FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Europe Easy Energy a.s

Offline - Inventář Profil 
26. 8. 2017 10:47 Odeslat příspěvek
No to jo, ale to je standardni, me jde o ten VIP tarif pro EP klienty :wink:
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
26. 8. 2017 14:05 Odeslat příspěvek
V google za 5 vteřin... Rychlejší, než sem psát a dotazovat se...
https://www.energie-cs.cz/domacnosti/informace/produkty

a nevypadá to, že by EP měli něco extra, píší tam, že je to i pro ně ;-)


Offline - Inventář Profil 
26. 8. 2017 19:02 Odeslat příspěvek
Jenze ja se bavim o tarifu VIP :wink:


Offline - Diskutér Profil 
27. 8. 2017 08:39 Odeslat příspěvek
Vpe: proste to nekdo vyuzije nekdo ne...je to jen o tom posoudit vsechny moznosti...

Satan: erste byli vzdycky drazi...pochybuji ze ve VIP ceniku konkuruji cenou...


Offline - Inventář Profil 
28. 8. 2017 18:37 Odeslat příspěvek
A myslíš si, ze cilovka je schopna posoudit výhodnost? Vážně? :) kdybys udělal anketu na ulici, kolik lidí ti správně odpoví na otázku, kolik platí za MWh silové elektřiny? 99% bude vědět leda to, kolik má nedoplatek nebo přeplatek (ročního zúčtování) a kolik platí za MWh (tedy to, co může ovlivnit by nedohledala většina ani s použitím internetu.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
13. 9. 2017 09:07 Odeslat příspěvek
Měl jsem VIP ceník, ten mi skončil a už běží klasický. Má cenu žádat o prodloužení? Četl jsem, že nová nabídka je nic moc... Je možné po tom ročním úvazku ukončit smlouvu hned na základě změny ceny nebo 3 měsíce?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
13. 9. 2017 16:24 Odeslat příspěvek
dave_no píše
Měl jsem VIP ceník, ten mi skončil a už běží klasický. Má cenu žádat o prodloužení? Četl jsem, že nová nabídka je nic moc... Je možné po tom ročním úvazku ukončit smlouvu hned na základě změny ceny nebo 3 měsíce?

VIP ceník nyní nejde prodloužit, ale když dáš výpověď, ozvou se ti z retenčního oddělení s nabídkou lepšího ceníku než je klasický. (Mám zkušenost, že pokud by jsi o "prodloužení VIP ceníku" požádal už v lednu 2017, dostal by jsi nabídku s cenami původního VIP ceníku na další rok. Ten kdo požádal později, už byl bohužel odmítnut.)
Myslím, že už je pozdě na možnost svou výpověď odůvodnit změnou ceny, protože energie s novou cenou jsi už začal odebírat. Výpověď tak bude s obvyklou 3 měsíční výpovědní dobou.


Offline - Inventář Profil 
15. 9. 2017 00:19 Odeslat příspěvek
Pokud je ta zmena ceny deklarovana jako docasne zvyhodneni vip cenikem tak to ani nejde brat jako zvyseni ceny ne? :-)

(5) Zvýší-li držitel licence na obchod s elektřinou, obchod s plynem, výrobu elektřiny nebo výrobu plynu cenu za dodávku elektřiny nebo plynu nebo změní-li jiné smluvní podmínky, je zákazník oprávněn bez uvedení důvodu odstoupit od smlouvy do 3 měsíců od data zvýšení ceny nebo změny jiných smluvních podmínek. To neplatí, pokud držitel licence oznámí zákazníkovi zvýšení ceny nebo změnu jiných smluvních podmínek nejpozději třicátý den přede dnem jejich účinnosti a současně zákazníka poučí o jeho právu na odstoupení od smlouvy. V takovém případě je zákazník oprávněn bez uvedení důvodu odstoupit od smlouvy nejpozději desátý den přede dnem zvýšení ceny nebo změny jiných smluvních podmínek. Právo na odstoupení od smlouvy podle tohoto odstavce zákazníkovi nevzniká v případě zvýšení regulované složky ceny, daní a poplatků, a dále v případě změny jiných smluvních podmínek v nezbytném rozsahu z důvodu zajištění souladu s obecně závazným právním předpisem.

(6) Odstoupení podle odstavce 3 je účinné k poslednímu dni kalendářního měsíce, ve kterém bylo doručeno příslušnému držiteli licence, neurčí-li zákazník pozdější den účinnosti odstoupení. Uplatnění práva na odstoupení nesmí být spojeno s žádnými finančními nároky vůči zákazníkovi. Odstoupení, které bylo uskutečněno do 3 měsíců od účinnosti zvýšení ceny nebo změny jiných smluvních podmínek a méně než 10 dnů před koncem daného měsíce, je účinné k poslednímu dni kalendářního měsíce, který následuje po měsíci, ve kterém bylo odstoupení doručeno příslušnému držiteli licence.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 12. 2018 22:18 Odeslat příspěvek
Cena elektřiny od 1.1.2019 pro sazbu D25d 1670,- VT a 998,- NT a 49,- měsíční paušál teda nic moc.


Offline - Poslední varování Profil 
28. 4. 2019 19:38 Odeslat příspěvek
Přišlo mi od 3-e vyúčtování za elektřinu a mám tam doplatek a měsíční zálohy mi zvedli o 200 Kč a ani už tam nemám započtený věrnostní bonus který mi ještě loni vyplatili. Telefonicky jsem si u nich nechal ty zálohy snížit na původní výši a při tom jsem jim sdělil, že budu kvůli rostoucím cenám energií zvažovat přechod k jinému levnějšímu dodavateli. Věrnostní bonus už údajně byl zrušený. Na to mi pohotově nabídli neveřejnou nabídku s údajně levnější elektřinou a plynem. Prozatím mi zaslali k tomu pouze ceníky a pokud bych se na to rozhodnul tak se mám ozvat. Nějaké obchodní podmínky k tomu údajně nejsou a sjednává se to na základě dodatku ke smlouvě. Má to být na 1 rok kdy po dobu toho jednoho roku bych byl vázaný k 3-e a po roce pokud bych si to nenechal znova prodloužit na další rok tak automaticky by mne převedli zpět na původní tarif který mám nyní. Já se v těchto záležitostech příliš nevyznám a nevím jestli do toho jít abych nakonec kdy už možná bude pozdě nezjistil, že jsem naletěl na nějakou jejích kulišárnu. Jaký máte kdo na to názor, kdo se v tom možná vyznáte lépe než já? Přikládám ty ceníky které mi k tomu zaslali.
Příloha
3E_ceny_elektrina.jpg
3E_ceny_elektrina.jpg
[ 293.75 | Zobrazeno 158 krát ]


Příloha
3E_ceny_plyn.jpg
3E_ceny_plyn.jpg
[ 242.28 | Zobrazeno 114 krát ]Offline - Nadšenec Profil 
28. 4. 2019 20:05 Odeslat příspěvek
Porovnej ceny v kalkulatoru ne?

https://kalkulator.tzb-info.cz
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 72, 73, 74, 75, 76
Stránka 76 z 76 [ Příspěvků: 1136 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies