FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Aktualne nejvyhodnejsi dodavatel elektriny

Offline - Diskutér Profil 
20. 5. 2021 21:07 Odeslat příspěvek
K tomu e.onu:
Pokud ted do smluv vylozene pisou sleva 1.500 vc. DPH, tak je bud nejaka zmena o ktere nevim, nebo to v te fakture stejne nakonec bude bez DPH, tedy 1.815. Vsadil bych se, ze v tom akorat maji nekteri obchodnici zmatek a mysli si, ze tim, ze na ucet posilaji jen 1.500 (vc. DPH), ze to je tak i do faktury. A nebo to opravdu sjednotili. Jeden obchodnik me vylozene upozornoval, ze kdyz si to necham poslat na ucet, prijdu o 315 kc. Druhy obchodnik (pri sjednavani dalsi smlouvy) zase vubec netusil - ptal se mne, jestli to chci na ucet nebo do faktur a kdyz jsem mu rekl, ze do faktur, protoze bych prisel o 315 kc tak mi rikal "vidite, to ani nevim"..

Kazdopadne, kdyby Vam nekomu, koho jsem doporucoval, ponizili fakturu(y) skutecne jen o 1.500 vc. DPH, urcite se mi ozvete. Doposlu Vam 315 Kc na ucet..
Poslední příspěvek


Offline - Poslední varování Profil 
24. 5. 2021 10:06 Odeslat příspěvek
to neni obchodnik, ale zamestnanec home office callcentra

obchodnik obchoduje a callcentrum vyplnuje formulare a zadne obchody aktivne nesjednava, proto mas za to provizi ty

hlavne nezapomen na jeji zdaneni

Přílohy

doporucitel eon.png
doporucitel eon.png
[ 9.72 | Zobrazeno 5038 krát ]




Offline - Návštěvník Profil 
25. 5. 2021 12:11 Odeslat příspěvek
Fosfa:

Vážený zákazníku,
dovolujeme si Vás informovat, že na základě prodeje části závodu pod značkou Feel Ecoenergy společnosti Gas International s.r.o. se společnost Gas International s.r.o. (IČO 29028299) stává od 1.6.2021 Vaším novým dodavatelem energií.

Společnost Fosfa a.s. (IČO 00152901), Váš původní dodavatel energií si dovoluje poděkovat za Vaši přízeň a spolupráci a přeje Vám hodně zdraví a spokojenosti. Obchodní společnost Gas International s.r.o. patří do obchodní skupiny LAMA ENERGY GROUP (http://www.lamagroup.cz)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 5. 2021 18:36 Odeslat příspěvek
Nemáte někdo přehled jestli některý dodavatel nabízí produkt s dlouhodobější fixaci a se standartní současnou cenou?


Offline - Administrátor Profil 
25. 5. 2021 19:24 Odeslat příspěvek
Skauti do konce roku 2022


Offline - Nadšenec Profil 
25. 5. 2021 21:51 Odeslat příspěvek
jj, už jsme u Skautů dlouho s elektřinou i plynem, dlouhodobě v podstatě stabilně nejvýhodnější podmínky na trhu za mě. Tak se mi to líbí, když to člověk nemusí řešit. Jak to mají na dva roky, tak když ty ceny na nové období vyhlásí, někdy v září na nové dvouleté období od ledna, tak někteří dodavatelé jsou ještě o chloupek levnější, ale to se většinou do roka obrátí a Skauti jsou zase to nejlepší, krom nějakých podpultovek, nebo časově omezených slev apod.

Já jen doufám, že si to udrží i do dalších let.

Nedávno jsem si pokecal se slečnou z Centropolu, a prý ceny co mám, tak i když mi dá všechny slevy dohromady, tak se na to nechytá ani z dálky. A prý ať si nechám číslo, protože dodavatel s takovými cenami musí zkrachovat... :-D :-D :-D


Offline - Poslední varování Profil 
26. 5. 2021 07:02 Odeslat příspěvek
Nemusí, může. A taky může smlouvy vypovědět, stopnout registraci nových OM apod. Už jsme si tu vysvětlovali, že to nejsou nezrušitelné smlouvy :idea:

Btw. víte o někom, mimo skupiny BEE, kdo umí udělat mimořádné vyúčtování? Skaut-kolibřík teda rozhodně NEUMÍ.


Offline - Diskutér Profil 
4. 6. 2021 21:26 Odeslat příspěvek
z dominantnich dodavatelu vsichni, nekteri i vickrat nez jen ke konci roku..a zdarma


Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 6. 2021 11:13 Odeslat příspěvek
Na společnost Energie na druhou jsem podala stížnost na ERÚ za nevystavení faktur a nevrácení přeplatku za roky 2019 a 2020. Rozhodně tuto společnost nedoporučuji.


Offline - Trvalý BAN Profil 
9. 6. 2021 11:15 Odeslat příspěvek
A stížnost dopadla jak?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 6. 2021 11:18 Odeslat příspěvek
Stížnost jsem podala 20.5.2021. Je v řešení, dnes mi z ERÚ volali, že na výzvu Energie na druhou zatím nereagovala. ERÚ bude urgovat.


Offline - Poslední varování Profil 
9. 6. 2021 13:33 Odeslat příspěvek
Na to nemusi dodavatel vubec reagovat, na “stížnosti”…


Offline - Trvalý BAN Profil 
9. 6. 2021 13:58 Odeslat příspěvek
Podle tohoto článku to vypadá, že dodavatel nemá povinnost vyúčtování hned zaslat a musejí to upřesnit novelizací vyhlášky.
https://www.penize.cz/bydleni/426997-konec-pokut-pri-zmene-dodavatele-termin-bude-na-vyuctovani


Offline - Poslední varování Profil 
9. 6. 2021 14:13 Odeslat příspěvek
„Řešíme například potíže spotřebitelů, kterým vyúčtování dodavatel nezaslal ani jednou za čtyři roky. Abychom zamezili tomuto nežádoucímu přístupu, nyní je jasně řečeno, že spotřebitel musí dostat vyúčtování každý rok," vysvětluje Trávníček. Tak uz snad staci pockat do 31.12.2022 na vyuctovani :-))

Ale pokud je mi znamo, stacilo si pisemne vyzadat mimoradne vyuctovani k 31.12. (tam byla lhuta tusim do 15.1.) a to vam musel dodavatel vystavit, ne?

Btw na tom delali 10 let :-) ale dalsich asi 134 problemu energetickeho zakona zatim nic? Nechapu to stale se na eru vymlouvaji ze nic moc delat nemohou ze je to na poslancich, evidentne mohou vydavat vyhlasky sami, otazka je, zda tohle ma vymahatelnost zakona?

Ps: Podle zakona https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2013-67 je sankce 50 Kc denne za zpozdeni vyuctovani s poskytováním plnění spojených s užíváním bytů a nebytových prostorů v domě s byty, ten zakon plati 9 let a dodnes soudy neumeji s tou sankci pracovat, kdy nektere esvejecka se chovaji jak nekteri dodavatele energii (davaji vadna nebo zadna vyuctovani) a soudy se tahnou od 2015 pres nejvyssi soud a dosud neni rozhodnuto.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 6. 2021 14:52 Odeslat příspěvek
Taky jsem netušila, že dodavatel energií nemá povinnost zasílat vyúčtování každý rok.
Jediná pojistka je zadat si snížené zálohy při začátku odběru u nového dodavatele tak, aby zákazník platil alespoň o 10-20% nižší zálohy, čili počítat s vyšším doplatkem na vyúčtování. To je potřeba si dopředu propočítat, málokdo to dělá a většinou odkýve, co stanoví dodavatel.
Tak snad ta Energie na druhou neodkráčí do konkurzu jako naposled One Energy & One Mobile, to se pak vyberou nedoplatky, ale přeplatky se nevrátí.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 268  Další stránka
Stránka 91 z 268 [ Příspěvků: 4010 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies