FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka 

kvalitní značkový Bojler

Offline - Diskutér Profil 
18. 2. 2017 01:00 Odeslat příspěvek
3000 za anodu, i kdyby to bylo s prací, nedoporučuji dávat. To už je lepší to neřešit X let a koupit nový bojler, než dávat takovou palici - u mě je to polovina ceny bojleru, pána bych s úsměvem poslal na vyšetření a to si řemeslníků spíš vážím, ale nesmí se to přehánět. Já čistím, ale chápu lidi, co se nechtěj pouštět do akce s elektrikou a vodou zároveň. Není to sice nijak složité, ale víceméně by to měl dělat elektrikář.

Co mi na výměně anody vadí nejvíc - vypouštění a logicky ztráta (teplý) vody. Dá se to samozřejmě vyřešit i "méně ztrátově", ale jaksi se pak prodlužuje doba, kdy jste bez ohřevu.
:-)
Poslední příspěvek

Offline - Diskutér Profil 
18. 2. 2017 05:21 Odeslat příspěvek
Topne teleso menime v bojleru Tatramat asitak jednou za 3 az 4 roky, asi je to tim, ze mame tvrdou vodu a topne teleso se obali sajrajtem z tvrde vody a poskodi se, pri vymene bojler vycistime, je tam vzdy tak pul kyble sajrajtu z tvrde vody. Anodovou tyc tam asi nemame, nevim, co to je? To topne teleso stoji jen par stovek, kupujeme a menime si ho sami, ale kdyby nam to delala nejaka firma, tak verim, ze to bude par tisic. Takhle nas natahl opravar pracek pri vymene topneho telesa. Stalo to polovinu ceny pracky. Buhuzel jsem nevedel, ze tu zavadu dela vadne topne teleso, jinak bych ho koupil a vymenil sam, je to jednodussi nez v bojleru.

Offline - Inventář Profil 
18. 2. 2017 13:07 Odeslat příspěvek
SocPredator: no ja kuprikladu nemam bojler, ale fakticky akumulacni nadobu, stojici na zemi a anoda je zastrcena zvenku zeshora. Staci upustit par litru a anodu *****, nicmene rozhodne doporucuji alespon za 3 roky (navod hovori o dvou) se tam fakt podivat a vycistit to.

Offline - Nadšenec Profil 
18. 2. 2017 17:23 Odeslat příspěvek
Nemám bojlery ani brojlery. :mrgreen:

Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, #
Stránka 2 z 2 [ Příspěvků: 19 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies