FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Aktualne nejvyhodnejsi dodavatel elektriny

Offline - Nadšenec Profil 
15. 10. 2021 20:38 Odeslat příspěvek
U me taky inkaso nestrhli a uz nestrhnou, zaplatim jim az finalni nedoplatek.
Poslední příspěvek


Offline - Poslední varování Profil 
15. 10. 2021 23:37 Odeslat příspěvek
S474N píše
Zatim clovek stejne nic nevymysli a meli bychom si pockat, s cim prijdou Skauti jako takovi. Jen teda nechapu, proc to museli udelat v patek a jeste takhle navecer.

Tak zatim to nicemu nevadi ne? Pokud jses v Praze, tak vlastne zustava smlouva u Skautu ale docasne pobezi od PRE ten dodavatel posledni instance? :)
Potom se musim dle toho rozhodnout, zda pockam a vezmu za 6 mesicu cokoliv co predlozi Skauti a nebo prejdu jinam a nebo sepisu smlouvu s PRE?

Skauti ale mozna i krachnou, je otazkou jestli jim vubec nekdo bude chtit delat super cenu, super smlouvu pokud budou energie tubrulentni, tak nebude jim nikdo neco slibovat na dalsi 2 roky :D

Sumasumarum... usetril jsem na plynu a neco na elektrice od roku 2018 rijen....ted to poradne zaplatim zpetne :lol: Kolibrik nemel nakoupeno vice, takze klasika :(

Elektrika
v období od 13.02.2020 do 31.12.2020
VT: 2858 kWh, sazba: D02d, jistic do 3x10 A a do 1x25 A vcetne (25 A, 3faze), zuctovaci obdobi
cena 12 561czk s dph

Celkové množství odebraného plynu: 0,8481 MWh / Dodané množství plynu 848,05 kWh
Dodávka zboží a služeb 1 918,98
Uhrazené zálohy - 7 000,00
Rozdíl - 5 081,02
Preplatek: 5 081,00

hmm to jsem zvedavej kolik bude ted zhruba celkova cena dle trhu s moji spotrebou a nasledne mesicni zaloha na elektriku :hm :-l 3000czk mesicne nebo 5000czk za tu elektriku? :(

Jiri Malik
Před 44 minutami
Tak i skauti? Podvod na podvod. Proč nekoupili ti skauti více? Zase spekulativní obchody. Naštěstí jsem tomuto neuvěřil. ..


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 10. 2021 05:47 Odeslat příspěvek
https://www.skautskaenergie.cz/

Aktuální situace v kostce
Dočasně nepřijímáme nová odběrná místa
Stávající zákazníci přechází počínaje 19. říjnem na tzv. dodavatele poslední instance.
Zájemci, kteří dosud nemají podepsanou smlouvu s Kolibřík energie zůstávají u svých dodavatelů


Offline - Nadšenec Profil 
16. 10. 2021 05:54 Odeslat příspěvek
+jednají o nové nabídce místo Kolibříka

Je otazkou jesli to bude alespoň do měsíce vyjednano..


Offline - Poslední varování Profil 
16. 10. 2021 06:52 Odeslat příspěvek
vlaky777 píše
2) Je hodně pravděpodobné, že podobně jako Kolibřík, dopadně i dodavatel Fonergy a.s. a nebude lepší přejít rovnou třeba k ČEZU? ( než být u Fonergy a třeba za měsíc přejít k ČEZ, když to Fonergy ukončí)


Co prosím? Fonergy neposkytoval zadne fixace a muze kdykoliv upravit cenik, ten koncit nepotrebuje :-)


Offline - Inventář Profil 
16. 10. 2021 07:47 Odeslat příspěvek
Da se nekde ziskat cenik ED.G jakozto DPI? CEZ to ma, ale u nich to nemuzu najit.


Offline - Diskutér Profil 
16. 10. 2021 07:57 Odeslat příspěvek
ronim píše
Ještě bere Obecní plynárna ;-) , ale na příští rok jdou ceny také nahoru (ovšem oficiální ceník 2022 ještě nemají). Kdysi jsem u nich byl a teď přecházím od Energie ČS zpět k nim.


Na webu mají

Kód
Pozastavení přijímání nových smluv.
Vážení zákazníci, v tuto chvíli již nemáme kapacity pro uzavírání nových smluv na dodávku elektřiny či zemního plynu. Jakmile budeme moci nové zákazníky opětovně přijímat, informaci zveřejníme na našich stránkách. Děkujeme.


Offline - Trvalý BAN Profil 
16. 10. 2021 07:59 Odeslat příspěvek
Situace se zhoršuje každým okamžikem, vybíral bych už jen mezi ČEZem a E.ONem. PRE bych vynechal, bývá nejdražší.


Naposledy upravil qxdxqxdx dne 16. 10. 2021 08:01, celkově upraveno 1


Offline - Inventář Profil 
16. 10. 2021 08:01 Odeslat příspěvek
qxdxqxdx: ma opravdu smysl vybirat ted, kdyz ani nenabizi smlouvy na dobu neurcitou a ceny s triletou fixaci jsou likvidacni?


Offline - Nadšenec Profil 
16. 10. 2021 08:03 Odeslat příspěvek
Skauti něco vyjednají ne? Nebude to hitparáda ale o kus lepší jak aktuální 3 lety nebo 2 lety fix cezu by mohlo...


Offline - Trvalý BAN Profil 
16. 10. 2021 08:04 Odeslat příspěvek
Existují způsoby, jak pak ukončit i takové smlouvy, např. změna odběratele na odběrném místě. Když se šmejdsky chovají oni k vám, musíte být připraveni se zachovat šmejdsky k nim.


Offline - Inventář Profil 
16. 10. 2021 08:17 Odeslat příspěvek
vpe: ale ja psal ED.G jakozto elektrina, nikoliv plyn :wink:

EDIT: aha, uz si to sam zjistil a smazal :mrgreen:


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 10. 2021 09:57 Odeslat příspěvek
aaischa píše
Skauti něco vyjednají ne? Nebude to hitparáda ale o kus lepší jak aktuální 3 lety nebo 2 lety fix cezu by mohlo...


Skauti něco vyjednají, ale bude to na základě dnešních cen. Z mého laického pohledu je aktuálně (tenhle týden) nejmenším zlem smlouva na dobu neurčitou a vyčkat, co se stane.

Já jsem stihnul přejít s barákem k Innogy na 2.5letý fix den před zdražením, to bylo klíčové a šlo o desetitisíce ročně. U dvou investičních bytů jsem byl u Skautů, takže tam to teď bude špatný, na druhou stranu tam si to holt budou muset pokrýt nájemníci. Rozhodli jsme se kolektivně vyčkat pár týdnů u DPI a pokud Skauti nic nevymyslí, tak za měsíc holt ČEZ a smlouva na dobu neurčitou.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 10. 2021 10:37 Odeslat příspěvek
Je vůbec možnost u ČEZu smlouva na dobu neurčitou?


Offline - Nadšenec Profil 
16. 10. 2021 10:42 Odeslat příspěvek
Teď jsem mluvil s infolinkou a a řekli že ano vnucovali ale fixaci na 3 roky
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 268  Další stránka
Stránka 103 z 268 [ Příspěvků: 4010 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies