FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Aktualne nejvyhodnejsi dodavatel elektriny

Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 6. 2021 16:35 Odeslat příspěvek
Mě smlouva skončila 31.12.2020 a vyúčtování nikde - ani za 2019, ani 2020. Navíc Energie na druhou vůbec nekomunikuje.
Poslední příspěvek


Offline - Poslední varování Profil 
9. 6. 2021 16:50 Odeslat příspěvek
Tak nemas mit preplatky a mas si snizit vcas zalohy.

Kdyz ani to nestihnes, tak do 5 pracovnich dnu po skonceni smlouvy to jeste muzes zachranit nahlasenim (vyssi) spotreby na distribuci a oni by se asi hned ozvali s fakturou s doplatkem :-))

Ono totiz obecne ani neplati povinnost vystavovat danove doklady, pokud odberatel neni platce DPH, kdysi jsem tak mamil fakturu z CEZu a nechteli dodat ;-))

A kdyz prifik vi co nemusi, tak s tim nehneš


Offline - Diskutér Profil 
25. 6. 2021 11:58 Odeslat příspěvek
elinor píše
Mě smlouva skončila 31.12.2020 a vyúčtování nikde - ani za 2019, ani 2020. Navíc Energie na druhou vůbec nekomunikuje.


Naštěstí jsem měl nízké zálohy, takže jsem na té "lepší" straně...ale vyúčtování (loni jsem odcházel jinam), také stále nemám :)


Offline - Diskutér Profil 
8. 8. 2021 22:04 Odeslat příspěvek
Vyplatí se teď fixovat u nějakého dodavatele smlouvou na elektřinu na více roků?
https://zpravy.aktualne.cz/finance/firm ... f6b220ee8/


Offline - Poslední varování Profil 
9. 8. 2021 08:35 Odeslat příspěvek
Zalezi za kolik :-) Fixace se vzdy vyplati pri ocekavanem narustu…

Momentálně burzovní cena (černé tečky) vysoko nad cenikovou cenou dodavatelů (vodorovné čáry)

A pokud nebude krize, tak to poroste dál anebo se udrží…

Přílohy

9276037A-5CFD-48B1-BB3E-3AC1808B3E88.jpeg
9276037A-5CFD-48B1-BB3E-3AC1808B3E88.jpeg
[ 273.33 | Zobrazeno 68 krát ]




Offline - Poslední varování Profil 
11. 8. 2021 08:59 Odeslat příspěvek
yowie píše
Nedávno jsem si pokecal se slečnou z Centropolu, a prý ceny co mám, tak i když mi dá všechny slevy dohromady, tak se na to nechytá ani z dálky. A prý ať si nechám číslo, protože dodavatel s takovými cenami musí zkrachovat... :-D :-D :-D

Dik za info, tak to me potesilo nebot na to moc nejsem to menit kazdej patek ;-)
a hlavne ta elektrika, ta je u me nejhorsi strasak :-l


Offline - Poslední varování Profil 
28. 8. 2021 01:08 Odeslat příspěvek
Jak se zajistit proti růstu cen elektřiny. https://youtu.be/8p5TFiiTRnA


Offline - Diskutér Profil 
7. 9. 2021 10:59 Odeslat příspěvek
Ceny elektřiny překonaly rekord z roku 2008, megawatthodina je za 2400 korun
Zdroj: https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/e ... omika_ihal


Offline - Nadšenec Profil 
7. 9. 2021 11:52 Odeslat příspěvek
retron: Slušnej nářez... Díky bohu za Skauty, kde aktuálně platíme zhruba polovinu...

Taky si říkám, jestli to, že poslední rekord byl v roce 2008, není nějaká skrytá symbolika, vztaženo k akciovému a realitnímu trhu...


Offline - Nadšenec Profil 
7. 9. 2021 11:58 Odeslat příspěvek
Mno jako skauti se smějeme teď ale co přijde na další období bude stejně drazsi ač pravděpodobně v rámci možností jedna z lepších nabídek v tý době


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 9. 2021 11:59 Odeslat příspěvek
Díky bohu za ně, ale snad to přežijou... resp. Kolibřík.


Offline - Nadšenec Profil 
7. 9. 2021 12:30 Odeslat příspěvek
jj, tak věřím, že zakročili včas, a že to mají spočítané. A pokud ne, tak se nic dramatického neděje: https://www.novinky.cz/finance/clanek/c ... ergii-7877

I když tím podomní šmejdi straší babičky, tak i při krachu dodavatele o nic vážného nejde, elektřina a plyn půjde dál a je tam pak dost času přejít jinam, k tomu, kdo bude nejlevnější po Skautech případně.

Taky by možná s nějakým návrhem přispěchali i ti Skauti, protože kdyby Kolibřík šel do kytek, pořád mají balík 35k odběrných míst a v těch aukcích z minula se často soutěžilo jen o stovky, max. nižší tisíce odběrných míst, pořád je to balík, o který stojí za to se poprat.


Offline - Trvalý BAN Profil 
27. 9. 2021 14:21 Odeslat příspěvek
A začínáme pěkně,BE optimalizuje cenu elektřiny o 200% :D :D :D

https://ekonomickydenik.cz/rekordni-zdr ... ojnasobek/


Offline - Nadšenec Profil 
27. 9. 2021 14:25 Odeslat příspěvek
BE ukáže všem co si řikali, že to za ty starosti stojí :D že to možná ani uplně nestálo :D


Offline - Nadšenec Profil 
27. 9. 2021 15:44 Odeslat příspěvek
jj, taky jsem si vzpomněl na ty, kteří kvůli pár korunám zanevřeli na Skauty a šli do BE. Teď když z BE a jiných firem navolávají klienty a chtějí jim zrušit zafixované ceny dokonce na float podle burzy, to je pěkná prasárna...

Vzpomněl jsem si, že po vstupu do EU tohle dělali v pojišťovnách, volali a prý nové podmínky, jsme v EU, tak je třeba podepsat nové "lepší" smlouvy.....

No, teď nezbývá, než doufat, že je to výkyv, který Kolibřík přežije, a až budou za rok Skauti hledat nového dodavatele, že už se ceny trochu vzpamatují...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 268  Další stránka
Stránka 92 z 268 [ Příspěvků: 4010 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies