FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Skautská energie

Offline - Trvalý BAN Profil 
3. 1. 2021 18:59 Odeslat příspěvek
Já upravil čísla vždy, když jsem přecházel mezi dodavateli, vzdy tak, aby byla vyšší spotřeba u levnějšího dodavatele. Nikdy to neověřovali.
Poslední příspěvek

Offline - Diskutér Profil 
3. 1. 2021 22:30 Odeslat příspěvek
Nejenom lhar a zlodej, ale take podvodnik.

Offline - Nadšenec Profil 
3. 1. 2021 22:39 Odeslat příspěvek
Nevidim na tom nic spatneho..

Offline - Inventář Profil 
4. 1. 2021 22:24 Odeslat příspěvek
Kdyz nenahlasis samoodecet, tak se po uplynuti 5 prac. dnu po zmene vygeneruje odhad k rozhodnemu dni. Ty muzes nahlasit samoodecet u stareho, u noveho anebo k datu zmeny (to v pripade, kdy to na fakture potrebujes fakt presne - najem apod.)

Mnoho odečtu probiha v prosinci az lednu, takze kdyz si pridas o vic, nez tam bude pri naslednem blizkem odectu, tak ... :-)) bude na nasledne fakture dost dobry zmatek minusovych polozek atp.

No a kdyz je odecet treba v 5 a dodavatel se meni v 11 mesici, tak ti tam CEZd z vlastniho popudu pred zmenou muze rozvodaka vyslat bez tveho vedomi pro “overeni OM”, obcas se s tim lze setkat.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
4. 1. 2021 22:53 Odeslat příspěvek
Přesně tak máme vysokou spotřebu a při změně přijel cca 3 dny po datu změny cez distribuce a udělal si odečet... (samoodecet jsem zadal k datu změny) ale i tak přijeli

5. 1. 2021 08:09 Odeslat příspěvek
Samozřejmě se ty samoodečty, kterými si chci pomoci, musí dělat rozumně.

On ani ten odhad někdy neklapne. Jednou mi museli opravovat fakturaci, když odhad ke konci roku udělali tak, že k půlce následujícího roku vyšel standardní odečet míň jak ten prosincovej odhad.
Přišla mi pak automaticky opravná faktura od starého dodavatele.

5. 1. 2021 21:52 Odeslat příspěvek
Leda že se významně změnil charakter odběru (snížil se meziričně odběr)

Offline - Administrátor Profil 
6. 1. 2021 16:37 Odeslat příspěvek
Dle vyúčtování od původního odběratele v případě plynu udělal odečet distributor 20. 12. 2020. Takže jsem rád, že nedělám žádné skrčky se samoodečtem, protože bych vypadal jako hgfdsa (omlouvám se, že jsem použil vulgární výraz).

6. 1. 2021 22:35 Odeslat příspěvek
Faktura od yello už dorazila :)

7. 1. 2021 10:11 Odeslat příspěvek
Jak komu ;)

7. 1. 2021 11:41 Odeslat příspěvek
Přesně tak, tak to bych ani nečekal že když samoodečet 31.12 tak že by tak bleskově vystavili fakturu. Co je moje zkušenost tak to vždy trvalo tak 7 -14 dní. ( a to jak když distributor obchodník ze stejné skupiny, velký obchodník nebo menší) Takže já čekám fakturu Yello tak 16.1

7. 1. 2021 13:06 Odeslat příspěvek
aaischa píše
Faktura od yello už dorazila :)

A kdy jsi zadal samoodečet :-) Ja ho zadam az zitra :-)

Offline - Diskutér Profil 
7. 1. 2021 14:03 Odeslat příspěvek
Já už zaplatil i nedoplatek u Yello :-)

7. 1. 2021 19:02 Odeslat příspěvek
no zatim dle tzb kalkulutoru by mel byt přeplatek vzhledem k uhrazenym zaloham

9. 1. 2021 17:10 Odeslat příspěvek
no vzhledem k tomu ze mi faktura ne od Yello dorazila po 20 dnech od odečtu distribuce (v tom 9 nepracovní dni), očekávám fakturu od Yello tak koncem Ledna. Tento případ byl u velkého obchodníka. I když loni byl yello opravdu rychle od odečtu distribuce to trvalo do vystaveni 7 dní. Ale kolik dni to bude trvat od zadaní samoodečtu k 31.12 tak netuším

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 74  Další stránka
Stránka 65 z 74 [ Příspěvků: 1107 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies