FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Skautská energie

Offline - Nadšenec Profil 
15. 1. 2021 13:43 Odeslat příspěvek
mě taky . konečná faktura s zadaným samoodečtem. Jinak jsem vystřídal hodně obchodníků a nikdy mi se nestalo že by obchodník neakceptoval samoodečet
Poslední příspěvek

Offline - Diskutér Profil 
15. 1. 2021 14:10 Odeslat příspěvek
Yello mi dělalo dost velké problémy když jsem k ním přes Skautskou energií přecházel a tak se nedivím, že problémy dělají i nyní když od nich odcházím.

15. 1. 2021 15:35 Odeslat příspěvek
Takze jste to tu kazdej posilali na dve mista u te elektriky?
Ja mel info jen ze zapsat stav a zadat do Yello - samoodecet, takze to tam vse zapsano jo ale faktura porad nikde :(
Pripadne zda je tu nekdo z PRE uzemi, zda posilal Yello i PRE?

15. 1. 2021 16:00 Odeslat příspěvek
Nevidím nic špatného v tom, že se ten samoodečet nahlásí na 2 místa tj. dodavateli a distributorovi. Samozřejmě v případě, že se oběma nahlásí stejný stav.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 1. 2021 16:33 Odeslat příspěvek
Nahlásit to můžeš nicméně pak může distributor požadavek nahlášení odečtu od dodavatele zamítnout. Protože je duplicitní. Protože dodavatel tvůj odečet pošle ke schválení distribuci ale ta jej má a tak požadavek zamítne. Nezamítne jeho hodnotu. A napíše dodavateli že požadavek odečtu byl zamítnut. Ovšem hodnot odečtu se to nijak nedotkne a konečná fakturace je na hodnoty samoodečtu které jsi poslal oběma. Psal jsem že se mi to u Yello již stalo ale faktura byla správná podle odečtu poslaného oběma. A to na jaře minulého roku.
Žádná jiná faktura nedorazila ten email má informativní charakter tedy v případě že jde o duplicitní charakter zamítnutí odečtu.

Jestli máš konečnou fakturu jiná už nepřijde.

15. 1. 2021 17:21 Odeslat příspěvek
flightmax:
To, že je odečet duplicitní tak v tom bych nespatřoval problém. Distributor může odečet zaslaný od dodavatele zkontrolovat a porovnat s tím který už má a pokud oba odečty jsou stejné tak nevidím důvod proč by to měl distributor zamítat. Z Yello mi napsali mj., že "konečné vyúčtování z našich zkušeností proběhne nyní odhadem spotřeby za předcházející období. …… Prosíme proto, abyste nyní vyčkali na konečné vyúčtování,". Z toho bych usuzoval, že nějaké (třeba opravné) vyúčtování mi ještě zaslat můžou když mne prosí abych vyčkal na konečné vyúčtování a nebyl bych si tak jistý tím, že mi už žádnou jinou fakturu nezašlou. Pokud ten e-mail měl mít informativní charakter tak je dost blbě formulovaný a ve skutečnosti je tak spíše dezinformativní.

15. 1. 2021 18:08 Odeslat příspěvek
Dotaz. Má Kolobřík nějaký online portál? Nemůžu nic najít.

15. 1. 2021 19:11 Odeslat příspěvek
To Vlazy: tak napiš distribuci proč to nedělají jak by si chtěl ty. A pokud ti přijde ještě další faktura tak ji u Yello reklamuj. Nic jiného ti nezbývá.

15. 1. 2021 21:37 Odeslat příspěvek
Ja to napsal jen do toho yello online formulare a faktura prisla dva dny zpatky.

16. 1. 2021 01:12 Odeslat příspěvek
flightmax:
Tu nejde o to jak bych to chtěl já. To by snad tak mělo být samozřejmosti a mělo by to být i logické.

16. 1. 2021 02:47 Odeslat příspěvek
vlazy píše
Yello mi dělalo dost velké problémy když jsem k ním přes Skautskou energií přecházel a tak se nedivím, že problémy dělají i nyní když od nich odcházím.

No mě nedělalo Yello problém ani kdy jsem k nim přecházel jak přes skautskou a odcházel v rámci skautské. Tak v případě kdy jsem k nim přecházel a odešel bez skautů

-- 16. 1. 2021 01:49 --

lubik2 píše
https://kolibrik.d3soft.cz/D3Soft.Isu.Web/

Offline - Administrátor Profil 
16. 1. 2021 10:56 Odeslat příspěvek
lubik2 píše

Kód

16. 1. 2021 12:57 Odeslat příspěvek
D.roak:
To, že tobě Yello nedělalo problémy ještě neznamená, že nikomu jinému je dělat nemohli.

Rop píše
lubik2 píše

Kód
Lidi naučte se už konečně vkládat odkazy jako klikací. Především administrátoři by to měli umět a pokud to neumí tak by měli zvážit rezignaci na tuto funkci. :-|

Kde se dají získat přihlašovací údaje do tohoto portálu Kolibříka? Mají tam uvedené, že "Přihlašovací údaje vám byly automaticky zaslány na e-mail uvedený ve smlouvě", ale mne nic takového nezaslali. Alespoň v žádném e-mailu od nich jsem to nenašel.

Offline - Trvalý BAN Profil 
16. 1. 2021 13:21 Odeslat příspěvek
To by byl admin ten vlazy, ten by tu udělal pořádek. :tleskani

Offline - Administrátor Profil 
16. 1. 2021 13:48 Odeslat příspěvek
vlazy: on to byl účel, aby odkaz nebyl klikací. Možná to mělo i něco znamenat, nemyslíš? Třeba, že ten portál existuje, ale nikdo se do něj nedostane, ty tydýte.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 74  Další stránka
Stránka 67 z 74 [ Příspěvků: 1107 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies