d-e-l by byla, kdyby teď přestali přijímat všichni na dýl jak půl roku. To by museli měnit zákon..

- Mírně pokročilý Profil 
14. 10. 2021 17:56 Odeslat příspěvek
Ještě vím o jednej malej firmě, která přibírá, od ledna až ale. Otázka je, zda je to výhra, ceníky na 2022 nikdo nemá.

- Kolemjdoucí Profil 
14. 10. 2021 19:57 Odeslat příspěvek
Umíte mi někdo vysvětlit, jak je možné, že se u ČEZ stále nezměnily ceny pro smlouvy na dobu neurčitou?
Stále tam je ceník z ledna.

- Návštěvník Profil 
14. 10. 2021 20:01 Odeslat příspěvek
Teď nabírají klienty. Pak udělají analýzu kolik lidí mají za levno/ za draho a podle toho napálí cenu na další rok :D

- Nadšenec Profil 
14. 10. 2021 20:52 Odeslat příspěvek
ja musim te starsi generaci neco zavidet, neboji se jit do ulic pred pobocky a cekat. obe dve veci jsem mel u energie cs a vubec by me nanapadlo (nikdo to ani nechce) nekam chodit, ale je krasny jak ty starsi jsou vycepovany a proste jdou do ulic, libi se mi to.

- Diskutér Profil 
14. 10. 2021 22:12 Odeslat příspěvek
yowie píše
tak kam jinam než ke Skautům. Za mě to byl zatím svatý grál mezi dodavateli, slušné chování, nízké ceny komunikované dlouho dopředu, bez pokut a ojebávek, fixace pro ně opravdu znamená fixace atp. To jsem si vždycky přál, abych to nemusel co dva roky řešit a šlapalo to samo.

Ja to prave neresil, jelikoz me neslo o kazdou korunu abych to menil k Bohemia a navic jsem cetl ty problemy jen kdyz se neco potom resi :-l Mel jsem vzdy PRE ale na test jsem teda nechal ty Skauti a neresil, co me dali to bylo, co poslali to jsem podepsal a rekl nooo tak 2 roky preziju snad to bude ok :)

-- 14. 10. 2021 23:17 --

yndezit píše
Ještě vím o jednej malej firmě, která přibírá, od ledna až ale. Otázka je, zda je to výhra, ceníky na 2022 nikdo nemá.

To je krasa, ale zase potom za par mesicu stuj nekde pred PRE (nebo odkud jsi) ve fronte jak somrak ze ti to krachlo :D
Proste to fakt chces, vecne to resit, litat, nekde stat ve frontach :)

-- 14. 10. 2021 23:23 --

moravian_cz píše
Musíme si připustit, že lepší už to jen tak nebudeme pokud vůbec. Pohonné hmoty, energie, jídlo, znehodnocení peněz inflací, zastavení automotive, desítky tisíc lidí bez práce a do toho tlak na emise a elektro auta, na který většina nemá.

Co pripustit? Jaky lidi bez prace? Vzdyt vecne ted je info, ze firmy nemaj lidi, nabiraj, mirni podminky, pridavaj nebo resi dalsi benefity :) Nemam teda ted zkusenost s hledanim prace, ale cekam na refence od kamarada jelikoz ten ted bude neco hledat :)
Lidi nemaj penize asi takto...
Levné iPhony 13 zmizely z obchodů
https://www.novinky.cz/internet-a-pc/mo ... u-40374921

- Diskutér Profil 
15. 10. 2021 04:35 Odeslat příspěvek
moravian_cz píše
Umíte mi někdo vysvětlit, jak je možné, že se u ČEZ stále nezměnily ceny pro smlouvy na dobu neurčitou?
Stále tam je ceník z ledna.

Předpokladam, že novému klientovi ceník na dobu neurčitou teď vůbec nenabidnou..

Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 138  Další stránka
Stránka 101 z 138 [ Příspěvků: 2058 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies