FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Aktualne nejvyhodnejsi dodavatel elektriny

Offline - Nadšenec Profil 
27. 10. 2021 12:42 Odeslat příspěvek
Nojo, to je ale do konce října, listopad je jak odkaz výše ... prosinec kdovíjak ... na každý měsíc samostatný ceník ...
Poslední příspěvek


Offline - Poslední varování Profil 
27. 10. 2021 13:43 Odeslat příspěvek
To jsou v podstate spotove ceny plus tucna marze, ne? :-))

Ale chapej e to, budou mit hodne prace s vymahanim, to tu jeste za 30 let nebylo, takto masivni prepisy a zmeny dodavatele.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
27. 10. 2021 13:53 Odeslat příspěvek
Alfréd z hor píše
Nojo, to je ale do konce října, listopad je jak odkaz výše ... prosinec kdovíjak ... na každý měsíc samostatný ceník ...


Jo, mně to pak taky došlo, že ČEZ slavně posílá přijatelný DPI ceník na říjen čtyři dny před koncem října :-D Listopadový je o solidní litr výš :-D


Offline - Diskutér Profil 
27. 10. 2021 15:23 Odeslat příspěvek
Produkt Čez Elektřina pro ZTP sjednána, po 45 minutách čekání na lince. Takže jde to, byť ceník bude od ledna samozřejmě nový.


Offline - Poslední varování Profil 
27. 10. 2021 17:14 Odeslat příspěvek
wit.cz: az ted? Neni to dlouho? Navic to mas jen objednano, takze podpis, zpet ale pak cekas xy dnu na pripojeni :(


Offline - Diskutér Profil 
27. 10. 2021 17:44 Odeslat příspěvek
Jo, tak ono než z dědy vypadlo, že má elektřinu u xEnergie nebo kde, tak už pomalu byl na cestě dopis z eonu jako DPI :-D fakt to těm starým lidem nezávidím, když je vidím stát ve frontě na násobně dražší energie :-(


Offline - Poslední varování Profil 
27. 10. 2021 17:56 Odeslat příspěvek
Krasa, dnes prisel dopis od PRE, 2 papiry, zbytecne blbosti a zaloha zadna :D

pouze jsem se dozvedel ty tajne informace:

PRE – zpusob stanoveni vyse zalohy: dle predpokladane spotreby, predpis zaloh vam zasleme nasledne

nabidka PRE Proud Start - navrh smlouvy a moznost zaslat papir na email s podpisem :D
Samozrejme ze tam nezapomeli mit ze smlouva je na 24 mesicu ale uz tam neni u toho cena a zase jen odkaz ze je to na webu kdy zrejme cena fixovana u tohodle tarifu neni.
Super do konce rijna platit nemusim a muzu na vylet ;)


Offline - Diskutér Profil 
27. 10. 2021 18:03 Odeslat příspěvek
4. 10. jsem přes webový formulář projevil zájem o přechod k EON, druhý den přišla SMS: Dobry den, dekujeme za zajem o nase sluzby.Vzhledem k zvysenemu poctu pozadavku Vas budeme kontaktovat hned jak to bude mozne.Dekujeme za pochopeni E.ON

No a dnes se opravdu ozvali. :D


Offline - Poslední varování Profil 
27. 10. 2021 18:10 Odeslat příspěvek
E.ON uz dlouhodobe ma skluz cca 7-14 dnu v reakcich. CEZ naplanovany hovor cca tyden a Centropol asi 4 dny.


Offline - Návštěvník Profil 
27. 10. 2021 18:11 Odeslat příspěvek
:-) Já je kontaktoval 2.10. a dodnes nic.


Offline - Poslední varování Profil 
27. 10. 2021 18:11 Odeslat příspěvek
wit.cz píše
Produkt Čez Elektřina pro ZTP sjednána, po 45 minutách čekání na lince. Takže jde to, byť ceník bude od ledna samozřejmě nový.


No “sjednana”, a jaka je skutecna lhuta od sjednani do data zahajeni dodavky?


Offline - Poslední varování Profil 
27. 10. 2021 18:49 Odeslat příspěvek
vpe: me v systemu online u CEZ svitilo pri naklikani testu objednani elektriky, napsano se zahajenim az od 26.11. a to jsem to testoval 25tyho :)
Takze sance je ze do 30.11. pokud radsi pridam bude dotycny clovek pripojen, ten kdo sjednal v 25.10. :)


Offline - Poslední varování Profil 
27. 10. 2021 19:28 Odeslat příspěvek
Tak to jsi v tom “testu” zjistil, ze si tam nastavili lhutu 30 dnu :-)) Bravooo. Hele az budes mit od obchodnika potvrzeno, ze prodelil datum zahajeni dodavky, AZ teprve v tu chvili ma smysl si u DISTRIBUTORA to datum overovat.

Uz se ti ozvali z NANO GREEN s nabidkou? :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani


Offline - Poslední varování Profil 
27. 10. 2021 21:01 Odeslat příspěvek
vpe: to odpovida, statni podnik, urednik ma na vyrizeni zadosti cca 30 dnu :)
Jasne klidne pak jsem napisu aby mohli jiny sledovat u sebe kdy asi maj sanci prijit na radu ;)

Nano Green respektive elektrinanazeleno.cz, jsem necekal, me to nebavi jen cekat, takze kdyz mam cas pres den a sedim u PC v praci, pustim telefon a necham ho zvonit dokud tam nekdo nevola "halooo, halooo, slysime se?" :) Jsem jim zavolal, prijemnej pan tam byl.
Proste ceny jsou platne tj i kdyz vidis nizkou cenu, dostanes ji, muzes ted sjednat.
Jen teda od listopadu rozhodne zdrazi to me rikal min o 60% ale ze to nevi z hlavy presne.
Je to bez fixu, nedavaj fix.
Pripojeni by ale bylo na dlouho, rikal ze realne tak v pulce listopadu kdo chce :)
Jsou teprve cca u 14.10. s vyrizovanim zadosti :)
Mluvil da se rict celkem seriozne, takze jsem odmitl a slo to na storno.


Offline - Poslední varování Profil 
28. 10. 2021 19:39 Odeslat příspěvek
14.10. je teprve den po konci BEE, to toho mnoho nevyridili…
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123 ... 268  Další stránka
Stránka 120 z 268 [ Příspěvků: 4010 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies